МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знайомтеся: перевиборна пропаганда НСНУ (л) .

03/05/2006 | Nemesis
http://www.politikan.com.ua/images/14_0_0/2006/02/21/plakat1.jpg

Вітаю М.Свистовича, він тепер ОФІЦІЙНО (згідно агітпропа НСНУ) янучар, та бореться проти Ющенко (біля якого сидить мабуть посол США та записує мудрі рецепти побудови суспільства). Ющенку (на агітпропі) допомогає ПОРА! боротися з силами зла, одним з яких є Свистович. Фiгасє. Ужоснах!

П.М. Посередині невідомий мені персонаж сидить біля казанка, ой мамо, хто це?

Відповіді

 • 2006.03.05 | Предсказамус

  А "официально" - это для красного словца? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.05 | Nemesis

   Як можна невірити НСНУ?! Це честь, совість та ще щось там...

   Як можна невірити НСНУ?! Це честь, совість та ще щось там нашої епохи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.05 | Предсказамус

    Не верить нельзя, конечно, Но сайт не их (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.05 | Nemesis

     Сайт не їхній. Агітпроп їхний.

     Таку листівку (на дві сторони) пхали в поштові скриньки (така фізична емуляція РОР3 протокола в реалі).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.05 | Предсказамус

      Если да, то [ч]удаки... (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.05 | Nemesis

       І ще агітатори-горлани-бунтарі з НСНУ роздавали це в Житомирі.

       Це таке місто в Україні.

       В центрі України, на межі Лісостепу і Полісся, на крутих берегах притоки Дніпра – Тетерева і річки Кам’янки стоїть ось вже 11 століть давнє українське місто з ім’ям дивним і неповторним, що увібрало два найдорожчих для нас поняття: “жито” і “мир”. Це місто – Житомир!
       Житомир належить до найдавніших історичних і культурних міст нашої держави і є центром Житомирської області України. Його населення сягає майже 310 тисяч чоловік, а територія – 6,5 тисяч гектарів. Місто відіграє важливу економічну та науково-культурну роль в усьому поліському регіоні Волині і є в ньому найбільшим.Ще з часів середньовіччя і до сьогодні Житомир був і є адміністративним центром регіону, а в 1918 році тут кілька тижнів працював уряд Української Народної Республіки. Унікальний природний ландшафт місцевості, в якій розташований Житомир, надає йому неповторності. Майже з усіх боків Житомир оточують старовинні лісові масиви, крізь місто протікають річки Тетерів, Кам’янка лісова і Кам’янка Польова, Ярошенка, Путятинка. В місті багато парків, скверів. На західній околиці на берегах Тетерівського водоймища розкинувся чудовий гідропарк. В місті та приміській лісопарковій зоні розміщуються санаторії.
       Житомир – великий транспортний вузол України. Місто стоїть на здавна важливому історичному шляху з Києва на захід – Брест-Литовському. Тепер це дорога європейського значення Київ – Варшава. Крізь місто також проходять дороги Мінськ – Ізмаїл, а також місцеві на Хмельницький, Сквиру. Залізниці з’єднують Житомир з Києвом, Москвою, Санкт-Петербургом, Сімферополем, Львовом, Одесою, Ужгородом, Харковом.В місті діє міжнародний аеропорт, а також дві автостанції, що сполучають його з багатьма містами і селами області, України та близького зарубіжжя. П’ятнадцять мостів і транспортних розв’язок споруджено на річках міста та автомагістралях, 30-кілометрвій окружній дорозі навколо “Великого Житомира”. Найцікавішим мостом є Підвісний через Тетерів в парку ім.Гагаріна. Він утримується вантами, перекинутими через два 70-метрових пілони над Тетеревом на висоті майже 40 метрів. З мосту відкривається чудовий краєвид на схили річок, старовинні райони міста Мальованку, Корбутівку та 37-метровий Монумент Слави. Ще 1899 року - одному з перших в Україні - в Житомирі розпочався рух трамваю. З 1962 року – тролейбусів. Щороку в місті на 13 трамвайних і тролейбусних маршрутах перевозиться майже 40 мільйонів пасажирів. Довжина цих маршрутів сягає 125 кілометрів.
       Старовинна частина Житомира розміщена на трьох скелястих пагорбах над річкою Кам’янкою: на горах Охрімовій, Замковій та Петровській. Старе місто оточують нові мікрорайони, назви яких запозичені від колишніх приміських сіл чи віддзеркалюють давні “професії” цих місцевостей: Хмільники, Крошня, Видумка, Довжик, Смоківка, Корбутівка, Смолянка, Левків, Поруб.Житомир – важливий економічний та науково-технічний центр регіону. На підприємствах міста випускають верстати, скло, електронні прилади, хімволокно, тканини, меблі, взуття, авто деталі тощо.
       Житомир – батьківщина видатних вчених, письменників, композиторів. З містом пов’язані життя і діяльність багатьох відомих діячів вітчизняної науки і культури. Тут діють історико-краєзнавчий музей, картинна галерея, музей природи, літературно-меморіальний музей В.Г. Короленка та меморіальний будинок-музей академіка Сергія Корольова, літературний музей Житомирщини та музей історії пожежної охорони, єдиний в Україні музей історії космонавтики.В місті встановлені пам’ятники і меморіальні дошки Тарасу Шевченку, Олександру Довженку, Борису Тену, Володимиру Короленку, Сергію Корольову, Віктору Косенку, Олегу Ольжичу, Михайлу Коцюбинському, Олександру Купріну та багатьом іншим видатним постатям.
     • 2006.03.05 | Мартинюк

      Це напевно особисто Ющенко і Порошенко Вам надсилали.

      Бо прес-слжба "Нашої України" на "Майдан" такого ще не надсилала.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.05 | Nemesis

       Дуже переконливо. Дуже.

       Це мабуть ЗНОВ блок БЮТ сам на себе написав карикатуру, щоб очорнити та прочая?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.05 | Мартинюк

        Давайте без паяцування - і до речі я з Вами ніколи не лаявся.

        Цю картинку побачив вперше, і вона мені чесно кажучи сподобалася, хоча дратують надто помпезно зображені деякі постаті у "таборі" Президента.

        Не сумніваются що "креатурщики" БЮТу здатні на всяке, але цього вони напевне не зробили - бо картика "вбивча" для БЮТу своєю простотою і наївною дохідливістю.

        Звинувачувати керівництво "Нашої України" в запусканні такого не варто - вони дійсно часто є нерішучими і скованими всілякими "нізя".
        Однак інтелігентні і поінформовані українці давно думають приблизно так само - не стосовно ролі лідерів а стосовно лінії фронтового поділу.

        Це не стосується багатьох закордонних учасників форуму, які дискусіями про українську політику борються з нудьгою і по мірках стабільного західного суспільства ( якого ще нема в Україні) вибирають жвавішу Юлю.

        Однак ті хто живе в Україні і тим більше надалі в ній буде жити оцінють ситуацію по іншому. Приблизно так само як той "художник-примітивіст" котрий намалював цю наївно-лубочну картинку.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.05 | Nemesis

         Ви що, дозволу в мене питаєте? Давайте. Беріть.

         Мартинюк пише:

         > Це не стосується багатьох закордонних учасників форуму, які борються з нудбгою і по мірках стабільного західного суспільства ( якого ще нема в Україні) вибирають жвавішу Юлю.

         Все правильно.
         Лише ще згадаю щось з 20% відсотків громадян материкової України, які без "стабільного західного суспільства" обирають БЮТ.

         > Однак ті хто живе в Україні і тим більше надалі в ній будуть жити оцінють ситуацію по іншому. Приблизно так само як той "художник-примітивіст" котрий намалював цю наївно-лубочну картинку.

         І розтиражував на цупкому папері тиражем щонайменше в 20.000 примірників. Ви ж немовби обіцяли не паяцувати?

         P.M. Хто доречі сказав, що я сторонник БЮТ?
        • 2006.03.05 | Роман ShaRP

         Уж кто бы говорил!

         Мартинюк пише:
         > Однак інтелігентні і поінформовані українці давно думають приблизно так само - не стосовно ролі лідерів а стосовно лінії фронтового поділу.

         Это кто же вам такую бздуру сказал, г-н Мартынюк? И как так получилось, что у вас не хватило мудрости в это не поверить?

         > Однак ті хто живе в Україні і тим більше надалі в ній буде жити оцінють ситуацію по іншому. Приблизно так само як той "художник-примітивіст" котрий намалював цю наївно-лубочну картинку.

         Вы еще и распространяете этот тупой лживый агитпробред, позоря при этом и себя лично, и коллектив сайта Майдан, в который вы входите? Вам не совестно? Не стыдно? Вы не отдаете себе отчета в своих действиях? Жаль.

         Лживость и тупость данных заявлений столь очевидна, что поневоле очень даже сильно толкает на резкие заявления, даже несмотря на то, что все-таки имеется некая вероятность того, что вы поверили в это исключительно по вашей национал-демократической наивности и верноподданическости совершенно определенным политическим силам.

         Но в любом случае, как и прочее невыносимое убожество выдумок Нашеукраинистического Союза Номенклатурно-олигархических Униатов, это только способствует углублению и расширению раскола в т.н. "оранжевом" движении, на всех уровнях - от верхов до низов. Ваши утверждения о том, что "в низах между оранжевыми враждебности нет" уже сейчас не соотвествуют действительности, - и именно благодаря таким типам как вы.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.05 | Englishman

          Re: Уж кто бы говорил!

          Роман ShaRP пише:
          > Мартинюк пише:
          > > Однак інтелігентні і поінформовані українці давно думають приблизно так само - не стосовно ролі лідерів а стосовно лінії фронтового поділу.
          >
          > Это кто же вам такую бздуру сказал, г-н Мартынюк? И как так получилось, что у вас не хватило ума в это не поверить?

          просто пан Мартинюк останнім часом дуже полюбляє розписуватись за інших. То він підписується Майданом, а в недалекому майбутньому мабуть новий нік візьме на вооружєніє- "інтелігентні і поінформовані українці".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.05 | Роман ShaRP

           LOL! Зачот адназначна :))))))) (-)

         • 2006.03.06 | Мартинюк

          Угу - ще допиши про "націоналістичне охвістя"

          І стиль "агіт-ретро-совок" буде дотриманий повністю. Прямо на першу сторінку органа львівського обкому КРПС(у)"Вільна Україна". часів 1979-1981 років.

          Спасибі друже за хвилю ностальгічних спогадів - дівчата того часу були класні і не надто впиралися...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.07 | Роман ShaRP

           Попробуем иначе.

           Если я заявлю, что все интеллигентные и информированные люди думают, что голосовать за такое убожество, как "люби друзи", нельзя ни в коем случае, и поэтому голосуют за БЮТ - что вы скажете, г-н Мартынюк?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.03.07 | Мартинюк

            Посміюся

            І нічого не скажу.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.03.07 | Предсказамус

             Расскажите, где они водятся

             Где живут эти интеллигентные и информированные украинцы, о которых речь? Я как ни встречу какого-нибудь интеллигентного и информированного, так он никак интеллигентных слов не подберет, чтоб несунов во главе с Президентом похвалить.
            • 2006.03.07 | Роман ShaRP

             Чудесно! Великолепно!

             Так и запишем:

             Заявление о том, что "все интеллигентные и информированные люди думают, что голосовать за такое убожество, как "люби друзи", нельзя ни в коем случае, и поэтому голосуют за БЮТ", Мартынюк не оспаривает. :bounce:
 • 2006.03.05 | толя дейнека

  Re: люди мають час малювати +

  писар коло Юща - то звісно генеральний писар Рибачук. Посла США не відображено, але це компенсується Путіним на драконі з газовим вентилем.
  Померенчеве військо сильніше не тільки кількістю гармат, але й наявністю одразу двох полководців, при чому позою полководець Безсмертний нічим не поступається полководцю Ющу.
  Рангом штабові Юща відповідає з протилежного боку картярський стіл, за яким грають Ахметов, Пінчук та Коломойський.

  хто сидить біля казана - не знаю.
  цікаво, що одна Ліля Григорович справляється із підносом ядер до гармат, з іншого боку це ж роблять Бродський з Фельдманом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.05 | alekskuz

   А если присмотреться вооруженным глазом

   и обратить внимание на некоторые детали то можно заметить что Юлька и сотоварищи не воевать с "оранжевым" войском собрались а "под шумок" стащили у противника пушку и карзину ядер.
   --------------------------------------------------------------------
   толя дейнека пише:
   > писар коло Юща - то звісно генеральний писар Рибачук. Посла США не відображено, але це компенсується Путіним на драконі з газовим вентилем.
   > Померенчеве військо сильніше не тільки кількістю гармат, але й наявністю одразу двох полководців, при чому позою полководець Безсмертний нічим не поступається полководцю Ющу.
   > Рангом штабові Юща відповідає з протилежного боку картярський стіл, за яким грають Ахметов, Пінчук та Коломойський.
   >
   > хто сидить біля казана - не знаю.
   > цікаво, що одна Ліля Григорович справляється із підносом ядер до гармат, з іншого боку це ж роблять Бродський з Фельдманом.
   --------------------------------------------------------------------
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.05 | SpokusXalepniy

    С ядрами вы промахнулись.

    alekskuz пише:
    > и обратить внимание на некоторые детали то можно заметить что Юлька и сотоварищи не воевать с "оранжевым" войском собрались а "под шумок" стащили у противника пушку и карзину ядер.

    Пушка у БЮТ действительно повернута в противоположную сторону.
    Тогда зачем ядра?
    А вот в этом-то и всё дело!
    Это ведь не пушечные ядра. Это ядра орешек из тех конфет, которые выпускают люби друзі. Символ обезядерного Порошенко.
 • 2006.03.05 | Мартинюк

  Чиясь "народна творчість"

  "Наївно-народна" творчість.

  Однак так вважають дуже багато. Особисто я можу посперечатися щодо подробиць, але загальний розподіл "диспозицій" відповідає тому що є в реальності. Дійсно "Нашій Україні" варто використати цю просту народну творчість для свого агітпропу.

  Не розумію чому Ви наїжджаєте на Мишка, Ви ж зараз з ним якби одному "полку"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.05 | Nemesis

   Тиражем в 20.000 примірників.

   Мартинюк пише:

   > Не розумію чому Ви наїжджаєте на Мишка, Ви ж зараз з ним якби одному "полку"?

   Народ ще і підписався. Явно псевдонимом, бо літери інши:
   в народа "н", "а", "р", "о" та "д", а цей кріатіфф підписано

   НАТАЛКА ВІДОМА

   "Н" співпадає, "А" співпадає, але далі ні, патамушта слішкам многа букафф.
   Скромний народ.

   А хто ще бачив той фільм де я наїжджаю на когось?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.05 | Мартинюк

    Значить інціатива якогось регіону.

    Області чи навіть району.

    Бо НУ спроможна і 2 млн надрукувати. Чесно кажучи я би радив так і надрукувати.
   • 2006.03.07 | Сергій Кабуд

    Тираж невідомий, 20.000 примірників- зі стелі взято

    може їх взагалі було лише один і то цихровий
  • 2006.03.05 | толя дейнека

   Re: Чиясь "народна творчість"

   http://www.politikan.com.ua/images/14_0_0/2006/02/24/ula23.jpg

   розкидали в нас по всіх поштових скриньках. Певно, це ПР мутить
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.05 | Nemesis

    Дуже добре, дайте два.

    Це той же "народ" постарався, чи інший? :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.05 | Мартинюк

     Чиясь особиста неприязнь

     Листівка погана і нечемна.
     Такого добра і на "Нашу Україну" до дідька понамальовувано.
     От взляи би й показали що небудь. З того ж Політикантропа.
   • 2006.03.06 | TrollSeeker

    Re: Чиясь "народна творчість"

    толя дейнека пише:
    > http://www.politikan.com.ua/images/14_0_0/2006/02/24/ula23.jpg
    >
    > розкидали в нас по всіх поштових скриньках. Певно, це ПР мутить

    Ти ба! Знайомі всі люди! Та це та листівка, про яку я вже писав: http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1141401581&first=1141407870&last=1141331078
    Лише не знав, куди скан з неї викласти можна.
    Збоку вказано наклад - 1 000 000 примірників. Це, значить, хтось з "народу" не пожалів, з зарплати грубеньку суму кинув на це "художєство"? Чи то може, все ж таки, з каси НСНУ було проплачено?

    Ще одну цікавинку бачив: Лайтбокси з рекламою нетаків. Стандартна реклама - за щось, проти чогось. Внизу на всю ширину надпис "Не Так!"
    Так от на слово "Не" зверху наліплена наліпка таким чином, що залишаеться лише слово "Так!".
    А на наліпці надпис - "Вони зрадили Україну!". А під надписом - 5 чи 6 фото. Починаючи з Януковича і закінчуючи, здається, Симоненком. На почесному другому місці зліва - Тимошенко.

    Невже це знову ПРУшники придумали таке? Дуже сумніваюсь. А от цапина борідка Коші дуже проглядається.

    Так що, несуни знову від авторства будуть відмовлятись?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.06 | Scubo

     Молодці , можуть якщо схочуть

     Це ж вам не "мирні угоди" самим з собою підписувати.

     А могла б і підписати... Шкода .
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.06 | TrollSeeker

      Re: Молодці , можуть якщо схочуть

      Сцу-бо пише:
      > Це ж вам не "мирні угоди" самим з собою підписувати.
      Краще вже БлЯморандуми з "біло-голубими" утворювати. Це практичніше, свої всі люди. Правда, так старались, так старались, що перестарались, бо не розрахували зусиль і надірвались... Де тепер той рейтинг прушників, а де - несунів?
      Не здивуюсь, якщо після виборів "любим друзем" стане ВФЯ.

      > А могла б і підписати... Шкода.
      Це про підписання партією НСНУ угоди з партією ПРУ?
      Ну, що зробиш, може й шкода, але поки що не до часу. Ось після виборів...
      Тоді вже не буде потреби маскуватись.

      А те, що інтереси тих, хто зараз лицемірно закликає - "Не зрадь Майдан!" , зовсім різняться з інтересами тих, хто на на цьому Майдані був там внизу, не на трибуні, воно вже показало.

      В більшості випадків, як був "кучмізм", так і залишився, лише літерка "ч" випала...

      Щодо, провокаційної макулатури, так це добре було засвоєно з досвіду "біло-голубих", може ті ж самі склади зараз використовуються для зберігання її.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.06 | Scubo

       Ні - там зберігають тираж книжечки "Убить Юлю"

       TrollSeeker пише:

       > Щодо, провокаційної макулатури, так це добре було засвоєно з досвіду "біло-голубих", може ті ж самі склади зараз використовуються для зберігання її.

       Вони завалені тиражем книжки "Убить Юлю"
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.07 | TrollSeeker

        Re: Ні - там зберігають тираж книжечки "Убить Юлю"

        Сцу-бо пише:
        > TrollSeeker пише:
        >
        > > Щодо, провокаційної макулатури, так це добре було засвоєно з досвіду "біло-голубих", може ті ж самі склади зараз використовуються для зберігання її.
        >
        > Вони завалені тиражем книжки "Убить Юлю"

        Навряд чи, бо автор книжки відомий, вона розповсюджується цілком легально, якщо в когось є до неї претензії, думаю, цей хтось може їх висловити безпосередньо автору, навіть позов до суду подати.

        А з другого боку йде анонімне гівнометання - підкинули і поховались. Точнісінько такого штибу продукцією, яка була на озброєнні янучар на минулих виборах. Отією, де Ющенка у вбрання дяді Сема вдягали, і підкову перевернуту замість рогів йому приставляли, і Україну на сорти ділили. Виходить, тіж самі методи використувують, заразним виявилось.

        Тому не варто порівнювати божий дар з яєшнею.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.07 | Scubo

         Книжечки "Убить Юлю" роздають в агітнаметах БЮТ

         Тому тираж напевно зберігається не в книжкових магазанах.
         Я б рекомендав "Нашій Україні" роздавати книжку Чобота "Фарисеї" - Юля надалі на мир не іде, і далі продовжує "художнє гівнометання" про "любих друзів" .

         Тому робити вигляд що нічого нема не має ніякого сенсу - більше того мовчанка для багатьох означатитиме що звинувачення та інсинуації Тимошенко, Турчинова і Бродського мають якісь підстави, а не є колективно висмоктаними цією трійцею із пальця Вови Путіна.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.07 | Предсказамус

          Где?

          Я никак в Харькове не найду. Судя по отрывкам, некторые персонажи в этой книге как живые. В палатках, говорите? ОК, посмотрю.
         • 2006.03.07 | TrollSeeker

          Для тєх, кто в танкє©

          Сцу-бо пише:
          > Тому тираж напевно зберігається не в книжкових магазанах.
          А цілком легально роздається в наметах, точнісінько так, як це робиться і в інших наметах.

          На відміну від "гівнометів-підпільників", що анонімно підкидують відверту бздуру, а потім хутко ховаються.

          > Тому робити вигляд що нічого нема не має ніякого сенсу - більше того мовчанка для багатьох означатитиме що звинувачення та інсинуації Тимошенко, Турчинова і Бродського мають якісь підстави, а не є колективно висмоктаними цією трійцею із пальця Вови Путіна.
          Ага, і Папи Римського одночасно. :lol:

          Проблеми з розумовим розвитком? Чи точнісінько така бздура, як і ті підметні листівочки? Може й самому доводиться їх розкидати?
 • 2006.03.05 | Vavilov

  Єслі прісматрєцца

  То в око впадає відважна хвігура козачка Карамазіна.
  Виділена достатньо, щоб замислитись над тим, чого це його так виперли, адже у бльок він не вступив (не взяли?), довго-довго відмазувався від НФЗ займаючи "третю позу" (всє оні аднім мірам, а я нє такой), навіть на телебаченні до останнього часу не клеївся з НСНУ, Плющами, Морозами...
  А тут раптом такий камандір - ну просто настаящій палкофнік. Причому він распаложен на іконє ближче до Самаво, ніж, наприклад, Рома Безсмертний і всі його несуни ядєрниє. Чого б то раптом?
  І агітатори його на вулиці повилазили з газєтками. Саме зараз, бо раніш їх видно не було - бінзін еканомілі.
 • 2006.03.05 | Englishman

  ну і умора (-)

 • 2006.03.06 | 3dom

  Обострение... Дайте им парабеллум (художникам). (-)

 • 2006.03.06 | catko

  а мені подобається. дуже реалістично(-)

 • 2006.03.06 | anorma

  отскануйте будь ласка з більшою якістю

  буде гарна заставка :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua