МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БєсПРПрєдєл з перекриттям вулиці у Києві.

03/08/2006 | Роман ShaRP
Сьогодні задля "свята"-привітання "блока Кличко" Пора-ПРП перекрито вулицю Гната Юри у Києві.

По вулиці проходять автобусні маршрути №89, 90, 13, маршрутки № 203(89к), 461, 429 і декілька інших.

Саме з цієї вулиці - єдині зручні під*їзди до відділень популярних супермаркетів "Велика Кишеня" та "Сільпо", розташованого під магазином "Квадрат".

Вона ж є часткою найкоротшого шляху метро Святошин - Південна Борщагівка.

Зручних об*їздів нема, тому що одним з кінців вулиця прямо впирається в кільцеву розв*язку над трамвайними коліями, на яку крім неї замикаються 6 проїздів з однобічним рухом.

Можете тільки уявити собі, скільки різноманітних незручностей створили порапрписти жителям району і всім, хто навіть просто хотів заїхати до тої ж "Великої Кишені", наприклад. За попередні 23 роки я не пригадую жодного випадку перекриття цієї вулиці заради "свята" будь-якою владою.

Ще цікавіше те, що у перекритті принаймні на першу половину дня нема жодної необхідності, - "мегасцена" для виступу артистів (найвідоміші з яких - Ірина Шинкарук, Петро Чорний та Анітолій Матвійчук) розміром, напевне, 3Х4, чудово помістилася біля того ж самого "Квадрату" ніяк не зачіпаючи проїзжу частину вулиці. На проїзжій частині стоїть порапрпшний агітаційний "Лаз" і якісь ідіотські дитячі механі гойдалки.

Я не знаю, може народний депутат Бондаренко, фракція ПРП, раніше "Наша Україна", відомий "борець з корупцією", в такий дивний спосіб, - перекриваючи вулицю під вікнами своєї "громадянської приймальні", - отримує оргазм, але мені здається, що краще б він, Кличко та решта зробили це, не заважаючи іншим.

Відповіді

  • 2006.03.08 | damoradan

    Каждый перекрывает то, что может, по рангу (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua