МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Львові спалено офіс кандидата в мери

03/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як передає УНІАН, сьогодні вночі у Львові було підпалено приміщення, в якому розташована громадська приймальня народного депутата України Петра Писарчука (фракція "Регіони України") і його виборчий штаб як кандидата на посаду міського голови Львова.

Після надходження сигналу про пожежу будинку №2 на вул. Огірковій пожежники прибули на місце події буквально через декілька хвилин, пожежу гасили 15 хвилин. Як повідомило джерело у правоохоронних органах, на місці підпалу на цей час працює слідчо-оперативна група. Поки що вдалося з’ясувати, що вогнем повністю знищено всю оргтехніку, документацію, і значно пошкоджено приміщення.

Наразі невідомо, чи є потерпілі і чи була у приміщенні на момент підпалу охорона.

Крім того, у Центрі громадських зв’язків УМВС у Львівській області повідомили, що в суботу, 4 березня, у Львові було скоєно напад і побиття агітатора, який працював на Петра Писарчука. Йому було завдано тілесних пошкоджень, а також пошматовано агітаційну літературу.

«Нещодавнє побиття моїх агітаторів і сьогоднішній підпал офісу Шевченківського районного виборчого штабу – це все ланки одного ланцюга, який називається «політичне замовлення», – заявив Західній інформаційній корпорації народний депутат України, кандидат на посаду міського голови Львова Петро Писарчук, коментуючи підпал свого виборчого штабу у Львові.

П.Писарчук вбачає у цих всіх випадах «руку тих сил, які відчувають загрозу своїм бізнесовим інтересам в разі його обрання міським головою Львова».

«Я звик до терору, моїм дітям палили авто, в мене стріляли, а тепер потерпають люди, які біля мене, б’ють хлопців-агітаторів, зрештою, напередодні підпалу були неодноразові погрози керівнику Шевченківського районного штабу Юрію Березовському», – наголосив він.

За словами Петра Писарчука, керівнику штабу, який було спалено, кілька днів перед тим телефонували невідомі, підкидали в офіс записки з погрозами.

Петро Писарчук повідомив, що пожежа знищила всю оргтехніку, документацію і речі виборчого штабу. Він обіцяє відремонтувати квартири мешканців, що знаходяться над штабом і постраждали внаслідок пожежі.

За матеріалами korespondent.net, zik.com.ua

Відповіді

  • 2006.03.07 | Solomiya

    Re: У Львові спалено офіс кандидата в мери

    У Льові пан Писарчук дуже добре відомий як власник Південного, який розбудовується як хоче, без відповідних для того дозволів, а також не платить податків до місцевого бюджету, словом справжній БАНДЮК. :gun:    Більше інфо http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2006/01/27/12560/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua