МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Костенко в ролі акушера-гінеколога

03/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
„Я свідомий того, що парламент, який оберуть 26 березня, не дасть чіткої політичної форми коаліційної більшості, - там буде "збірна солянка", і це – реальність сьогодення”, - зазначив сьогодні під час прес-конференції у Кіровограді лідер Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Юрій КОСТЕНКО. „Але я переконаний, що на наступних парламентських виборах саме правоцентристи отримають впевнену перемогу, як це сталося у Польщі, Чехії, інших європейських країнах”, - наголосив він.

Прикладом цього, зауважив лідер Українського Народного Блоку, є перемога політичних колег Української народної партії у Польщі – партії „Право і справедливість”, які в результаті останніх виборів здобули посаду президента, прем’єр-міністра і спікера сейму.

"Україна вагітна правоцентризмом, але розродиться вона ним на наступних парламентських виборах”, - вважає Юрій КОСТЕНКО.

Відповіді

 • 2006.03.08 | Ігор

  Re: Костенко в ролі акушера-гінеколога

  Ми ще сьогодні не все втратили!!!
 • 2006.03.08 | damoradan

  Re: Костенко в ролі акушера-гінеколога

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > "Україна вагітна правоцентризмом, але розродиться вона ним на наступних парламентських виборах”, - вважає Юрій КОСТЕНКО.

  Возможно, только почему Костенко считает себя правым?
 • 2006.03.08 | Горицвіт

  Re: Костенко в ролі акушера-гінеколога

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > „Але я переконаний, що на наступних парламентських виборах саме правоцентристи отримають впевнену перемогу, як це сталося у Польщі, Чехії, інших європейських країнах”, - наголосив він.


  Значить, на цих виборах він уже здався. Але звідки випливає прогноз на наступні вибори? Працювати треба, політику проводити чи пропонувати чи принаймні проголошувати. А не так, як останні заяви "правоцентриста" Плюща.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.08 | raw_stick

   Re: Костенко в ролі акушера-гінеколога

   Горицвіт пише:
   > Працювати треба, політику проводити чи пропонувати чи принаймні проголошувати.

   Спробуйте зайти на сайт Верховної Ради і проаналізувати голосування по тих законопректах і постановах - скажімо, за минулі півроку - які Ви вважаєте важливими. Вас чекають цікаві відкриття щодо того, хто як працює і яку проводить політику.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.08 | Горицвіт

    Можете зразу дати ваші підсумки

    Бо на аналіз голосувань у мене зараз нема часу.


    raw_stick пише:
    > Горицвіт пише:
    > > Працювати треба, політику проводити чи пропонувати чи принаймні проголошувати.
    >
    > Спробуйте зайти на сайт Верховної Ради і проаналізувати голосування по тих законопректах і постановах - скажімо, за минулі півроку - які Ви вважаєте важливими. Вас чекають цікаві відкриття щодо того, хто як працює і яку проводить політику.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.08 | raw_stick

     Re: Можете зразу дати ваші підсумки

     Горицвіт пише:
     > Бо на аналіз голосувань у мене зараз нема часу.

     Ну, я ж не знаю, які закони для Вас важливі :)

     Але якщо йдеться про мене, то за рішення, які я вважаю 1) суспільно-корисними; 2) проукраїнськими, фракція УНП практично завжди голосує "за" у повному складі (за популістські/антиукраїнські, відповідно, "проти") - що далеко не завжди можна сказати про інші "помаранчеві" фракції.

     Зараз я також "не маю часу", але коли матиму, подам конкретні приклади.

     Зрештою, є ще й дуже гарний онлайновий інструмент чіткого й прозорого рейтингування депутатів і фракцій відповідно до їхніх голосувань - http://nardepuk.org.ua. Спробуйте!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.08 | Мартинюк

      Гадаю випадок з УНП треба давати в хрестоматію політтехнологій

      Як приклад успішного паралізування і виведення на маргінес політики великої і життєздатної політичної сили.

      В принципі в УНП(Б)ще має шанси (і їх декілька) переламати ситуацію і пройти у парламент , принаймні за рахунок працюючих низових структур.

      Для цього їм треба чітко визначитися від кого вони заберуть недостаючі для себе 1,5% виборців - від БЮТУ, від "Нашої України", "Пори -ПРП" чи чи від від дрібних маргінальних партій і партійок.

      Однозначно потрібно припинити словесний потік Плюща. БНе здивуюся що останнього зараз спрямовують ті колишні його піарники, які зараз працюють на БЮТ.

      І найголовніше - УНП повинно провести якісь масові акції - як це не дивно , але для цього у них набагато більше можливостей, ніж у "Нашої України" і БЮТу. Бо в них, особливо в останньої нема сітки ідейно згуртованих рядових членів.

      Звичайно на ці акції неминуче "впаде" халявщик Каськів з "ПРП-Порою". Однак з цим треба буде змиритися як з неминучим стихійним явищем, яке окрім того принесе непоганий піар-ефект.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.08 | damoradan

       Узко мыслите

       Я бы написал главу "Как Рух проспал революцию 90х гг в Восточной Европе". А горькая судьба БКП - только следствие.
      • 2006.03.08 | Роман ShaRP

       Ні. Його треба включити в антологію "Нацдеми - мудаки".

       Мартинюк пише:
       > Як приклад успішного паралізування і виведення на маргінес політики великої і життєздатної політичної сили.

       Ой капздєц яка велика! Ой обалдєть яка життєздатна!

       Велика й життєздатна вже давно б викинула нах весь цей старий мотлох імпотентних маразматиків, не здатний запропонувати нічого крім малопопулярних "мовно-культурних" ідеалів.

       > Для цього їм треба чітко визначитися від кого вони заберуть недостаючі для себе 1,5% виборців - від БЮТУ, від "Нашої України", "Пори -ПРП" чи чи від від дрібних маргінальних партій і партійок.

       Блізак локать, да нє укусіш.

       > Не здивуюся що останнього зараз спрямовують ті колишні його піарники, які зараз працюють на БЮТ.

       -- Хто всрася? - Невістка.

       Шевальє Мартинюк в свойому репертуарі.

       > І найголовніше - УНП повинно провести якісь масові акції - як це не дивно , але для цього у них набагато більше можливостей, ніж у "Нашої України" і БЮТу. Бо в них, особливо в останньої нема сітки ідейно згуртованих рядових членів.

       Харе пітрідєть, г-н націонал-дємєнт дємократ Мартинюк! Ще у 2001-му році під ВР я бачив Б*ЮТ, СПУ, УРП, УНСО - але я ніколи не бачив ніде ніяких УНП.
      • 2006.03.08 | Сергій Кабуд

       200% влучно(-)

     • 2006.03.08 | Горицвіт

      Re: Можете зразу дати ваші підсумки

      raw_stick пише:
      > Зрештою, є ще й дуже гарний онлайновий інструмент чіткого й прозорого рейтингування депутатів і фракцій відповідно до їхніх голосувань - http://nardepuk.org.ua. Спробуйте!


      Дуже цікава ідея.

      На жаль, щоб оцінити кожен закон, треба його принаймні прочитати, а ще бажано прочитати обговорення (бо можуть бути неочевидні аспекти). Або це все пам'ятати, слухаючи трансляцію ВР. Але ідея дуже правильна. Хочеться добавити експертний рівень і щось іще.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.08 | леонід

       Re: Можете зразу дати ваші підсумки

       Цілковитий абсурд. Жижко - найкращий депутат, Лук'яненко - найгірший.
       Слава НСНУ. Слава вождю НСНУ Жижку.
 • 2006.03.08 | Роман ShaRP

  Костенко в ролі клоуна, клоуна, та ще раз клоуна.

  Подібним чином СДПУ заявляло про "перемоги своїх колег" соціал-демократів і вітали з перемогою Кваснєвського в 2001-му, назбиравши на "привітання" людей за гроші і квитки на футбол, а СПУ зараз розводиться про те, що в усій Європі "при владі демократичні соціалісти".

  Не знаю, як Нетаки, а СПУ теж упевнені в своїй перемозі. Так що в очєрєдь, нах, пан нездара Костенко.
 • 2006.03.08 | Dworkin

  Костенко буде в прольоті (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua