МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Читайте русколобі небобитки. Ми українці вам кажемо так!

03/07/2006 | Андрій Швидь
Московія, навіщо ти рвешся зі своїми відверто антихристиянськими, навіть проти людськими рисами до панування над світом? Що оправдає тебе за твої вчинки? Чим спасешся? Окупація насильницька народів які аж ніяк ніколи не були і не будуть росіяками. Ми, чуєш ти, ми сильні та вільні народи кажемо тобі: як тільки ти заснеш ми тобі влаштуємо праведну кару. Називай це сепаратизмом, націоналізмом, тероризмом. Скигли та приховуй суть нашої кривди. Брехня тебе не врятує від нашого гніву. Ніколи не пробачається гріх вбивці матері. А ти паразит та блазень бажав саме смерті нашій матері. Перед цим зґвалтувавши її..... Для нас всіх батьківшина – це мати рідна.
Для когось це Велика Ічкерія, для когось Київської Русі – Україна, для когось своя інша батьківщина. А ти ґвалтувала в лаптях та з скверною своєю угро-фінською. За це осуджуємо тебе і тих хто з тобою тоді був поруч.
Для тебе нова окупована територія - ще один невільник який втрачає все, заради твоїх сатанинських амбіцій.
Кожен день, кожну мить ми все певніше бачимо нашого кровного та слабіючого ворога. І цей слабіючий ворог ти. Ти безродня безхребетна етнічна групка шовіністів не признаєш своїх кривавих проступків та злочинів. Це якраз і є риса яка тебе викриває. Настали часи коли перед світовими народами треба показувати обличчя, казати відверто скільки років і що робив всі ті роки. В тебе московія вже за 1000 років стільки лицемірних масок в гардеробі, що обличчя не бачило світу Божого весь той час. Твоя зграя пишається та вихваляється вкраденими розкішними одягами перед людьми. Але близиться право великого господаря повернути своє вбрання. І реалізувати праведний гнів свій. В кого він зветься джихатом, в когось волею народу.
Ти ж залишишся гола бо нічим буде прикритися. Все тобою вкрадене буде повернуто.
І тільки після цього, гола та очищена вогнем та розгами ти будеш вибачатися. А народи яких ти ґвалтувала будуть мовчати загальну суму років на яку були тобою штовхнуті. То не воля була а безсилля перед звіром. Але звіра здолаємо. Блукатимеш довго ти непідіймаючи очей бо гріхи великі за тобою. І почнеш свій шлях своїм же шляхом, а не за наш рахунок. Не з нашими святинями. Не з пихатістю, але з сутулістю великою. З досвідом за який будеш вдячна та щиро. А поки примножуй свої гріхи бо то твоя воля. Наша ж воля інша. Протилежна. І ти це знаєш. Тому і жах в тебе тваринячий перед нами одвіку.
Ось так тобі кажу я від імені багатьох сучасників. Багатьох замордованих. Багатьох тих хто буде карати тебе. Швидь Андрій Миколайович.

Мафія та кривдники свого ж народу.....

Відповіді

 • 2006.03.08 | ЖАК

  Re: Читайте русколобі небобитки. Ми українці вам кажемо так!

  "..призрак бродит по Европе..." Нет, не так,- "призраки бродят по Евразии. Плохая, злая, коварная Россия и хорошая, добрая, искренняя Украина. Ходили они ходили... ходили- ходили.. и .. Тут и сказке конец, а кто слушал- молодец"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.08 | Адвокат ...

   І что таФФарічь імєєть протів тези, що Мацькавія

   єсть коварная? Ґета шо,-- нє правда? Ілі таФФарішчь із "пятой кольони"?
 • 2006.03.08 | SpokusXalepniy

  Дякую! Нарешті я вивчив...

  ... як треба поводити себе на форумі, щоб не потрапити на Без Правил.
  Бо пом"ятаю нещодавно... моє повідомлення проіснувало ледь меньш, ніж півгодини, як потрапило на Без Правил. Начебто, за порушення всіх існуючих норм цивілізованої поведінки.
  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_about&key=1141602833&first=1141775011&last=1140865307

  Ні, таки вождь мірового полетаріата був правий: Вчитися, вчитися і ще раз - вчитися.
  І що головне - АДМІНІВ-вчителів... як собак нерізаних.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.08 | ОРИШКА

   Re: Дякую! Нарешті я вивчив...

   Вот прекрасный повод для воплей на http://zadonbass.org/forum.

   Просто прЭлестно - придурки с двух сторон. Ну давайте же открытым текстом говорить, что такме провокациям хвосты должны ущемляться на корню.

   Я имею в виду и тех, кто в Парламент на ненависти к другим культурам въехать хочет. І з обох боків.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua