МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хамелеон з Вишневого і набір кольорового паперу

03/07/2006 | В’ячеслав Шапка
Є такий анекдот: у маленького хлопчика вмер його домашній улюбленець – хамелеон. Справа в тім, що недосвідчений юний господар тваринки посадив її на набір кольорового паперу. Хамелеон був у відчаї від такого набору кольорів, пересувався з одного аркушу паперу на інший, зрештою, не витримав і помер. Політичні хамелеони від швидкої зміни кольорів не лише не помирають, але й жодного дискомфорту не відчувають.

Коли жителям міста Вишневого, а особливо тим, хто знає про національно-демократичні традиції цього славетного містечка на Київщині не лише зі слів сусідів і не з газет, задати питання, хто насьогодні «головний рухівець» Вишневого, вони переберуть з десяток прізвищ, однак не вгадають. Не вгадають ніколи. До тих пір, поли ж вони на власні очі не побачать, хто під першим номером зареєструвався від Народного Руху України на виборах до Києво-Святошинської райради.

Першим номером там йде (на чолі однойменного блоку, який усупереч здоровій логіці створили районні організації НРУ та Християнсько-Демократичного Союзу) не хто інший, як виконувач обов’язків міського голови Вишневого Анатолій Гошко.

Той самий Гошко, який ще рік тому очолював районний штаб єдиного кандидата від тогочасної влади, ставленика Кучми Віктора Януковича. За його власними словами – «у вільний від роботи час».

«Вільного від роботи часу» у Гошка тоді, напевне, вистачало, оскільки коли на перонах Вишневого стояли збурені поїзди з шахтарями Донбасу, а біля них сотнями згуртувалися вишнівчани, щоби не пустити автобуси з Вишневого на Київ, самого мера у місті не було. Не було його й в Україні. Втік.

Той самий Гошко, який за руку виводив мене із приміщення міської Ради, коли він влаштував там засідання штабу Януковича, а я, як депутат міськради, вимагав у нього пояснити мені, чому це дійство відбувається в приміщенні органу місцевого самоврядування.

Той самий Гошко, який впродовж всього свого терміну перебування при владі (слава Богу, добігає кінця) до своїх політичних опонентів – саме із Руху - ставився презирливо і відверто глузував з них. Не лише у вільний, але й у робочий час. Депутати міської ради Вишневого, котрі входять до фракції «Нашої України», добре пам‘ятають «дотепи» Гошка щодо тогочасних опозиціонерів, зокрема на адресу колишніх і нинішніх рухівців. Не любив він їх, на дух не переносив, як і не переносить нині. Однак тепер він – «головний рухівець Вишневого і району».

Він повернувся, коли Майдан розставив все на місця. Потім, на сторінках міської газети, він виправдовувася тим, що, бачте, «місту було вигідно підтримати Януковича», ТОМУ ЩО Гошка в штабі «проффесора» поманили парою-трійкою мільйонів гривень. За ці примарні гроші «головний рухівець» Гошко зобов’язався переламати волю вишнівчан і їх 82 відсотки голосів за Ющенка.

Рік по тому він вже помаранчевий і рухівець. В блок імені Гошка до міської ради Вишневого «За справедливість» увійшли Народний рух України та Християнсько-Демократичний союз. «Блок» було утворено тоді, коли партія за партією послідовно відмовили одіозному Гошку у своїй підтримці. Чи знають Тарасюк і Стретович, що саме їх партії і кому саме несподівано і необачно зголосилися підставити своє плече?

Політичний хамелеон перебіг з одного листка паперу на інший - на аркуші ХДС і НРУ. Де там ще можна наслідити?

В’ячеслав Шапка,
депутат Вишневої міської Ради

Відповіді

 • 2006.03.10 | Валентина

  Re: Хамелеон з Вишневого і набір кольорового паперу

  Так воно все і є, саме так, як написано.
  В’ячеслав Шапка пише:
  > Є такий анекдот: у маленького хлопчика вмер його домашній улюбленець – хамелеон. Справа в тім, що недосвідчений юний господар тваринки посадив її на набір кольорового паперу. Хамелеон був у відчаї від такого набору кольорів, пересувався з одного аркушу паперу на інший, зрештою, не витримав і помер. Політичні хамелеони від швидкої зміни кольорів не лише не помирають, але й жодного дискомфорту не відчувають.
  >
  > Коли жителям міста Вишневого, а особливо тим, хто знає про національно-демократичні традиції цього славетного містечка на Київщині не лише зі слів сусідів і не з газет, задати питання, хто насьогодні «головний рухівець» Вишневого, вони переберуть з десяток прізвищ, однак не вгадають. Не вгадають ніколи. До тих пір, поли ж вони на власні очі не побачать, хто під першим номером зареєструвався від Народного Руху України на виборах до Києво-Святошинської райради.
  >
  > Першим номером там йде (на чолі однойменного блоку, який усупереч здоровій логіці створили районні організації НРУ та Християнсько-Демократичного Союзу) не хто інший, як виконувач обов’язків міського голови Вишневого Анатолій Гошко.
  >
  > Той самий Гошко, який ще рік тому очолював районний штаб єдиного кандидата від тогочасної влади, ставленика Кучми Віктора Януковича. За його власними словами – «у вільний від роботи час».
  >
  > «Вільного від роботи часу» у Гошка тоді, напевне, вистачало, оскільки коли на перонах Вишневого стояли збурені поїзди з шахтарями Донбасу, а біля них сотнями згуртувалися вишнівчани, щоби не пустити автобуси з Вишневого на Київ, самого мера у місті не було. Не було його й в Україні. Втік.
  >
  > Той самий Гошко, який за руку виводив мене із приміщення міської Ради, коли він влаштував там засідання штабу Януковича, а я, як депутат міськради, вимагав у нього пояснити мені, чому це дійство відбувається в приміщенні органу місцевого самоврядування.
  >
  > Той самий Гошко, який впродовж всього свого терміну перебування при владі (слава Богу, добігає кінця) до своїх політичних опонентів – саме із Руху - ставився презирливо і відверто глузував з них. Не лише у вільний, але й у робочий час. Депутати міської ради Вишневого, котрі входять до фракції «Нашої України», добре пам‘ятають «дотепи» Гошка щодо тогочасних опозиціонерів, зокрема на адресу колишніх і нинішніх рухівців. Не любив він їх, на дух не переносив, як і не переносить нині. Однак тепер він – «головний рухівець Вишневого і району».
  >
  > Він повернувся, коли Майдан розставив все на місця. Потім, на сторінках міської газети, він виправдовувася тим, що, бачте, «місту було вигідно підтримати Януковича», ТОМУ ЩО Гошка в штабі «проффесора» поманили парою-трійкою мільйонів гривень. За ці примарні гроші «головний рухівець» Гошко зобов’язався переламати волю вишнівчан і їх 82 відсотки голосів за Ющенка.
  >
  > Рік по тому він вже помаранчевий і рухівець. В блок імені Гошка до міської ради Вишневого «За справедливість» увійшли Народний рух України та Християнсько-Демократичний союз. «Блок» було утворено тоді, коли партія за партією послідовно відмовили одіозному Гошку у своїй підтримці. Чи знають Тарасюк і Стретович, що саме їх партії і кому саме несподівано і необачно зголосилися підставити своє плече?
  >
  > Політичний хамелеон перебіг з одного листка паперу на інший - на аркуші ХДС і НРУ. Де там ще можна наслідити?
  >
  > В’ячеслав Шапка,
  > депутат Вишневої міської Ради


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua