МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"З огляду на вказану позицію..."

03/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Читайте відповідь народного депутата Миколи Катеринчука на звернення до нього щодо внесення подання до Конституційного Суду України стосовно т.зв. "політичної реформи".

Без коментарів.

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
01008, Київ, вул.Грушевського, 5


Вих.№307/06-39764 від 03 березня 2006 р.

Северину О.Є.

Шановний пане Олександре !

Дякую Вам за Вашу активну громадську позицію щодо бачення потрібного напряму розвитку нашої держави. Вважаю, що тільки критичне ставлення громадян до громадсько-політичних, правових та економічних процесів у державі зможе змінити наше життя на краще.

Розумію Ваше обурення і занепокоєння, яке свідчить про Вашу стурбованість відносно майбутнього нашої Держави. Дійсно, викладене у Вашому листі питання щодо легітимності внесення змін до Конституції України є актуальними сьогодні та потребує якнайшвидчого врегулювання.

Поділяю викладену у Вашому листі позицію та повідомляю, що мною у березні 2005 року було підготовлено конституційне подання до Конституційного Суду України щодо конституційності внесення змін до Конституції України 8 грудня 2004 року.

Однак, з метою недопущення напруження в державі, ініціювання зазначеного питання та вироблення шляхів його розв'язання потребує узгодженої позиції всіх гілок влади та суспільства. З огляду на вказану позицію мною не було ініційоване внесення до Конституцйного Суду України зазначеного подання.

На цей час позиція Президента України Ющенка В.А. та демократичних політичних сил полягає в перегляді внесених змін до Конституції України Законом України №2222 від 8 грудня 2004 року та проведенні комплексної політичної реформи, метою якої є зокрема збалансування повноважень гілок влади та розширення повноважень місцевого самоврядування.

З найкращими побажаннями
Катеринчук М.Д.

Відповіді

  • 2006.03.08 | Сергій Кабуд

    дуже пахне відмазкою. цікаво що зробить Конституційний суд(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua