МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прусаки готують антиконституційний заколот?(л)

03/08/2006 | mirgor
Студентам пропонують по 1000 гривень за перебування у Києві протягом 10 діб. Що вони будуть там робити – невідомо.


Відомо, що організатором своєрідної «екскурсії» є місцевий осередок Партії регіонів. Також точно відомо, що така організаційна робота ведеться в стінах Полтавської державної аграрної академії. Дату виїзду до столиці організатори повідомлять тільки тим студентам, які дали згоду на виїзд, і перед самим виїздом.

З інших ВНЗ Полтави інформація, поки що, не надходила.

http://mirgorod.poltava.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=937

Коментар:
Останнім часом поведінка ПРусаків насторожує:
1.Агресивний - показовий штурм податкової академії в накидках партії регіонів - отримали відповідь МВС, заведена кримінальна справа, затримані активні участники, забрана ліцензія в охоронної організації "Пересвіт", самогубство охоронця Мельника...
2.Усвідомивши, що Луценко стоїть на перешкоді організована Бакаєм, Вітренко і компанією атака на дискредитацію і звільнення міністра МВС.
3.Почалася агресивна риторика лідерів ПР Кушнарева та Тихонова про суд над президентом та помаранчевими після виборів.
4.Заяви члена списка ПР Ківалова про підготовку фальсіфікацій, тобто можна зробити висновок, що дуті рейтинги ПР були просто куплені, а зараз прусаки розуміють, що реально можуть набрати не більше 20%, і йде підготовка до сценарію силового захоплення влади( скоріш всьго нападу на ЦВК в момент підрахунку голосів), зверніть увагу прусаки стали вербувать не донецьких, а платних найманців в центральних обастях, тобто провокації будуть здійснюваться по сценарію штурмі податкової академії( цікаво чому найманців набирають на 10 днів?)
5.В ПРусаків відбувається прихід до влади більш жорсткої команди Ахметова, про що свідчить заяви Чорановол про пост прем'єра Ахметова , тобто Януковичу не простили, за те що він не стріляв по Майдану і зараз прусаки, знаючи слабкість президента Ющенка підуть на все, щоб захопити владу.
6.Думаю події почнуть розвиток з 14 березня з засідання ВР, з 17 березня буде піднято питання про імпічмент президента і знову про відставку уряду, потім почнеться компанія по дискредитації голови ЦВК Давидовича, або можливі прямі протизаконні дії прусаків.
7.Зараз видно, що Прусаки готові до фактично антиконституційного заколоту, постільки зрозуміли, що рейтинги були дуті і законним шляхом вони не отримають владу.

Відповіді

 • 2006.03.08 | Volodymir

  Re: У Полтаві готуються загони на підтримку Януковича(л)

  Я от завернув увагу на пробій за Фройдом у ПРУ -
  те що відсоток навіть у Донецьку не зашкалює
  не відвернуло від бажання опубликувати цифри
  прогнозу явки на вибори десь відсотків
  на 20% (ЗАДОНБАС, вибори будуть чесними).
  Враження, що
  планується перфоманс-безлад щодо використання
  адмінресурсу, щоб прикрити реальні фальсіфікації.
  Громадська думка дезорієнтова, результатом
  можуть бути зайві 5% ПРУ, черговий матеріал для РТР
  (не ходіть росіяни у демократію),
  безкарність реалізаторів сценарію.
  Така технологія набагато дешевша ніж реальна
  боротьба за голоси виборців і створює
  грунт для подальших торгів із Президентом щодо
  Премьера та бекграунт для униможливлювання
  розпуску парламенту. І Путін їм допоможе.
  Ланцюг промальовується навіть у дрібницях -
  типа мітингувальників у Придністровьї.
  Не важливо до чого домовидлись чи інформували -
  "дивіться, що робиться".
  Дуже багато дрібничок, яки створюють фон.
  Тому крики "Як вони фальсифікують,
  навіть списки у Донецьку
  невірно подали!" вже сприймаю без гумору.
  Та і спостерігачі - тільки місцеві.
  Як завжди - вищий пілотаж юристів із НСНУ в ВР.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.08 | mirgor

   Зараз агітатори прусаків ходять по квартирах та телефонують(л)

   виборцям, з проханням перевірити списки виборців - в цьому нічого нема поганого, але там звучить постійна фраза про підготовку владою фальсифікацій та, що партія регіонів хоче цьому перешкодити.
   Це фактично кодування і підготовка громадської думки про фальсифікації та дискредитацію ЦВК під головуванням Давидовича.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.08 | Volodymir

    Це роблять усі, але ПРУ із наголосом на директ-тему(-)

 • 2006.03.08 | miner

  Яким може бути найгірший сценарій?

  Те, що Ви знаєте, що у Вас параноя, ще не означає, що вони за Вами не стежать
  на правах епіграфа


  Прихід до явного керма Партії Реґіонів пана Р.Ахметова™, чий стиль (чи карма, якщо ці історії (наприклад, http://www2.maidan.org.ua/n/free/1140792138) – збіг обставин, а РА – душка, лапушка, біленький і такий рідненький) передбачає фізичну загибель попереднього власника того, на що претендує пан РА. В нашому випадку кандидатурами на фізичне знищення, в залежності від того, на що воспретендував РА, можуть бути різні персоналії та групи осіб:

  1) якщо вважати, що метою РА є прем'єрство, має загинути Єхануров;

  2) якщо справжньою метою РА є президентство, вбиватимуть Ющенка;

  3) якщо метою РА є остаточне підпорядкування бізнесів в Україні «реґіональній» схемі «віддай за три копійки, а то віддаси і будеш винен, а потім все одно вб'ємо», то окремими особами діло не обмежиться – під ніж потраплять (не одразу, це передбачено схемою) всі власники підприємств, що не віддадуть свою власність РА «за так»;

  4) ну і якщо метою РА є показати непокірним киянам (адже саме поведінка киян у перші дні ПР поламала всі уявлення про те, як і що відбуватиметься, за «понятіямі» така «брозость» має бути покараною кров'ю), а на їхньому прикладі – всій країні за межами «освоєного» регіону, коло якої саме з параш тепер їхнє місце, жертвами стануть ще й люди, в невідомій кількості, що вийдуть на вулиці захищати демократію (а яким би глибоким не було розчарування в результатах революції, кияни на вулиці вийдуть);

  Будь-яка з цих опеРАцій значно реалізовніша за умови масових беспорядків у Києві під час виборів. Для чого і знадобилися студенти. Бо шахтарі виявилися неефективними, а бандюків виявилося замало :-) Але зрозуміло, що студенти – тільки надводна частина айсберґа… А «внутрі собакі жуть і мрак»™.

  Оскільки та мафія, з якої походять ВЯ та РА, існувала ще за св. пам. царя Совка, цілком імовірно, що вона більшою чи меншою мірою контрольована російськими спецслужбами. Яким теж бажана кров на київських вулицях, в якості прикладу того, до чого доводить демократія…

  Аби налякатися остаточно, згадаймо, що РА – ісламіст (це його партія мусульман стала бойовим загоном регіоналів), і нам нічого не відомо про його зв'язки з Аль Кайдою, а Україну досі ніяк не покарано за участь в антиіракській коаліції…


  P.S. З Кларою й Розою, шановне жіноцтво!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.08 | mirgor

   Ваші думки дають відповідь, для чого Ахметку піднімають нагору

   він не зляканий яйця уголовник Янукович, а загартований кримінальний авторитет, котрий не злякається пролити кров тому, що й так уже дороги назад нема, або у владу, або на нари...
   Просто залишилось дати питання в якому порядку він почне знищувати, тих хто стоїть у нього на дорозі до повноти влади:

   1.Президент Ющенко ( дискредитація президента іде повним ходом вже давно)
   2.Міністр МВС Луценко( дискредитація Луценка останні тижні, після подій штурму податкової адміністрації)
   3.Голова ЦВК Давидович ( тільки починається - заяви Януковича,Ківалова про фальсифікацію)
   3.Українці, котрі вийдуть на захист демократії (головна буде ціль -мирні акції киян на захист демократії, за допомогою провокаторів перевети на зіткнення з сторонниками прусаків, вітренківців і т.д.)
   4.Знакові фігури помаранчевої коаліції та помаранчеві олігархи і так далі( порядок може бути різний в залежності від можливостей)

   P.S.Організовані масові заворушення під час виборів у нас дадуть змогу Путіну дискредитувати помаранчеву революцію та демократію і відвести увагу від дій диктатора Лукашенка в Білорусії.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.08 | miner

    не думаю, що він обмежиться дискредитацією

    або доведеться припустити, що Україна є менш цінним надбанням, ніж пивзавод «Сармат». На жаль, автори тої аналітики, що змусила мене подумати про дивину Р.Ахметовської вдачі, не давали стат. аналізу, які шанси на виживання у власника чогось, наступним власником чого стане божествєнний РА. Сподіваюся, що ненульові, бо якщо нульові, всім хана (гірко плаче, б'ється в конвульсіях).

    а якщо серйозно, то чутки щодо підготовки регіоналами якогось цирку, як і поведінка Колесникова в етері «Свободи слова» не дуже добре корелюють з теорією про узгоджений і приготований альянс НСНУ-ПРУ. А в певному контексті й Ю.Л.Я. Бо її участь в «заколоті»-2004 нікуди не дінеться. А значить оспівані Колесниковим біло-блакитні військові трибунали в квітні мочитимуть і тимошенківців…

    Конфігурація більшости в такому разі: Регіони + НЕТАК(o) + Близнюк Лі + КПУ + ПСПУ?! Це було б принаймні еротично…
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.08 | mirgor

     Re: не думаю, що він обмежиться дискредитацією

     Так зверніть увагу, що Ахметов знищуючи противників не залишає доказів і робе підготовку майже непомітно, тобто його команда має досвід аналітичного і практичного досвіду знищення конкурентів.

     Хто буде в ГКЧП - Литвин, НЕТАК і т.д, щоб придати легітимності заколоту, ЮВТ - ворог Ахметова, тому зрозуміло яку участь приготовано також Морозу і всім учасникам помаранчевої революції, думаю такі, як Губський та компанія кучмістів з БЮТ та НУ швидко переметнуться в табір прусаків.
     Думаю Литвин зіграє роль легітимного прикриття Ахметова.
   • 2006.03.08 | miner

    нам не нужно ваше НАТО мы защищены Ринатом™

    Ледь не забув додати до конспірологічного варива трохи кайенського…

    Чи не закономірно, що коли в світі активно точиться те, що згодом знатимуть як 3 світову (або 4, якщо рахувати і холодну), а Україна вже вляпалася по самісінькі ніжні місця, та і в принципі має гіперприємну історію коекзистенції з ісламом, до влади рвуться сили, що наче поставили собі на меті зробити Україну беззахисною перед ісламською навалою. Адже сподівання на військову користь від союзу з Росією, армія якої зіткнулася з серйозними проблемами в Чечні, і де відсоток мусульманського населення стрімко зростає, виглядають наївними.

    Оскільки Партія Регіонів прийняла до свого складу Партію Мусульман, раз, і виступає проти вступу до НАТО, два, чи не Аль-Кайда контролює цю політичну силу, три?

    (нервово перегляда фотки WTC ;-) )
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.08 | mirgor

     Re: нам не нужно ваше НАТО мы защищены Ринатом™

     miner пише:

     > Оскільки Партія Регіонів прийняла до свого складу Партію Мусульман, раз, і виступає проти вступу до НАТО, два, чи не Аль-Кайда контролює цю політичну силу, три?
     >
     > (нервово перегляда фотки WTC ;-) )

     І додам, швидкий рух України до НАТО, може бути також причиною силового варіанту захоплення влади, зараз, поки ми не в НАТО можна захоплювати владу з допомогою Путіна, ніхто не втрутиться.
    • 2006.03.08 | Сергій Кабуд

     9-11 не могло статися без участі російскої розвідки

     Афганістан де готували терористів був просякнутий всіма можливими спецслужбами з явним домінюванням російських

     Більше того, найняті на 9-11 терористи були шоб воювати в Чечні, так їм казали під час вербовки.

     ФСБ-ГРУ десятиріччями практикує засилку своїх, які підписуються під видом ісламістів на такі авантюри.

     Важко уявити шоб кремль не був причетний, не кажу вже про те, що арабів тероризму почали навчати совєти ще у 60і роки, а Арафат- фактично кремлівська креатура,
     всі теракти арабів за всю їхню історію координувало КГБ, навіть більше- всі терористи яких знищував Ізраіль- всі 100% були гебнею.

     Лише завдяки 9-11 і росту цін на нафту і газ Росія додатково ВЖЕ заробила

     ТРИЛІОН ДОЛАРІВ а може й більше.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.09 | miner

      Re: 9-11 не могло статися без участі російскої розвідки

      Цікаво. Що тоді получаіццо:
      – війну разом з ісламом веде Росія
      – Чечня – відмазка і полігон для виховання армії, здатної до протипартизанських та каральних дій, затикання громадської думки іт.п.

      а оскільки відомо також про зв'язки Буш-Ладен, то все набува абсурдного «театрального» забарвлення, з поправкою на те що в цьому «театрі» вбивають пачками і по-справжньому?

      Я Вас правильно зрозумів?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.09 | Сергій Кабуд

       приблизно так, але склалося не тіки по плану

       величезна роль випадковості і обставин.


       Сталін висилає народи, включно з татарами з криму та чеченами.

       Татари повертаються до нас і голосують всі як один за Ющенко.

       Чечени захотіли незалежності. Їх провідник Дудаєв домовляється про нафтові концесії з американцями.

       Зявляються конкуренти, які домовляються з Єльциним і Клінтоном:
       план знищити ДУдаєва і самім продати концесії та же й дешевше. І відстібнути всім кому тре.

       Кремль розвязує провокації в абсолютно мирному і спокійному Грозному(свідоцтва очевидців)

       Не в довгий час знищують Дудаєва,

       але відкривається ларчик з якого вилазять різні додаткові персоналії, включно з ісламістами:
       нафта- це великі гроші, а чечени ненавидять росіян практично як і бендерівці.

       Певні табори переводять з афганістану до Чечні. Виникають нові цікаві можливості.

       Але от невдача- ціна на нафту у 1999-2000 рр падає до 10$ за барель.

       Якщо вона впаде до $8- російська нафта стає збитковою.

       Далі вже Путін при владі і в принципі Росією керують спецслужби, які і заміняють міністерство закордоних справ. Бо так легше вирішувати політико-економічні задачі. Особливо коли в наслідку їх діяльності була а тепер і здійснилася перспектива заробити додатковий тріліон.

       Чому кажу про триліон? Бо на сьогодні обсяг продажу Росією нафти та газу досягає 150 міліардів щорічно а може і $200, бо операції тіньові.

       якщо помножити цю здійснену перспективу то отримуємо абсолютну мотивацію для операяцій 9-11 а також планів на майбутні подібні акції вздовж Дністра, де проходить труба Одеса-Броди, на підходах до Одеси, куди можуть ходити танкери з конкурентною нафтою з каспію, в Абхазії, де власне цю нафту можливо підігнати до моря, а також в Чечні, де так само все.

       Якщо їм хтось починає успішно протидіяти- можна врятуватись від наслідків тероризму та війн. Українці доречі протидіяли успішно шляхом Майдану та революції.

       Буш-Бенладен думаю не працює.

       Бушу потрібна дешева нафта а Бенладен заявляв що має бути ціна $150 на барель, одразу після 9-11.

       Навіть американські нафтовики не зацікавлені в необмеженому зростанню цін , бо це може кинути економіку в рецесію і тоді програють всі разом і дуже багато.

       В принципі головна матеріальна цінність всього сьогоднішнього Світу- це теріторія США з політико-економічною системою яка тут склалася і яка є надійна, ефективна, і така що росповсюджує по світу стабільність серед тих народів, яким вдається запровадити таке саме в себе-
       Німечина, Японія, тощо.

       Цей якор стабільності і надії ніхто не хоче похитнути, ніхто з тих чиї інтереси повязані з цим ринком.

       Росії це пофіг, і арабським радикалам теж. В них інша гра. Вони хотіли б обмежити продаж арабської нафти американцям. Кремль тому що тоді їхня нафта росте в ціні і попиту а радикальні халіфатчики - тому що це послабить режими в арабських країнах і дасть радикалам шанс захопити владу. Приклад Іранська революція аятол.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.09 | miner

        тоді виходе ПРУ готує війну? і не громадянську?

        вони що? з дубу на кактус? вони ж і побудували свою популярність на «головнещоб не було війни»…

        а взагалі Вам звідтуя, з Вашого «острівця стабільности», класно таке морозити. А нам тут війна не потрібна.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.09 | Сергій Кабуд

         ну тут цей острів стабільності як раз атакували як нікого 9-11

         буквально розбомбили центр міста((((

         А що до війни, то єдиний засіб запобігти їй- це діяти на упередження.
         Арештовувати 5ту колону, обєднувати націю навколо наіональних інтересів, робити все те що Ющенко обіцяв.
  • 2006.03.08 | Майдан

   Замовляю статтю.

   Викладіть це і все що Ви ще не встигли викласти, з мусульманами обережніше, без фактажу не варто дражнити - є фактаж-викладайте.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.08 | mirgor

    Я думаю статті, й так швидко з'являться в інеті

    Наш форум читає вся політтусовка, та журналісти...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.08 | Сергій Кабуд

     нажаль ці підараси геть всі бездарі- пишіть краще сам(-)

   • 2006.03.08 | mirgor

    Так було б добре, якби miner написав статтю(-)

   • 2006.03.09 | miner

    Це Ви до кого?

    Якщо до мене, то

    1) я не маю жодного фактажа крім наявного у кількох тредах Майдану.
    2) в моєму дописі, на відповідь на який так схожа Ваша репліка, основне про що йдеться, не Р.егіони, не їхня гіпотетична Р.еволюція і не Р.Ахметов, а параноя, яку довкола цього можна збудувати. Ступінь її правдоподібности не мені оцінювати. Бо
    3) якщо (не дай Боже) Р.егіони справді ідуть ва-банк, і буде задіяно силовий сценарій, навряд-чи їм потрібна ізоляція… Крім того, заяви про намір «перевершити» помаранчеву революцію означають, що їм або доведеться нікого не «мочити», або виглядати ну дуже пацавато і несерйозно. Це якщо без параної.
    4) але це я перепитую, як Вас розуміти, а не відмазуюся %-]
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.09 | Майдан

     Саме до Вас

     Як це все описати , це вже справа Ваша як автора. У Вас досить адекватне бачення цієї проблеми, і добре було б як би Ви поділилися цим з рештою думаючих людей.

     Єдине моє зауваження стосовно мусульманськості Ахметова - вона в нього специфічна, як взалі є специфічною релігійність всякого мафіозі.

     Просто наполягання на "ісламізмі" Ахметова може навернутина його сторону всіляких божевільних , схиблених на антиамериканізмі, яким все одно кого любити, хоч чорта, лише б він був "проти" Буша...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.09 | miner

      Re: Гаразд, формульнемо, але

      попрацюйте над почуттям гумору.
      Про ісламізм це стьоб. Мені ще подобаються ідеї доводити, що ПРУ – найманці американського імперіалізму, таукитайські шпигуни або орден розенкрейцерів святого Віті останніх часів. Чому б ні? Вони настільки мутні, що з рівним успіхом можуть виявитися строго будь-чим :crazy:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.11 | miner

       Re: Готово, формульнули…

       Передчуття громадянського миру
       фантастичне оповідання з гіперпосиланнями

       Мао Цзе Дунові, сонцю востока
       Прекрасна твоя з'ява на небосхилі, О, РА, живий від початку життя, творче людей, творче скотини, володаре сутнього, творче плодових дерев, творче трав, що вгодовують скотину, ти дав повітря тому, хто в яйці… з давньоєгипетського гімна :-) Я можу розказати про походження кожного з моїх міліонів, крім найпершого Рокфеллер Те, що Ви знаєте, що у Вас параноя, ще не означає, що вони за Вами не стежать на правах епіграфа

       Дивне упередження

       Про покійників і мультиміліардерів – або добре, або нічого. Тому одразу зауважую, що все подальше не ґрунтується на юридично доведених фактах, будь-які співпадіння імен, дат, назв країн, тощо, є суто випадковими, а всі події відбуваються в далекій сонячній системі зірки Тау в сузір'ї Кита. http://obkom.net.ua/news/2006-02-24/1000.shtml http://obkom.net.ua/articles/2006-03/03.1611.shtml http://baza.proua.com/g/7

       Дивна вдача

       Так вже склалося, що в кожного своя карма і свій шлях широкий, з усіма його особливостями, які теж у кожного свої. І те, що трапляються люди, довкола яких відбуваються просто дивовижні речі, це цілком нормально. От, наприклад, мій дідусь проїхав під час війни підводою крізь мінне поле, а пілот люфтваффе Йорг Йоргенсон (якщо я правильно пам'ятаю прізвище) розбив за один день два «Старфайтери», ніяк не пошкодивши ані своєму тілу, ані – що не може не дивувати – своїй кар'єрі… Так і з паном РА. З якоїсь абсолютно незрозумілої причини, попередні власники того, що згодом відходить до вельмишановного і життєдайного чомусь демонструють нечемну щодо Живого Бога тенденцію помирати наглою смертю, часом з використанням експлозивних речовин, що, ясне діло, пов'язане з загальноблагою діяльністю пана РА не більше, аніж газові камери Аушвіца з військовою кар'єрою Гіденбурга на фронтах першої світової. http://versii.com.ua/material.php?pid=9745 http://oboz.com.ua/news/2006/2/10/88210.htm http://www2.maidan.org.ua/n/free/1140980609 http://www2.maidan.org.ua/n/free/1140792138 http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141881165

       Дивна партія

       Член Комуністичної партії – комуніст. Член Соціалістичної партії – соціаліст. Член партії Регіонів – хто? Регіон? Ця партія передбачає колективне членство? За офіційними паперами – ні ( http://www.partyofregions.org.ua/meet/statute/ ). За результатами голосування у 04р на сході країни У та соціологічних опитувань 06р – явно. Такою бува хіба любов гондорців до Арагорна, британців до королеви-матері, або партійна дисципліна ВКП(б) чи НСДАП. http://ru.obkom.net.ua/news/2006-03-10/1540.shtml Проте гіпотеза колективного членства цілими регіонами не пролива ані пивної пляшки світла на ідеологію цієї партії. І поки її (офіційно) очолює проста людина Янукович Віктор Федорович, хай і колишній прем'єр країни У, не пояснить. Зовсім інша річ, якщо не порожній звук чутки про прихід до влади в партії Бога Живого. http://ukrrudprom.com/news/nmnjghjnth090306.html

       Дивні розцінки

       Невимовно щедрі тисяча гривень, що пропонують Регіони зголоднілим за час помаранчевого голокоста студентам за десятиденні мандри та участь чи-то у передвиборчій агітації, чи-то у соціолгічному опитуванні, чи-то у революції, чи-то в айнзацкоманді ( http://www.obkom.net.ua/news/2006-03-09/1750.shtml ) – не єдине з розлитих щедро і невимушено благ, які краплинами прекрасного, виготовленого за давньоєгипетською рецептурою пива Сармат «Ра» ( пам'ятаєте паровоз і танк ИС? ЗиС? та й Донецьк колись звався Сталіне… ), проливаються на пересохлу землю країни У. І то нічого, що реальні соціологи платять часто-густо більше і за меншу роботу – двісті американських гривень теж гроші, на дорозі не валяюццо, та й не щодня випадає честь взяти участь у десяти днях, що вздробализнуть світ… http://mirgorod.poltava.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=937 http://www.expres.ua/articles/2006/03/08/5933/ http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141931590

       Дивні перспективи

       Чутки про прихід до явного керма партії Регіонів пана РА, претензії цієї партії на тотальну перемогу на виборах ( http://www2.maidan.org.ua/n/free/1142002356 ) та знов-таки, неперевірені чутки про підготовку партією чи-то революції, чи-то заколоту, чи-то народного гуляння з метою прискорити настання тотальної весни і підняття рівня життя до недосяжних для здорового глузду висот, глибин і ширин, відкривають перед простими і непростими смертними громадянами країни У, що ще не стали колективними членами партії Регіонів, невимовно прекрасні перспективи: – вступу до означеної партії; – передачі майна і бізнесів (за наявності) під керування не простої людини, а Бога Живого; – хорошої роботи, яка, поза всяким сумнівом, махт фрай – за неперевіреними чутками, зарплату цілком пристойного рівня.

       Дивна параноя

       Але для нас, відомих параноіків та деструктивних елементів, любителів поміркувати та поспоглядати осідлання білесенькою хмаркою гірської вершини або фонтани китів на недосяжному обрії, не меншу цікавість являють собою також перспективи, пов'язані з дивною вдачею солярних божеств взагалі і Прекрасного Своєю З'явою на Небосхилі, єдиного і непотворного РА, яка, як ми вже несміливо і з усіма можливими застереженнями, мали нахабство констатувати, передбачає фізичну загибель попереднього власника того, на що претендує пан РА. В нашому випадку кандидатурами на фізичне знищення, в залежності від того, на що воспретендував РА, можуть бути різні персоналії та групи осіб: 0) якщо вважати, що чутки про те, що Бог Живий у своєму співчутті вирішив власноручно очолити Партай, то нам недовго лишилося спостерігати приємну посмішку всенародного улюбленця, головного організатора і натхненника так званої Помаранчевої Революції, найбільшого друга українських спортсменів, і прочія, і прочія, і прочія, Януковича Віктора Федоровича ( http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=37563 http://www.obkom.net.ua/news/2006-03-01/1110.shtml http://www.obkom.net.ua/news/2006-02-23/1525.shtml ), бережи його Афонський Божий тато; 1) якщо вважати, що метою РА є прем'єрство, має загинути Єхануров; 2) якщо справжньою метою РА є президентство ( http://glavred.info/archive/2006/03/07/124859-9.html ), навряд-чи можна казати про цілковиту безпеку всенародного любого друга Ющенка; 3) якщо метою РА є остаточне підпорядкування бізнесів в країні У «регіональній» схемі «віддай за три копійки, а то віддаси і будеш винен, а потім все одно вб'ємо», то окремими особами діло не обмежиться – під ніж потраплять (не одразу, це передбачено схемою) всі власники підприємств, що не віддадуть свою власність РА «за так»; 4) ну і якщо метою РА є показати непокірним киянам (адже саме поведінка киян у перші дні Так Званої поламала всі уявлення про те, як і що відбуватиметься, за «понятіямі» така «брозость» має бути покараною кров'ю), а на їхньому прикладі – всій країні за межами «освоєного» регіону, коло якої саме з параш тепер їхнє місце, жертвами стануть ще й люди, в невідомій кількості, що вийдуть на вулиці захищати демократію (а яким би глибоким не було розчарування в результатах революції, кияни на вулиці в чималій кількості вийдуть); 5) до того же, ширяться чутки про створення регіональними штабами баз даних тих, хто грубо говорив з «соціологами» Бога Живого, тих, хто не збирається голосувати за Єдино Правильний Вибір, так що, аби загинути, може і не знадобитися виходити на вулиці, нова епоха породжує новий, як «емочки» з НКВД, сервіс візиту до неблагонадійних «на місце проживання»… Так що цікавого в найближчому майбутньому країни У вистачає, за неперевіреними, провокаційними, безвідповідальними чутками… http://www2.maidan.org.ua/n/free/1142026454 http://www2.maidan.org.ua/n/free/1142080478
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.09 | Sean

   Пан має рацію

   (щоб не казати про велику радіостанцію).

   Пункти 3 та 4 - мета. Прем'єрство чи президенство чи то хвактичне керівництво парляментом - засоби.

   На жаль, "помаранчеві вожді" не розуміли і не думаю, що зрозуміли хоча б тепер, що з ригіоналами не можна домовлятися ні про що, окрім капітуляції. Або їхньої, або власної. А для їхньої - потрібен повний розгром. Бо для регіоналів реванш - то окрім всього іншого ще і справа їхнього специхвічного гонору.
  • 2006.03.09 | catko

   а чого ви такий сценарій не розглядаєте?

   miner пише:

   > 1) якщо вважати, що метою РА є прем'єрство, має загинути Єхануров;
   >
   > 2) якщо справжньою метою РА є президентство, вбиватимуть Ющенка;

   в обох випадках має загинути янукович.

   тобто - десь 17 числа виливається гора компромату на ющенка і нашу україну, швидше всього з подачі турчинова (але без злого умислу :-) )

   після цього починається свистопляска конференцій-публікацій-оправдань і т.п. засвічується що від того рейтинг янучар круто підскочив.

   раптом 24 числа янукович (він і так нафіг нікому не потрібен вже) гине в автокатастрофі по дорозі на теледебати з єхануровим . або бомба.

   25 числа на сцену виходить ахметка і по повній відривається на помаранчевих типу їх робота, безпредєл, бардак і т.п.
   з лозунгом "наших бють" донецькі пруть на київ і акурат 26-27 влаштовують "чесні вільні демократичні вибори" а не "помаранчеві фальсифікації".

   далі продовжувати?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.09 | mirgor

    На мою думку цілком реально (-)

   • 2006.03.09 | miner

    а того, що я не вірю в гуманізм Ющенка…

    досі свербить як він УБК фашистами крив, а потім неелегантно відмазувався. Ну і взагалі, у такій ситуації його порядок дій тупий, як валянОК –
    0) Любі друзі! Пам'ять Віктора Федоровича вічно житиме в наших серцях. Попіл Віктора Федоровича стукатиме в них. Ми знайдемо підступних вбивць видатного політика, ля-ля, фа-фа…
    1) надзвичайний стан – терористи! прийшли! ратуйте!
    2) жодних мітингів, зібрань, тощо, бо де гарантія, що це остання бомба?
    3) вибори десь восени

    Кажете, Ющенко тютя і не зможе? Якраз у разі якщо тютя – зможе ще й як! Він знає, що йому пощади не буде, він для них, якщо вони такі рішучі, власне, давно практично мрець. Недоотруєний.

    Крім того, згадаймо Москву 1993 року. Коротка медитація. Демократ Єльцин… Бєлий дом… Рука нє падимєтся… Міровая абщєствєннозд нє паймьот…
 • 2006.03.08 | 3dom

  У эт людей сакральная вера в то что всё есть просто технологии(-

 • 2006.03.08 | Роман ShaRP

  Янукович готує "всенародне повстання" (/)

  http://www.expres.ua/articles/2006/03/08/5933/

  Середа, 08 березня, 2006
  Янукович готує "всенародне повстання"

  "Нова революцiя затьмарить попередню!" -- обiцяють його соратники

  Схоже, Україну (принаймнi деякi її регiони) знову чекають революцiйнi потрясiння. Бо, як сказав головний опозицiонер Вiктор Янукович, у разi програшу його партiї на парламентських виборах "регiонали" готують повномасштабнi акцiї протесту. "Ми не допустимо, щоб у нас вкрали нашу перемогу!" -- з пафосом заявив головний регiонал.

  Що саме може змусити "регiоналiв" вдатися до таких екстремальних виявiв протесту? Вiдповiдь на це питання "Експресовi" дав один iз чiльникiв Партiї регiонiв Володимир Зубанов.

  -- За яких умов ваша партiя пiде на такi радикальнi заходи?

  -- Наша полiтична сила вдасться до такого за умови, коли влада пiде на фальсифiкацiю результатiв виборiв. Ми маємо на увазi,
  скажiмо, таке, що в Захiднiй Українi (де кiлька
  мiльйонiв населення перебуває на заробiтках за кордоном) знову прийдуть на вибори не 50 -- 60, а всi 90 вiдсоткiв населення.

  I якщо водночас рiзко впадуть такi ж показники в регiонах, якi пiдтримують Януковича, -- на Сходi, Пiвднi.

  -- I цього, на вашу думку, може вистачити, щоб звинуватити владу в нечесностi пiд час народного волевиявлення?

  -- Так, бо тодi стане очевидним те, що помаранчева влада намагається фальсифiкувати вибори. А значить, нам не залишиться нiчого iншого, як закликати своїх прихильникiв вийти на вулицю i протестувати. Бо якщо вибори й будуть фальсифiкуватися, то це буде робитися на Заходi нашої держави. На жаль, достатньої
  кiлькостi спостерiгачiв у нас там немає, тому
  радикальнi заходи вже постфактум з нашого боку будуть.

  У разi фальсифiкацiй ми змушенi будемо привернути до цiєї проблеми увагу й
  мiжнародної спiльноти.

  -- Як? Розпочнете власну революцiю?

  -- Усi таємницi я, звiсно ж, розкривати не буду. Але можу вас запевнити, що мовчати ми не будемо. I на вулицi людей, якщо треба, виведемо. I на майдан також. I нова революцiя ще затьмарить попередню!

  Олег СТЕЦИШИН, Експрес
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.08 | mirgor

   Прусаки:I нова революцiя ще затьмарить попередню!

   Роман ShaRP пише:

   > Янукович готує "всенародне повстання"
   > "Нова революцiя затьмарить попередню!" -- обiцяють його соратники
   > "регiонали" готують повномасштабнi акцiї протесту. "Ми не допустимо, щоб у нас вкрали нашу перемогу!" -- з пафосом заявив головний регiонал.

   Коли я починав тему гілки я цього не читав, але сценарій починає відбуватися, Янукович тупо здає плани Ахметова.

   > Що саме може змусити "регiоналiв" вдатися до таких екстремальних виявiв протесту? Вiдповiдь на це питання "Експресовi" дав один iз чiльникiв Партiї регiонiв Володимир Зубанов.
   >
   > -- За яких умов ваша партiя пiде на такi радикальнi заходи?
   >
   > -- Наша полiтична сила вдасться до такого за умови, коли влада пiде на фальсифiкацiю результатiв виборiв. Ми маємо на увазi,
   > скажiмо, таке, що в Захiднiй Українi (де кiлька
   > мiльйонiв населення перебуває на заробiтках за кордоном) знову прийдуть на вибори не 50 -- 60, а всi 90 вiдсоткiв населення.
   >

   Тобто прусаки починають розуміти, що їх рейтинги дуті, і починають ГКЧП.

   > I якщо водночас рiзко впадуть такi ж показники в регiонах, якi пiдтримують Януковича, -- на Сходi, Пiвднi.
   >

   Ось вони зрозуміли, що без голови ЦВК Ківалова вони не зможуть зробити явку 120 % в Донецькій та Луганській області, Алчевськ був зумисне зроблений, щоб зняти губернатора Москаля.

   > -- I цього, на вашу думку, може вистачити, щоб звинуватити владу в нечесностi пiд час народного волевиявлення?
   >
   > -- Так, бо тодi стане очевидним те, що помаранчева влада намагається фальсифiкувати вибори. А значить, нам не залишиться нiчого iншого, як закликати своїх прихильникiв вийти на вулицю i протестувати. Бо якщо вибори й будуть фальсифiкуватися, то це буде робитися на Заходi нашої держави. На жаль, достатньої
   > кiлькостi спостерiгачiв у нас там немає, тому
   > радикальнi заходи вже постфактум з нашого боку будуть.
   >

   У бідних ПРусаків нема достатньої кількості спостерігачів, це вже цікаво!

   > У разi фальсифiкацiй ми змушенi будемо привернути до цiєї проблеми увагу й
   > мiжнародної спiльноти.
   >
   > -- Як? Розпочнете власну революцiю?
   >
   > -- Усi таємницi я, звiсно ж, розкривати не буду. Але можу вас запевнити, що мовчати ми не будемо. I на вулицi людей, якщо треба, виведемо. I на майдан також. I нова революцiя ще затьмарить попередню!
   >

   Ось вони 10 днів, тобто звинувачення влади в фальсифікаціях і потім провокування зіткнення найманців з киянами, провокування міліції і перехід всієї влади до старого парламенту на чолі з Литвином і передача влади тимчасовому ГКЧП.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.09 | miner

    Некреативність декого вражає… Дзеркальні стратегії не дають

    гарантованого виграшу. А все щойноусвідомлене вигляда на те, що Р.егіони вирішили тупо впертися рогами і повторити 2004 «помаранчевих» – без підтримки киян, без «чорної пори», без неформальних активістів і такого іншого.

    Причому з бичим ухилом: досить на заході проголосувати більше певного відсотка – фальсифікація. Досить не дійти до дільниць на сході – фальсифікація. І жодного слова про кореляцію з соціологією та/чи екзит-полом? В такій формі це просто тупа погроза звичайного бандицького формату: «віддай, бо заберу». Не вигляда на серйозну поведінку.

    Але в цьому простежується ще дві лажі.

    1) Близнюк Лі збирається примиряти, а не ставати на один з боків. А за такого спектаклю, боюся, що у Лі, якщо він хоче бути політиком, після розмови з яким не миють рота з милом, є такі опції: а) вибори недійсні, до перевиборів (з)Рада + Лі рулять, на місцях торблять виборчкоми б) те саме + ющу імпічмент, але Лі виглядає, не як миротворець, а як бойовий товаристч Регіонів в) вибори дійсні, по революції Регіонам нізачот, але у них все одно найбільша фракція. Якщо враховувати, що Лі матиме меншу фракцію, ніж хоче, а ставати залежним від регіонів йому не варто, гадаю, що імовірні варіанти а) та в), не надто привабливі для регіонів(р);

    2) Ющ, якого так рішучо зписали в ніщо, навряд-чи дивитиметься спокійно на цей театр. І тут він має наступні варіанти дій: а) випити йаду, б) Єльцинути а ля 1993, надзвичайний стан, демонстрацію регіонів – давити, Захід аплодує рішучости у відстоюванні демократії, в) знайти компроміс з регіонами, задіявши магію Близнюка Лі. Самоочевидно, що він найімовірніше обере в)

    От, і знову на обрії обриси коаліції НСНУ-ПРУ-МИ… а конфронтаційна риторика – елемент стилю…

    А взагалі не здивуюся, якщо найдуть мертвим Яника. І лідером регіонів стане РА :-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.09 | ОРИШКА

     Ну, повиходять біло-боакитні, ну стануть.

     Де? У Києві? Та якщо навіть і у Києві - скільки простоять? З чим? Як на них кияни будуть дивитися?. Та й, пардон, це ж стіко грошей треба буде вбухати! Ну, будуть стояти на сході - так вже стояли. Якого результату цих стояків треба очікувати? Армія, міліція - що - за ними підуть? А без силової підтримки - нехай стоять, зарплату їм Ахметов буде начисляти, у нього грошей вистачить, хоч так люди матеріальну допомогу отримають.
     Всі ці стояння можуть бути дієвими тільки з використанням провокацій - таких провокацій, щоб кров лилася. Інакше - мирні гулянки навесні, життя в наметах молоді лише піднімуть процент немовлят через 9 місяців - а це на користь країні. ТОму - спасибі Януковичу за попередження, армія повинна бдіти :-). А влада повинна бдіти (:-)), щоб бділа армія.
     Під час таких стоянь треба рейди на наркоту проводити, бо на Сході тих натрамадолених увечері - страшне щось. Знайома з Лісічанську приїхала - за голову хапається.

     Треба прорахувати можливі сценарії, дайте трохи кебети владі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.09 | ans-mo

      У ПРУ зараз вирогідно є два фактично безпрограшні сценарія

      1. Їх рейтинг дійсно високий та ймовірне може ще зрости. Якщо їх результат на виборах (з урахуванням інших опозиціонерів) буде достатнім, щоб діктувати умови та тримати владу, то вони заспокоються та визнають вибори легитимними.
      2. Якщо відсоток ПРУ після виборів буде недостатнім (з урахуванням загального розкладу сил у ВР), то буде піднятий крик про "фальсифікації під час виборів" та піде в ход плян по дестабілізації.
      Зараз наприклад у Дніпропетровської обл. хтось цілеспрямовано маніпулює списками виборців. Ці списки навіть гірші за списки 2004 року. Я вже два рази писав заяву про включення в список виборців, але вони це не поспішають робити.
      PS. При всьому цьому є зовнішньополітичні фактори: підривні промосковьскі сили у Криму, Донецьку, Придністровьї, діючі за сценаріями та грошима Кремля.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.09 | ОРИШКА

       Тра більше уваги на голубцівський лемент звертати

       ans-mo пише:

       "Зараз наприклад у Дніпропетровської обл. хтось цілеспрямовано маніпулює списками виборців. Ці списки навіть гірші за списки 2004 року. Я вже два рази писав заяву про включення в список виборців, але вони це не поспішають робити."

       ТЕЛЕВІЗІЙНИКИ! Давайте ці новини голосно! Влада! Дійте превентивно, не дайте розіграти сценарій "хвальсіхфікацій", бо маса "Задонбасу.орг" промила вже мізки значній частині простого люду на Сході. Кладіть на кожний козир козирного туза!

       Пустіть мене у радники:-)
     • 2006.03.09 | DADDY

      Re: Ну, повиходять біло-боакитні, ну стануть.

      ОРИШКА пише:
      > Де? У Києві? Та якщо навіть і у Києві - скільки простоять? З чим? Як на них кияни будуть дивитися?. Ну, будуть стояти на сході - так вже стояли. Якого результату цих стояків треба очікувати?

      Вони не будуть стояти. Вони будуть діяти. І діяти вони почнуть не після, а під час вибрів саме у Києві.

      Армія, міліція - що - за ними підуть? А без силової підтримки - нехай стоять, зарплату їм Ахметов буде начисляти, у нього грошей вистачить, хоч так люди матеріальну допомогу отримають.
      > Всі ці стояння можуть бути дієвими тільки з використанням провокацій - таких провокацій, щоб кров лилася.

      >Інакше - мирні гулянки навесні, життя в наметах молоді лише піднімуть процент немовлят через 9 місяців - а це на користь країні. ТОму - спасибі Януковичу за попередження, армія повинна бдіти :-).

      По закону армія до "бдіння" не застосовується.

      А влада повинна бдіти (:-)), щоб бділа армія.

      Ми вже маємо багато прикладів як "бдить" влада.

      > Під час таких стоянь треба рейди на наркоту проводити, бо на Сході тих натрамадолених увечері - страшне щось. Знайома з Лісічанську приїхала - за голову хапається.
      >
      > Треба прорахувати можливі сценарії, дайте трохи кебети владі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.09 | Сергій Кабуд

       що ж робити?

       фундаментом антиукраїнської діяльності кучмістів, пру та путіна є
       астрономічні прибутки за нафту і газ.

       Саме ці причини лежать в основі всіх розвязаних кремлем війн, переворотів і негараздів, включно з 9-11.

       На мій погляд захиститися Україна зможе лише так само як захистила свій вибір у 2004р, на Майдані.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.09 | ГРАД

        Re: що ж робити?

        Прорахувати діючі сили.
        Потім вирахувати справжні наміри цих сил. У білоблакитних трохи негаразд із язиками і діями. А ще більша проблема із внутрішньою дисципліною - це те що потрібно для організації перевороту. За історією, майже завжди,до вдалих переворотів були причепні військові. Спроби перевороту були вдалими у час, коли створювались відповідні умови.
        Щось мені підказує,що ця спроба буде нагадувати Мюнхенський пивний путч.
        Спроба державного перевороту буде, це безсумнівно. Тільки от що із цього вийде... ?
    • 2006.03.09 | 3dom

     Зеркалят т.к. им плевать на людей.Технологии - ритуальный ключ(-

  • 2006.03.09 | xobbit

   Ян - раб Ріната та дебіл що повторює усе за Ющенком...

   Роман ShaRP пише:
   > http://www.expres.ua/articles/2006/03/08/5933/
   >
   > Середа, 08 березня, 2006
   > Янукович готує "всенародне повстання"
   >
   > "Нова революцiя затьмарить попередню!" -- обiцяють його соратники

   > -- За яких умов ваша партiя пiде на такi радикальнi заходи?
   >
   > -- Наша полiтична сила вдасться до такого за умови, коли влада пiде на фальсифiкацiю результатiв виборiв. Ми маємо на увазi,
   > скажiмо, таке, що в Захiднiй Українi (де кiлька
   > мiльйонiв населення перебуває на заробiтках за кордоном) знову прийдуть на вибори не 50 -- 60, а всi 90 вiдсоткiв населення.

   Мені треба наводити перелік абсолютного клонування? Схоже, що ні.
   Відчуття теж не підманує, он вже й Уніан про "другий Майдан" пише:
   http://www.gurvic.odessa.ua/staty/06/v03/v029.html

   10 днів - половина революції...
   Путін їх підтримає, "російський спецназ" підкине з Криму на БТРах, що вільно гасають Україною. У Придністров'ї - російська армія, здатна вдарити на Галичину та Прикарпаття, а ще - армія ПМР, щоб захопити Одесу, або блокувати наші танкові дивізії у якості "гарматного м'яса"

   А ще один піарщик наш досвідчений так й каже, що буде "замах". Після Кирпи, Кравченка та інших - абсолютна реальність.

   Питання - чи буде помаранчовий Майдан-2, чи тільки синій?
   Не буде - коли бурята до відставки викидали, за маяки й т.п. - лічені люди виходили самостійно.
   Тим паче, чимбільш заворушення, тимкраще тиснути на владу...
   У обидвох результатах революції зацікавлений Путін - виграє Ахмєт, Путін буде радіти замість Хамасу та Ірану, як розженуть виступи силою - Юща дискредитовано.
   Пропоную заздалегідь готуватися до остракізму "Майдану-2" - розповідати анекдоти, дбати, аби народ не рвався до бійки доки "сині" не розсосуться, тобто на 11 день, у разі, якщо владу захоплено - бути готовими.

   Щодо ж "місцевих виборів" як важеля впливу синіх - готуватися у спостерігачі, шукати досвідчених з 2004 "дозорівців", до того ж: не сприяти зараз істерії в "синіх", навпаки, заспокоювати усіх таких знайомих, най краще на дільницю взагалі не йдуть - все одно ж "перемога" їхня.

   Щодо неприпустимості плебесцитів, що вирішують більш за 2 питання (вибори мера та ВР, або міськради) давно вже думку мав, шкода, що ніхто раніше не додумав до кінця :(
 • 2006.03.09 | Арій

  Це добре, бо тоді й у нас буде привід.

 • 2006.03.09 | Арій

  Re: Прусаки готують антиконституційний заколот?(л)

  Я отут ще подумав - та треба їм подякувати, адже якби не було Яника і грубих фальсифікацій = то й Помаранчевої революції не було б. А якщо зараз вони спробують щось зробити - то знов ми, Українці, піднімемося. Тільки не будемо вже такими мирними, як рік назад.
  Так що - "міласті просім".
 • 2006.03.09 | mirgor

  Суд разрешил Януковичу устроить митинг на Майдане(л)

  Во вторник, 7 марта, Шевченковский суд Киева отменил решение Киевсовета от 17 ноября 2005 года, согласно которому на центральных улицах города Киева запрещалось проведение любых массовых собраний граждан, кроме санкционированных Кабинетом министров, президентом или, собственно, Киевсоветом и Киевской городской государственной администрацией.


  Однако правом протестовать под органами государственной власти многочисленные политические власти или общественные организации вряд ли смогут воспользоваться до 26 марта. Юристы Киевсовета в тот же день подали апелляцию, поэтому решение Шевченковского суда в силу пока не вступило.

  В минувший вторник состоялось заседание Шевченковского суда Киева по иску главы профсоюза предпринимателей метрополитена Виталия Шелапова к Киевсовету относительно запрета на проведение массовых мероприятий в центре Киева. Как сообщил господин Шелапов, за два месяца рассмотрения его иска юристы Киевсовета не пришли ни на одно судебное заседание. "Если они не явятся и сегодня, то суд, вероятно, примет решение без ответчика", – сообщил он.

  Заседание было коротким. Судья сообщил присутствующим, что иск Виталия Шелапова объединен с иском Социалистической партии Украины, и сразу же зачитал решение, согласно которому изменения Киевсовета в постановление от 1999 года "Относительно порядка организации и проведения в Киеве негосударственных массовых гражданских акций политической, общественно-культурной, спортивной направленности", ограничивающие права граждан на проведение массовых акций в центре Киева, противоречат ст. 39 Конституции Украины, и потому решение Киевсовета является незаконным.

  Представители Киевсовета, которые все же явились на последнее заседание по делу, сразу же опротестовали это решение. Таким образом, до завершения рассмотрения апелляции оно в силу не вступило. Маловероятно, чтобы представители Киевсовета, затягивающие рассмотрение иска в Шевченковском суде, были заинтересованы в быстром решении Апелляционного суда, работа которого над этим делом также может занять около двух месяцев. Принимая во внимание, что до выборов осталось немногим более двух недель, партии–участники выборов в парламент и местные органы управления, скорее всего, так и не получат законной возможности протестовать в центре города.

  Киев2000
  http://ru.obkom.net.ua/news/2006-03-09/1730.shtml
 • 2006.03.09 | mirgor

  Плющ: До президентства Ахметову немного осталось(л)

  Но Ющенко не Кучма, удастся ли Виктору Андреевичу объединить парламент?

  Это уже зависит не от Виктора Андреевича. Сегодня уже другая Конституция. И хотя Виктор Андреевич весомый субъект, но такая коалиция зависит, в первую очередь, от тех политических сил, которые придут в следующий парламент. И это нельзя сейчас определить.

  «Ринат заявляет, что будет бороться с бедностью. Я под этим лозунгом не только фломастером, кровью распишусь»

  С кем, в таком случае, будет блокироваться ваша политическая сила?

  Я декларирую, что мы будем мостиком, потому что у нас нет другой основы. Мостиком между богатыми и бедными. Я недавно летел в Донецк, просматривая газеты, открыл одну, а там о дебюте Рината Ахметова в политике. Я почитал, так Ринат вырвал у меня фразу. Я говорил, что не может сегодня олигарх, богатый человек, считать себя полноценным, полнокровным, самодостаточным рядом с этой нищетой и бедностью.

  И Ринат заявляет, что первое, что он будет делать, - бороться с бедностью. Я под этим лозунгом не только фломастером распишусь, а проколю палец и кровью распишусь, дай Бог, чтобы его реализовать. Но сначала было слово, а потом действие.

  Есть армейская триада: замысел, решение, действие. Я ее могу перевести в политику. На стадии замысла все почти одинаковы, если не брать круто левых и круто правых. Поданные программы 45 партий и Ющенко «10 шагов навстречу людям» - как близнецы: сделать людей состоятельными, здоровыми, счастливыми, образование все одинаковое и т.п. Так на стадии замысла мы едины. А решение — это закон, постановление, нормативный акт и прочее.

  Так, в армейской тактике есть фактор рекогносцировки - прежде чем привести решение в действие, нужно проверить, отвечают ли действительности эти параметры, есть ли там высота, мост, болото. Кирпонос положил армию в трубежских болотах, потому что на карте там была дорога, а когда он начал отступать, то ее не оказалось. Так вот, сегодня наши действия наполовину зависят от неправильно принятых решений, а вторая половина — от нежелания, или намеренного их невыполнения.

  И лобби закладывает в решение такие моменты, чтобы можно было легко их обойти. Мы говорим, что виноваты законы, но при этих же законах одни люди живут более или менее, одно предприятие работает прекрасно, как наша «Оболонь» - европейские стандарты, европейская зарплата, европейские условия работы, а другое – нет. Пусть социалисты поведут меня хотя бы на одно социалистическое предприятие и покажут его.

  А Мариупольский металлургический завод имени Ильича, который возглавляет Владимир Бойко - №8 списка социалистов …

  Я вас прошу. Это же не их заслуга, а Владимира Семеновича. И Бойко показал пол-Мариуполю, что на заводе Ильича - шведский социализм, только это же не Мороз его делал.

  Я сейчас скажу крамолу, но я не видел в Украине более талантливых менеджеров, чем Георгий Николаевич Кирпа, Владимир Семенович Бойко, и, если правда то, что я прочитал в статье, то Ринат Леонидович Ахметов.

  Почему вы вдруг прониклись симпатией к Ахметову?

  В Донецке мне задали вопрос, не мог бы я объяснить, что за феномен у этого Рината, что у него вотчина пол-Донецка, и они его любят? Да потому что 160 тысяч рабочих, которые работают на его предприятиях, получают европейскую зарплату, там европейские условия труда, вот в чем секрет. Поэтому для меня сегодня в вопросе, с кем быть в следующем парламенте, первым признаком является то, кто и что говорит перед выборами.

  Вы верите, что Ринат Ахметов может себя реализовать в качестве политика в пользу Украине, несмотря на довольно неоднозначное его восприятие, ведь Ахметов у нас ассоциируется как олигарх…

  А кто верил в Берлускони? Это же демократическая, развитая страна со своими традициями... Я уже где-то слышал, что после моего пребывания в Донецке, сказали, мол, Плющ влюбился в Ахметова. Я с ним не говорил там, но я прочитал такое в газетах.

  Вы вообще встречались с Ахметовым, если да, то где и при каких обстоятельствах?

  С Ахметовым имел два разговора в своей жизни, с разницей в три года. Сам я его видел три раза: первый раз после матча на Центральном стадионе в Киеве, когда там были я как председатель Верховной Рады, Кучма как Президент, разные Медведчуки, Кравчук и хозяева, так он стоял такой скромненький. Я спросил: «А кто это такой?» Мне отвечают, что это Ахметов. Спросил, почему его не пригласили к нам, а мне ответили, что он стесняется. (смеется) Так я его увидел впервые.

  Второй раз я его видел на 70-летии Звягильского. И третий раз - в Киеве. Первый раз я с ним не говорил, второй раз имел короткий разговор в присутствии Виктора Андреевича Ющенко, и третий раз у нас состоялся разговор. Несмотря на то, что между первым и вторым разговорами прошло время в 2,5 года, передо мною был другой Ахметов.

  Какой?

  Понимаете, я с одной стороны хочу, чтобы это произошло, но с другой - боюсь, потому что скажут, что я Ахметова хочу сделать. Это я Кучму сделал, Ющенко сделал, а теперь я Ахметова сделаю. Но я не исключаю этого. Так как если все, что я прочитал из провозглашенного ним, будет сделано, то это именно то, что надо Украине.

  А если в таком случае в Ахметова влюбится вся Украина, вы допускаете, что он может стать президентом?

  Думаю, что до президента ему еще немного осталось — все это сделать, что он декларирует. Чтобы не было пошлости, чтобы не было раздоров. Вы знаете, как он о языке сказал? Прекрасно. Он говорит, что «вы знаете, я за то, чтобы государственных языков не было много. Государственный язык есть в Украине, и я знаю, что в Швейцарии есть четыре языка, так давайте будем учить четыре». Так это то, что и я говорю, слава Богу, что сегодня, заполняя анкету, где осталась графа «Каким иностранным языком вы владеете?», я пишу «русским свободно», и при этом не краснею. А раньше я писал, выбирая английский, немецкий или французский, потому что их учил, но ни одного не знаю, вот и краснел раньше.

  А на каком языке вы общались в Донецке?

  Я общался в Донецке принципиально на украинском языке. И ТРК «Украина» поставил требование, что я буду общаться исключительно на украинском, и они мне сказали, что нет вопросов, как хотите. И они зачитывали вопросы на языке оригинала, а я отвечал на украинском.

  Поймите, для молодых уже нет вопросов языка, вопросов НАТО, своих или чужих, нет вопросов врага. У них есть один вопрос: когда они уже увидят нашу страну такой, что им не надо будет убегать из Украины.

  http://glavred.info/archive/2006/03/07/124859-9.html
 • 2006.03.10 | mirgor

  «Загроза. Страшна правда» на УТ-1 о 19-00(л)

  Сьогодні, 10 березня, о 19.00 на УТ-1 демонструватиметься фільм «Загроза. Страшна правда». У фільмі йдеться про перебіг виборчої кампанії в Донецькій області, список Партії Регіонів та загрозу реваншу.

  Відповідно до ст. 66 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, передвиборна агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за чи проти певного суб’єкту виборчого процесу.

  Цією ж статтею передбачено, що передвиборча агітація може проводитись у формі публічних закликів голосувати за чи проти партій (блоків) – суб’єктів виборчого процесу або публічні оцінки діяльності цих партій (блоків) чи кандидатів у депутати.

  http://razom.org.ua/ua/news/10173/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.11 | ОРИШКА

   Re: Загроза. Страшну правду можна побачити

   і під таким кутом.

   Чим більше я спостерігаю за ситуацією на Сході - тим більш вона нагадує мені деякими рисами Германію 33 року.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.11 | ОРИШКА

    Споробую трохи прояснити тезу.

    Не чипаємо тих, хто каламутить воду, глянемо на тих, кто в ній обирає вождів.

    1. Основний мотив голосування за голубців - ненависть до українського, вимога реваншу. Поспілкуйтесь з виборцями, якщо не так :-) - з'їм вашу шляпу.
    2. Пролетаріат сконцентрований, в основному, у східному регіоні, то ж згадаєм, що пролетаріат, підігрітий агресивністю - запорука успіху навіженого Адольфа. Недостатньо образований та інформований прошарок населення, якому легко прищепити агресивні наміри, яким можна маніпулювати (Германія, СРСР). Істерія на зборах, надавлювання на центри агресії - "ми їм покажемо, вони - казли, бандерівці!", "Гражданін Ющенко ответит!" "Донбас - годує всю Україну!" - Донбас юбер аллєс.
    3. Гебельсковский розмах брехні з одного боку і сліпа віра у сказане вождями з другого. "Пенсії впали" - це просто сконцентроване нахабство, а фани, як зомбовані, повторюють, що, таки, впали. Зерна проростають у благодатному грунті.
    4.Сформований Югенд. І це - чи не найстрашніше. Чомусь роблять вигляд, що його не існує.
    5. Інтелігенція, що свідомо йде на підтримку кримінальної влади, ніяк не вкладається в мою бідну голову. Мабуть, це вірус. Думка, що вони не бачили іншого і тому обирають звичне - не допомагає.

    Можна продовжувати ще і ще, але й цього досить.
    Мабуть, після десятиліть облизування "найсвідомішого" класу - пролетаріату, незвично подивитись на нього під іншим кутом зору - але ж факт - згуртованість, інформаційна пустеля, окучування брехнею та залякуваннями впродовж довгого часу, та яскравий момент показати свою силу - ти ж самі чинники давали змогу німецьким та совецьким вождям правити свій чорний бал.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.11 | Сергій Кабуд

     це реально(-)

  • 2006.03.11 | mirgor

   Кушнарев:НУ не имеет морального права оставаться участником выбо

   10 марта 2006 года в 19.00 в эфире Первого Национального канала состоялась демонстрация фильма Блока «Наша Украина» под грозным названием «Загроза. Страшна правда». В ходе демонстрации данного фильма было зафиксировано использование скрытой вставки на фоне логотипа Партии регионов – т.н. 25-й кадр.

   Законом "О средствах массовой информации" строжайше запрещено использование на телевидении скрытых кадров, воздействующих на психику зрителя. Это один из самых изощренных и циничных приемов. Потому он и запрещен. Скрытые вставки в видеопродукцию - так называемый “25-й кадр” - представляют опасность для психического здоровья людей и могут быть отнесены к категории “электронного терроризма”.

   Таким образом, политическая партия использовала время не для политической рекламы, а для антирекламы, с применением запрещённых технологий. Это вопиющий факт воздействия на умы избирателей. Это ещё раз подтверждает, что в своем стремлении остаться у власти «Наша Украина» не остановиться не перед чем.

   Партия регионов требует от ЦИКа дать принципиальную оценку действиям «Нашей Украины». Материалы грубейшего нарушения Закона, материалы не цивилизованных форм политической борьбы будут переданы в суд.

   Мы считаем, что после происшедшего «Наша Украина» не имеет морального права оставаться участником избирательной кампании.
 • 2006.03.11 | mirgor

  Реакція Безсмертного(л)

  Намагання організувати “антимайдан” перетвориться на фарс – Роман Безсмертний

  Відповідаючи під час телефонної лінії в редакції газети “Комсомольська правда” на питання про можливий “антимайдан” на Східній Україні, організований Партією Регіонів, чи про можливий майдан, зорганізований Юлією Тимошенко після парламентський виборів , керівник виборчої кампанії Блоку “Наша Україна” Роман Безсмертний зазначив: “ Я не вірю, знаючи команди Януковича та Тимошенко, що вони здатні хоча б приблизитися до явища, яке отримало назву Майдан”.

  “ Та й за помахом чарівної палички Майдан не організуєш, тому що це – стан душі, - зазначив Безсмертний.

  “Зверніть увагу та ні палатки, які стоять сьогодні біля Кабміну, зорганізовані Юлією Тимошенко, - сказав він. - і згадайте, що розумна людина якось сказала : історія повторюється два рази, один раз в вигляді трагедії, другий раз – у вигляді фарсу. Мені здається, що ці сьогоднішні палатки біля Кабміну – це фарс. Такий самий фарс буде 26-го, коли хтось буде намагатися влаштувати якийсь антимайдан, - зазначив він.

  “Опозиції сьогодні нема порти чого протестувати, - зазначив він, – будь ласка, зустрічайтеся з людьми, виступайте на телебаченні – ніхто нікого сьогодні не обмежує. А розмови про “антимайдан” - це тактичний хід, свідчення неготовності вести інтелектуальну боротьбу у відстоюванні своїх програм, - заявив Роман Безсмертний.
  http://razom.org.ua/ua/news/10181/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.11 | Предсказамус

   И тут без Юли никак

   Для желающих повеселиться - поиск на сайте "Разом":
   Искали: Ющенко
   Найдено: 43
   Искали: Тимошенко
   Найдено: 94
  • 2006.03.11 | mirgor

   Re: Реакція Безсмертного(л)

   Безсмертний чи дурак, чи провокатор, але жодного слова про Ахметова, про найманців і т.д.
   > Намагання організувати “антимайдан” перетвориться на фарс – Роман Безсмертний
   >
   > Відповідаючи під час телефонної лінії в редакції газети “Комсомольська правда” на питання про можливий “антимайдан” на Східній Україні, організований Партією Регіонів, чи про можливий майдан, зорганізований Юлією Тимошенко після парламентський виборів , керівник виборчої кампанії Блоку “Наша Україна” Роман Безсмертний зазначив: “ Я не вірю, знаючи команди Януковича та Тимошенко, що вони здатні хоча б приблизитися до явища, яке отримало назву Майдан”.
   >

   Безсмертний вже забув, хто був на майдані восени 2004 року і яким чином він об'єднує БЮТ та ПР?

   > “ Та й за помахом чарівної палички Майдан не організуєш, тому що це – стан душі, - зазначив Безсмертний.
   >

   А якщо буде спровоковано кровопролиття найманцями + бандитами (приклад захоплення податкової академії Ірпінь), до чого тут "стан душі".


   > “Зверніть увагу та ні палатки, які стоять сьогодні біля Кабміну, зорганізовані Юлією Тимошенко, - сказав він. - і згадайте, що розумна людина якось сказала : історія повторюється два рази, один раз в вигляді трагедії, другий раз – у вигляді фарсу. Мені здається, що ці сьогоднішні палатки біля Кабміну – це фарс. Такий самий фарс буде 26-го, коли хтось буде намагатися влаштувати якийсь антимайдан, - зазначив він.
   >

   Знову Тимошенко!!!

   > “Опозиції сьогодні нема порти чого протестувати, - зазначив він, – будь ласка, зустрічайтеся з людьми, виступайте на телебаченні – ніхто нікого сьогодні не обмежує.

   Ага бандити будуть робити заколот, ради свободи слова, чи ради захоплення влади в разі, якщо не наберуть свої відсотки на виборах.

   > А розмови про “антимайдан” - це тактичний хід, свідчення неготовності вести інтелектуальну боротьбу у відстоюванні своїх програм, - заявив Роман Безсмертний.

   З таким "друзями" як Безсмертний, не треба ворогів - цитую, це він про бандитів: "це тактичний хід, свідчення неготовності вести інтелектуальну боротьбу".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.11 | Предсказамус

    Imho таких дураков в природе не бывает (-)

 • 2006.03.11 | Мартинюк

  Кушнарйов обіцяє якісь заворушення у Києві 14 березня

  14 марта Партия регионов проведет широкомасштабную акцию против фальсификации выборов, - Кушнарев
  [10 марта 2006г. | 11:33]
  Руководитель избирательной кампании Партии регионов Евгений Кушнарев принял участие в программе "Из первых уст" на телеканале "Интер". Ведущий Александр Колодий предложил гостям студии обсудить тему социологических исследований рейтингов политических партий и блоков. Участниками передачи также были политолог В.Фесенко, социолог Д.Кучерив, представители политических сил: Н.Рудьковский (СПУ), Н.Томенко (БЮТ), Б.Беспалый ("Наша Украина"), сообщает пресс-служба Партии регионов.

  ==============
  Сьогодні на Хрещатику "пердуни" провели доволі масштабне "тренування".
  О 15.00 людей в них вже було обмаль, однак прапорів та наметів сила. Раніше кажуть було людей доволі.
  Схоже приміряються на випадок встановлення наметового містечка...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.11 | mirgor

   Re: Кушнарйов обіцяє якісь заворушення у Києві 14 березня

   Репетиція перед головною виставою...
   Я думаю головна вистава відбудеться біля ЦВК ввечері 26 березня, спочатку для психологічного тиску на ЦВК, потім, якщо оголошені попередні результати голосування не влаштують ПРусаків, їм буде потрібно влаштувати провокації з міліцією і кровопролиттям, щоб було виправдання прибуття автобусів зі Сходу та влаштування акцій протесту проти фальсифікацій виборів владою.

   P.S. Якщо ПРусаки побачать бажаний результат виборів, то акції ПРусаків будуть направлені на підтримку своєї кандидатури на пост прем'єр-міністра та на негайну відставку уряду і формування нового складу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.11 | ОРИШКА

    Я так і бачу сміливу постать Романа ,

    гордо промовляючого до біло-блактного натовпу, який після реву і свисту притихає, народ, штовхаючись, підходить все ближче і ближче до натхненного говоруна, через деякий час угору летять шапки і натовп реве єдиною глоткою: "Ющенко - ні!, Ахметов - ні!, Безсмертний - так!" :-(

    Якщо серйозно - є інфа, що тисячі східняків будуть у Києві 26 марта не зважаючи на результати. Мета - показати силу. Шоу буде організоване, мета - приховане залякування, так що не беріть квитки до партеру. Планується "тріумф волі".

    Влада повинна прорахувати такий сценарій.
 • 2006.03.11 | mirgor

  ПР:Срыв выборов на Юго-Востоке и массовые фальсификации на Запад

  Заявление Донецкого областного отделения Партии регионов 11.03.2006

  Заявление лидера Партии регионов Виктора Януковича на IX съезде партии относительно срыва выборов в Юго-Восточных областях Украины и массовых фальсификаций на Западе страны получило широкий резонанс и самые неожиданные подтверждения.

  Наиболее яркими и показательными свидетельствами тому, что сценарий срыва голосования и фальсификации его итогов не только существует, но и планомерно реализуется действующей властью, являются не слова, заявления и указы, а факты. Они таковы:

  1. Изменение границ и численности избирательных округов. В западных и центральных областях Украины, где наиболее сильна поддержка провластных политических сил, число избирательных округов увеличено. В результате средняя численность избирателей в этих округах значительно уменьшилась. Это сделано для максимального облегчения работы избирательных комиссий по манипуляции итогами голосования. В юго-восточных областях Украины, где наибольшей поддержкой населения пользуются оппозиционные силы, ситуация прямо противоположная: число избирательных округов сокращено, а средняя численность избирателей в этих округах значительно увеличена. Это сделано, чтобы максимально затруднить, как сам процесс голосования, так и работу избирательных комиссий по подведению итогов выборов.

  2. Формирование списков избирателей проводилось органами МВД и Центральной избирательной комиссией Украины, полностью подконтрольными действующей власти. В результате списки избирателей сформированы так, что миллионы граждан Украины, в большинстве своем проживающие именно в юго-восточных областях страны, либо вовсе не попали в избирательные списки, либо их персональные данные искажены так, что это не дает им возможности участвовать в избирательном процессе.

  3. Формирование избирательных комиссий проведено так, что их значительная часть – опять-таки, прежде всего в юго-восточных областях Украины, недееспособны. Во многом это происходит из-за высокой текучести кадров со стороны представителей политических сил провластной ориентации – НСНУ, БЮТ, ПРП-ПОРА, СПУ. Кадровая неукомплектованность избирательных комиссий на местах, отсутствие условий для их нормальной работы – прямое следствие халатности отношения к выборному процессу со стороны Правительства и Центральной избирательной комиссии, а также прямой повод к срыву выборов под «благовидным» предлогом.

  4. Одно из самых ярких подтверждений нарастающему административному давлению на участников избирательного процесса - добровольное снятие с участия в выборах политической партии «Новая сила». Главным мотивом такого шага называется нежелание этой политической силы участвовать в реализации планов власти по масштабной фальсификации во время проведения выборов. Власть обещала этой партии необходимые для попадания в Верховную Раду 3% голосов избирателей. Но эти голоса партия «Новая сила» должна была получить в проблемных для власти регионах путем манипуляций. Проблемные для власти регионы – это Юго-Восток Украины, где проживает большинство избирателей страны. Партия «Новая сила» нашла в себе мужество отказаться от участия в запланированном действующей властью фарсе.

  5. Последним шагом в деле отстранения избирателей Юго-Востока Украины от участия в выборах, является открытое письмо Донецкого отделения НСНУ, о якобы имеющих место фальсификациях списков избирателей Донецкой области.

  Все это – не разрозненные события, а звенья одной цепи, призванной удушить волю украинского народа в интересах кучки политических авантюристов. Все эти действия – суть повторение сценария, реализованного в 2004 году, лейтмотивом которого является обвинение оппонентов в том, что делают сами помаранчевы политические силы – в тотальном нарушении законодательства, фальсификациях, саботаже избирательного процесса. Разница только в одном – тогда это делалось ради захвата власти, сегодня – ради ее сохранения любыми средствами, поскольку интересы страны, интересы народа Украины меньше всего волнуют нынешнюю власть. За год помаранчевого кошмара народ Украины смог на своем горьком опыте убедиться, чего стоит нынешняя власть. И это ее страшно пугает. Поэтому со стороны власти делается все, чтобы не дать народу Украины выразить свою волю и прекратить издевательство над страной.

  Партия регионов призывает всех своих сторонников, всех, кому небезразлична судьба своей Родины, своих детей и внуков – не обращайте внимания на провокации, приходите на избирательные участки, проверяйте себя в избирательных списках, требуйте их уточнения и восстановления своих прав избирателя, если они тем или иным образом нарушены. Это законное право каждого из нас, и это самое страшное оружие против демагогов и фальсификаторов. Не дайте украсть свой голос! Не дайте себя обмануть!

  P.S. Без коментарів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.12 | ГРАД

   Не плюй в колодязь - вилетить не спіймаєшь!!

   mirgor пише:
   > 2. Формирование списков избирателей проводилось органами МВД и Центральной избирательной комиссией Украины, полностью подконтрольными действующей власти. В результате списки избирателей сформированы так, что миллионы граждан Украины, в большинстве своем проживающие именно в юго-восточных областях страны, либо вовсе не попали в избирательные списки, либо их персональные данные искажены так, что это не дает им возможности участвовать в избирательном процессе.
   Цікаво було б подивитись на перелік посадовців у керівництві МВС південно-східного регіону.
   > 3. Формирование избирательных комиссий проведено так, что их значительная часть – опять-таки, прежде всего в юго-восточных областях Украины, недееспособны. Во многом это происходит из-за высокой текучести кадров со стороны представителей политических сил провластной ориентации – НСНУ, БЮТ, ПРП-ПОРА, СПУ. Кадровая неукомплектованность избирательных комиссий на местах, отсутствие условий для их нормальной работы – прямое следствие халатности отношения к выборному процессу со стороны Правительства и Центральной избирательной комиссии, а также прямой повод к срыву выборов под «благовидным» предлогом.
   > 5. Последним шагом в деле отстранения избирателей Юго-Востока Украины от участия в выборах, является открытое письмо Донецкого отделения НСНУ, о якобы имеющих место фальсификациях списков избирателей Донецкой области.
   >
   > Все это – не разрозненные события, а звенья одной цепи, призванной удушить волю украинского народа в интересах кучки политических авантюристов. Все эти действия – суть повторение сценария, реализованного в 2004 году, лейтмотивом которого является обвинение оппонентов в том, что делают сами помаранчевы политические силы – в тотальном нарушении законодательства, фальсификациях, саботаже избирательного процесса. Разница только в одном – тогда это делалось ради захвата власти, сегодня – ради ее сохранения любыми средствами, поскольку интересы страны, интересы народа Украины меньше всего волнуют нынешнюю власть.
   Це точно. Відвертий саботаж місцевої влади,із метою звалити з хворої голови на...теж хвору голову (на жаль).
   Яка ж нормальна влада буде терпіти шабаш "недоторканих федерастів"!
   Боюсь, якщо у столиці "голубі" спробують зробити щось на кшалт "антимайдану",терпець у киян (і не тільки у них) може увірватись.
   Саме цього і прагне Путін.
 • 2006.03.11 | mirgor

  Кушнарев: Власть нарвется на огромные неприятности("/")

  Евгений Кушнарев «СТБ» :

  А в день выборов мы призываем всех, и сами это будем делать – установить жесточайший контроль над ходом проведения голосования и, главное, за подсчетом голосов. И тогда результаты продемонстрируют убедительнейшую победу Партии регионов.

  – Что будет, если власть попытается отменить результаты выборов на востоке Украины?
  – Власть нарвется на огромные неприятности.

  – Какие?
  – Думаю, что избиратели Партии регионов с этим никогда не согласятся.

  – Антимайдан, так называемый?
  – Я не хочу загадывать, но я знаю одно, что никаким черным замыслам власти, если они у нее есть, не суждено сбыться. Это не позволит сделать ни украинский народ, ни мировая общественность.

  –А как будет проходить эта тотальная проверка по Донецкой области избирательных участков 14 марта?
  – Все наши члены партии, а таковых в Донецкой области более 200 тыс. в этот день проверят себя в списках избирателей. Кроме того, призовут такую же проверку произвести своих родственников, друзей, соседей. Это действительно будет тотальная проверка, и она покажет масштабы несовершенства (назовем пока это так) списка избирателей.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.12 | ГРАД

   Кушнарев нарвется на огромные неприятности("/")

   mirgor пише:
   > Евгений Кушнарев «СТБ» :
   > – Все наши члены партии, а таковых в Донецкой области более 200 тыс. в этот день проверят себя в списках избирателей. Кроме того, призовут такую же проверку произвести своих родственников, друзей, соседей. Это действительно будет тотальная проверка, и она покажет масштабы несовершенства (назовем пока это так) списка избирателей.
   Я тільки що із ДОНЕЦЬКА. Ось декілька особистих спостережень і висновків..
   Рейтінги ПРУ не відповідають дійсності. Так звані "опитування" проводяться мало не у кожному будинку,( і дзвінками на особисті квартирні телефони теж) і я б скоріше назвав ці "опитування" більш доречним словом "ЗАЛЯКУВАННЯ".
   Виходячі із цього,вважаю,що "екзіт-поли" від "голубчиків" будуть такої ж якості. Хто ж із пересічних громадян скаже правду,не ризикуючі своєю особистою безпекою і безпекою своєї родини ?
   Підкуп і залякування від ПРУ у східних регіонах мають системний характер. Однак законим шляхом довести цього практично неможливо.
   Співробітники місцевих МВС, прокуратури (про СБУ не знаю)у більшості на боці карних злочинців, що зібрались до влади.
   У кращому разі займають нейтрально-вичікувальну позицію.
   Є всі підстави вважати,що у східних регіонах проводиться широкомасштабна кампанія підкупу, залякування,відвертого тиску на виборців, членів виборчих комісій, до показової фізичної розправи із непоступливими включно.
   Те, що у ФСБ і Ахметова на думці, у Кушнарьова на язику!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | mirgor

    Ахметов буде діяти більш жорстко і рішуче в захопленні влади

    ГРАД пише:
    > Я тільки що із ДОНЕЦЬКА. Ось декілька особистих спостережень і висновків..
    > Рейтінги ПРУ не відповідають дійсності. Так звані "опитування" проводяться мало не у кожному будинку,( і дзвінками на особисті квартирні телефони теж) і я б скоріше назвав ці "опитування" більш доречним словом "ЗАЛЯКУВАННЯ".
    > Виходячі із цього,вважаю,що "екзіт-поли" від "голубчиків" будуть такої ж якості. Хто ж із пересічних громадян скаже правду,не ризикуючі своєю особистою безпекою і безпекою своєї родини ?
    > Підкуп і залякування від ПРУ у східних регіонах мають системний характер. Однак законим шляхом довести цього практично неможливо.
    > Співробітники місцевих МВС, прокуратури (про СБУ не знаю)у більшості на боці карних злочинців, що зібрались до влади.
    > У кращому разі займають нейтрально-вичікувальну позицію.
    > Є всі підстави вважати,що у східних регіонах проводиться широкомасштабна кампанія підкупу, залякування,відвертого тиску на виборців, членів виборчих комісій, до показової фізичної розправи із непоступливими включно.

    Цілком згоден з вашими висновками.

    > Те, що у ФСБ і Ахметова на думці, у Кушнарьова на язику!

    Кушнарев і Янукович, розуміють, що коли Ахметов цілком захопе владу, то вони будуть йому не потрібні (тому вони майже за Фрейдом здають таємні плани Ахметова).Останнім часом заяви Кушнарева і Януковича різко відрізняються від своїх соратників, фактично зараз в ПРусаків два табори - один маленький Януковича, другий Ахметова.
    Але помиляються ті, хто вважає Ахметова поміркованим, він буде діяти більш жорстко і рішуче в захопленні влади і не зупиниться, і не злякається, як Янукович восени 2004 року.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.12 | ОРИШКА

     Re: Ахметов буде діяти більш жорстко і рішуче в захопленні влади

     Отож-бо гаслом на 27 березня повинно бути : "Вставай, народ згвалтований, бо буде ще страшніш.."
    • 2006.03.16 | Богдан

     Re: Ахметов буде діяти більш жорстко і рішуче в захопленні влади

     Треба якось цьому протидіяти
 • 2006.03.15 | mirgor

  Луценко:є оперативна інформація, що готуються одразу після вибор

  – Ви кажете, що після виборів готуються вуличні акції?

  – Я не знаю, я їх не готую... Я просто маю оперативну інформацію, що певна частина політиків готуються одразу після виборів розпочати вуличну активність.

  – Серед цих політиків є Юлія Тимошенко?

  – Так, безумовно. Є представники Партії регіонів, є представники СДПУ(о), є представники БЮТ, є представники інших політичних сил. Вони мають на це повне конституційне право, я це хочу підкреслити. Але, можливо, вони готуються до чогось більшого, передбачають конфлікт із законом. Саме тому їх дуже турбує те, що міністр внутрішніх справ є принциповим і до нього є певний ступінь довіри суспільства.

  Їм треба і перше, і друге поламати, але тиск не досягне мети. У мене є позиція, і я не займу позу.

  Луценко:Я думаю, в цілому можна сказати, що ця стаття є абсолютно в руслі тієї кампанії дискредитації міністра внутрішніх справ, яка розпочалася близько місяця тому.

  – З якою метою?

  – Спочатку виникало враження, що її ведуть, в основному, люди, які стояли на стороні, протилежній Майдану. Але в останній час дуже активно долучилися БЮТ і їхні медіа ресурси. Зокрема, сьогоднішня газета "Свобода", яка поливає брудом мої дії під час акції "Україна без Кучми!".

  І це звернення Бродського є в руслі нещодавнього виступу Бакая, наїздів Кушнарьова, понеділкових заяв Колесникова... Дуже цікава компанія турбується про міністра внутрішніх справ!

  Очевидно, є намагання дискредитувати міністра внутрішніх справ, принципові дії якого і довіра до нього народу будуть дуже важливими під час подій в останні дні передвиборчої кампанії і декілька тижнів після її завершення.

  Є люди, які збираються проводити певні вуличні акції, хочуть дискредитувати Луценка по трьом напрямкам: що він є одним із засновників антикучмівського руху, одним із координаторів Майдану і не пов'язаний з будь–якими бізнесовими інтересами.

  Місяць тому я заявив, що проти мене розпочалася масована атака по дискредитації – і міністра внутрішніх справ, і його міністерства. Очевидно, я був правий. Ви бачите, фактично, кожний тиждень один–два викиди "компромату" на Луценка, який не має жодних підстав. Але, тим не менше, ця кампанія дуже активно продовжується з різних сторін.

  Навіщо це БЮТу – спитайте у Бродського! Навіщо йому бути в одному строю навпроти Луценка – на боці Бакая, Колесникова, Піскуна, Кушнарьова, Вітренко, "майстрів ізраїльського паспорту"?... Очевидно, є якісь спільні інтереси.
  УП


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua