МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юрій Оробець: Регіони вже лякають свій електорат газом

03/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
«Ціни на газ рости будуть, оскільки це світова тенденція. А прив’язувати цей момент до виборчої компанії – особливий цинізм», - сказав учасник Виборчого Блоку «Наша Україна» Юрій Оробець, коментуючи той факт, що партія Регіонів в своїх рекламних роликах заявляє, що влада після виборів підніматиме ціни на газ.

«Газ – загальнонаціональна проблема України, любий уряд буде стикатися з цією проблемою. Тому треба цю проблему допомагати вирішувати», - наголосив він. «Це треба робити, намагаючись вирішити комплекс міжнародних проблем, знайти методи диверсифікації джерел постачання енергії», - сказав Оробець.

«Використання таких глобальних національних проблем для виборчої кампанії з метою підіграти своїй політичній силі, своїй партії – це просто вершина цинізму», - зазначив народний депутат. «Це використовується в їх виборчій компанії як елемент страшилки, вони хочуть залякати свій електорат», - сказав він.

Відповіді

 • 2006.03.09 | Невідома дівчина

  Re: Юрій Оробець: Регіони вже лякають свій електорат газом

  Всі без винятку політичні сили страждають на "залякування електорату" і тому не слід звинувачувати оппонента,коли сам не ідеальний.Газ - це дійсно досить суттєвий важіль нашої економіки,саме тому спекуляції на цю тему дуже ефективні,так само як і "цукрові,бензинові" та подібні скандали.І вже давно постає питання: "Чому вище названі кризи трапляються кожного року?"
  Цікаво,адже одна банка варення містить в собі не лише смачне доповнення до чаю,а й 3 загальнодержавні кризи!!!:
  -бензин,щоб доїхати до дачі
  -цукор
  -газ,щоб його зварити!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua