МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нужна помощь !

03/05/2006 | Забойщик
На Майдан пришло письмо:

Прошу допомоги!!!

Прошу допомоги тих кому не байдуже те, що громадянина України який мешкає та працює в Україні по «ошибкє» звільнили з підприємства згідно складеного акту в якому зокрема зазначено, подаю мовою „оригіналу акта” :

В соответствии с ч. 1 ст. 136 КЗоТ РФ было предложено представить письменное обьяснение по поводу….. на что он ответил отказом, мотивируя тем, что нет оснований для написания обьяснительной. А хіба не може бути підставою відмови громадянина України те, що йому запропоновано на підставі законодавства РФ? Що за абсурд!!!! Навіть сама постанова питання вже є на мою думку приводом як для скасування акту, так і його наслідків.

Чи може бути аргументом проти робітника акт, якщо він складений з посиланнями на правову базу Росіянської Федерації? Чи має вказаний акт юридичну силу в справі???? Мені не дає спокою той факт, що я в своїй державі, вимушений боронити та доводити своє громадянство та конституційні права від законодавства РФ, яким керувалися посадові особи вугільного підприємства України.

Мої заяви та позиції восени 2004 року на даному підприємстві були прості та зрозумілі. Ні поїздкам до Києва робітникам в підтримку „єдиного від влади та народу”, а не дай Боже з ними щось трапиться в дорозі? Примусу не повинно бути. Такі позиції послужили приводом до пошуку підстави для звільнення „неправильного робітника „ тобто мене.

Керівництво підприємства так вірять в свої перемоги на виборах 2006, що звільнили робітника Швидь в листопаді 2005 року на підставі документа який посилається на законодавство РФ. А саме дивне те що, ані підприємство, ані суд не скасував це ганебне для мене явище...... Тобто мене як громадянина України звільнили з підприємства України на підставі законодавства РФ.

Звичайна річ я подав позов до Добропільського міськрайоного суду, і що ви думаєте? Суд на вимоги скасувати даний документ який є підставою для звільнення не реагує. Прийнявши рішення відмовити в поновленні на роботі в цьому рішенні суд зазначає що акт був складено „відповідно”. Рішення 22 лютого, а це три місяця з дня незаконного звільнення. Три місяця принижень та звинувачень у націоналізмі. На прості питання чому запис в документі з посиланнями на статті РФ? Я отримував відповіді „какая тебе разніца” у всіх вищезгаданих інстанціях. Тобто акт складений на українському підприємстві з посиланнями на статті КЗоТ РФ є таким що відповідає законодавству України. Як таке може бути?

Хто мені допоможе захиститися в даному випадку проти такого рішення суду? Звичайна річ я йду далі в пошуках справедливого рішення суду і подаю до апеляційного суду Донецька. Чи є в Україні якісь організації, щоби допомогли мені з адвокатом, тому що я як показує рішення Добропільського міськрайоного суду один не впораюсь з цією химерою тим більше в Донецьку. Мені потрібен якісний УКРАЇНСЬКИЙ адвокат, який вщент рознесе такі акти, та рішення. В мене не так багато часу та знань по таким проблемам.

Буду вдячний, якщо допомога буде вчасна та кваліфікована. Хто може, або має бажання допомогти консультаціями дзвоніть 8-095-426-82-01. 85043, Україна Донецька обл.. Добропільський р-н, м.Білицьке, (повна адреса є) Швидь Андрій Миколайович Електронна поштова адреса: dobrootaman@Ukr.Net

Дата 5 березня 2006 рік


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua