МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Воплі презентують Катерину

03/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Кліп на пісню "Катерина" презентує у березні одразу в двох культурних столицях України – Києві та Львові – легенда української рок-музики ВВ за сприяння Українського Народного Блоку Костенка і Плюща. Презентація відбудеться у рамках мистецько-політичної акції Українського Народного Блоку Костенка і Плюща "Здобули волю – здобудемо долю".

Перша презентація відбудеться у Львові, 12 березня (Сихів, площа біля к/т ім. Довженка, 16:00). Презентація у Києві – 18 березня на Європейській площі.

Прес-конференція з Олегом Скрипкою для львівських журналістів відбудеться 12 березня о 15:00 в конференц-залі готелю "Опера" (Львів, Проспект Свободи, 45 )

Довідково про кліп
Жанр відео: блокбастер
Настрій: козацька романтика
Дата створення пісні: 1992 р.
Час проведення зйомок: 2 незабутніх літніх дні 2005 р.
Нові корисні навички: навчилися їздити на конях
Особливість: максимально точно відтворено козацький одяг початку ХХ ст.

Під час презентації Олег Скрипка планує з'явитися в козацьких строях – тих, що й у кліпі. А на великому екрані планується показати і сам кліп, і матеріали, відзняті за дні роботи.


Акредитація на прес-конференцію за телефоном:
(050) 670-12-14, Ольга Давид.
Акредитація завершується 10 березня 2006 року о 15.00.

Відповіді

 • 2006.03.09 | кінознавець

  режисер кліпу ВВ працював на плейбеку у "Прорвемось!"

  У радянській українській кіношколі посади "плейбек" на майданчику не було, а тепер англомовне слово навіть увійшло у послідовність команд: "Плейбек! (команда для відео) Мотор! (команда для звуковиків) Камера! (команда для оператора) Почали! (команда для акторів)” Оцифровані кадри використовуються для попереднього монтажу, а "ПРЕ продакшн" навіть взяла декілька відеосцен для зйомок кліпу гурту "Вася CLUB".

  Відповідальний за плейбек у кіностудії "ПРЕ продакшн" Роман БОНДАРЧУК народився у 1980 році. Закінчив режисерську майстерню Юрія Іллєнка Київського університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Володар Гран-прі фестивалю "Відкрита ніч" за режисуру фільму "Стіни і двері". До приходу у "ПРЕ" працював режисером музичних кліпів. Останні роботи - "Катерина" ВВ і "Восьмий колір" гурту "Моторролла".

  http://www.pre.com.ua/ukr/see/foto/161/0/35/
 • 2006.03.09 | ans-mo

  Хай ВВ повчаться у Сердючки пропагувати свої погляди

  Що заважає ВВ, Руслані та іншим українським патріотичним музикантам здійснити масштабний передвиборчий тур з концертами у великих містах України. Може ж це робити Сердючка за зелених.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua