МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Регіонали” ставлять під сумнів існування України як держави

03/07/2006 | Ігор Жданов
“Партія регіонів однією з основних своїх програмних засад називає федералізацію країни, але ця програма може нести негативні наслідки для країни, про які чільні представники Партії регіонів, звичайно ж, мовчать”, – сказав у розмові з журналістами перший заступник голови Центрвиконкому “Нашої України” Ігор Жданов.

“По-перше, це може поставити під сумнів існування України як суверенної держави, ускладнити формування єдиної української політичної нації, – зауважив Ігор Жданов. – По-друге, це може призвести до того що, в окремому регіоні буде затверджено панування одної з фінансово-промислових груп. По-третє, це призведе до збільшення кількості чиновників, розростання бюрократичного апарату, оскільки в кожному федеральному суб’єкті повинен бути свій парламент та свій уряд. А чи готові українці годувти збільшену армію чиновників – про це Партія Регіонів не говорить”.

“І по-четверте, – відзначив Ігор Жданов, – якщо буде запроваджено план Регіонів, це може призвести до встановлення у суб’єктах федерації на певний час законодавчого “безпрєдєлу” через проблеми з розмежуванням повноважень центру і суб’єктів федерації, коли окремі Закони України там вже не будуть діяти, а нові місцеві закони ще не будуть прийняті. Я думаю, що Україна не заслуговує на таке знущання. Люди не підтримають таких планів щодо розвалу України”.

“Мені здається, що Партія Регіонів навіть не володіє поняттями, що таке “федерація” та “федералізм”, – наголосив Ігор Жданов, – оскільки один з її представників – пан Тихонов – вважає, що при федерації можлива унітарна держава. Я пропоную йому почитати підручники з теорії державного конституційного права і пригадати, що федерація – це держава, яка об’єднує декілька суб’єктів, наприклад як колишній СРСР або сучасні Сполучені Штати Америки, де суб’єкти мають право на вихід з неї”.

“Тому треба більш ґрунтовно підходити до цих проблем і не забувати негативний досвід Югославії, де конфлікти між суб’єктами федерації призвели до громадянської війни і проливання крові, – додав перший заступник голови Центрвиконкому “Нашої України”. – Я не думаю, що це шлях для України. Наш шлях – це розвиток місцевого самоврядування, децентралізація повноважень і передача відповідних фінансових ресурсів місцевим громадам”.

Відповіді

 • 2006.03.08 | Юрій

  Re: “Регіонали” ставлять під сумнів існування України як держави  < Партія регіонів однією з основних своїх програмних засад називає федералізацію країни,але ця програма може нести негативні наслідки для країни,про які чільні представники Партії регіонів,звичайно ж мовчать>

  - Ну чому ж мовчать? На кожному кроці говорять про союз з Росією,а чим він закінчиться для України - маємо багатий історичний досвід, це багатовіковий союз в рабстві і національній кабалі.Ця вся україноненависна шайка-лєйка свою пропаганду базує на російському войовничому шовінізмі,зневаги до державної мови.Політична бездар ПР спить і бачить себе васалами Москви,яка буде дарувати їм,боярам,блага і добра та безтурботне життя.А решті обдурюваних ними громадян можна обіцяти дармовий газ,захист слов"янської(московської) спільноти від цивілізованого світу,много водкі і хвіст сєльодкі...А Україну вони бачать таким собі московським каганатом, який в кінцевому рахунку покінчить з ненависним їм нарєчієм - украінскім язиком.

  <Мені здається,що Партія регіонів навіть не володіє поняттями,що таке "федерація" та"федералізм">

  Ну не будьмо такими наївними. Проффесор чітко знає,що Росія -федерація і Україні у федерації буде добре - особливо російськомовним. При чому тут поняття федерація,коли Російська федерація такая понятная і близька.
 • 2006.03.09 | Невідома дівчина

  Re: “Регіонали” ставлять під сумнів існування України як держави

  Партія регіонів завжди відзначалася своїми "членами",які мають великий інтелектуальний "потенціал"!Їхні маразматичні ідеї,відверто кажучи,вже набридли.Але і від"апельсинів" вже нудить.Принцип "сам дурак" вже не діє.Люди стомилися."П"ятнадцятирічний незалежний" осад в душах українців вимагає спокою.І на превеликий жаль політика всім своїм єством чинить опір спокою і злагоді.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.09 | ans-mo

   Багато хто зараз не розуміє, що можуть зробити донецькі, якщо

   отримають владу. Вже зараз деякі їх агресивні заяви свідчать про наміри дестабілізувати та розірвати країну при несприятливому (на їх думку) результаті виборів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua