МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Володимр Шуба - імператор всія Дніпропетровщини .

03/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Імператорам колись підкорювалися не лише пожежники , охоронці податку та збирачі податків, але й навіть суд. Минулого тижня обласний прокурор Дніпропетровщини продемонстрував повну залежність цих державних установ від нього особисто.

Як ми вже повідомляли для протидії громадським акціям протесту , які відбувалися минулого тижня у Дніпропетровську за вказівкою Шуби були задіяні поженики, міліція, податкова служба і навіть громадяни тимчасово звільнені з під варти на підписку про невиїзд.

Майже цілий тиждень пожежники імітуючи протипожежні роботи, намагалися зривати пікетування Облпрокуратури та збір підписів за відставку прокурора Шуби. Те саме , лише імітуючи виконання власних службових обов’язків намагалися робити міліціонери , паспортна та податна служби. „Умовно звільнені” громадяни відповідно імітували громадянську активність по обстоюванні „честі і достоїнства” згаданого Шуби.

Наприкінці тижня у справу втрутилася місцева Феміда. Навіть звичайне збирання підписів під обласною прокуратурою було розцінене судом Бабушкінського району міста Дніпропетровська як загроза суспільному благополуччю і судом було винесене рішення про заборону „мітингу”.

Відповідне рішення було вручене у суботу Вадиму Гладчуку, організація якого подала заявку на проведення громадських акцій. Це було зроблено на прохання дніпропетровчан, які не без підстав остерігалися жорсткого переслідування в разі оприлюднення своїх прізвищ.

Не виявивши „мітингу” судові виконавці силою забрали у дівчат – збирачів підписів переносний стенд-розкладку з переліком претензій до прокурора Шуби. За „акцією” особисто спостерігав заступник начальника міліції міста Сідлецький. Гладчук розцінює ці дії як перевищення повноважень і пограбування і готує відповідне подання до Генеральної Прокуратури України.

Виникають питання щодо державного статусу Дніпропетровщини – чи це є частина української держави, чи приватна імперія корумпованого прокурора Володимира Шуби? Можливо тепер гасло „Весна – Медведько знімай Шубу!” набуде нового змісту...

Відповіді

  • 2006.03.06 | kamarad

    Re: Володимр Шуба - імператор всія Дніпропетровщини .

    Днепропетровск и Днепропетровская область всегда были государством в государстве,со своими "законами" и императорами. Круговая порука чиновников-коррупционеров, работников Фемиды и правоохранительных органов является крепким фундаментом их правления городом и областью в целом. Вот областной прокурор Шуба,с успехом, и пользуется этим. Существование подобного государства в государстве Украина, не было бы возвожным, если бы отсутствовала поддержка из Киева. Неисключено,что все те,незаконные, действия областного прокурора, по отношению к участникам акции, делаются с молчаливого согласия генеральной прокуратуры и лично генерального прокурора Украины Медведько. Вместо того, чтобы бороться с преступностью, работники прокуратуры,очень часто,сами используют противозаконные(преступные)методы борьбы с общественностью. Подача заявления, участниками акции, в генеральную прокуратуру Украины на противозаконные действия "защитников" правопорядка и Шубы, шаг,конечно же, необходимый,но ведущий в никуда. Ну НЕТ ЖЕЛАНИЯ, даже если ВЕСНА, у МЕДВЕДЬКО СНИМАТЬ ШУБУ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua