МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як щодо теми "Майдан рекомендує проголосувати за ..."?

03/09/2006 | 123
Як перелік рекомендацій/пропозицій адмінгрупи, або й адмінгрупи, й дописувачів, або й адмінгрупи, й дописувачів, й дописувачів зі стажем (скажімо, тих, хто ставив оцінки). Залежно від того, яка категорія рекомендує, можна було б поставити і на першу сторінку.

Перш за все, йдеться, звичайно, не про вибори до ВР, де ніякої консолідованої позиції навіть у адмінгрупи нема (не кажучи вже про більш широке коло "порадників"). А от щодо виборів місцевих/мерських -- імхо, і консенсус набагато легший, і потреба дуже велика є в цьому, реально. Оскільки, переконаний, багато хто навіть з тих, хто цікавиться політикою, не має уявлення про місцевий рівень настільки, щоб зробити осмислений вибір (а місцевих рівнів ціла купа - район, місто, область, мер, і на кожному рівні може бути раціонально голосувати за різні партії). Тому рекомендації тих, хто в темі, були б практично дуже корисними, і могли б допомогти отримати більший результат дійсно ефективнішим кандидатам.

Відповіді

 • 2006.03.09 | Пані

  Це буде буквально за кілька днів

  І ми над цим праямо зараз працюємо.

  І результати можуть виявитися дуже несподіваними.
 • 2006.03.09 | SpokusXalepniy

  Рекомендую

  1. Додержуватись принципа пропорційності - чим нижчий рівень виборів, тим меньш звертати увагу на партійність кандидата, а більш на його особистость.

  2. Якщо немає надмірних, перебільшених (в реальному порівнянні) претензій до існуючого мера, депутата... то краще голосувати саме за нього, ніж за нового, про якого менш відомо.

  Додавати тут: :)

  3.

  4.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.09 | 123

   Щоб щось рекомендувати - треба бути в темі

   SpokusXalepniy пише:
   > 1. Додержуватись принципа пропорційності - чим нижчий рівень виборів, тим меньш звертати увагу на партійність кандидата, а більш на його особистость.

   > 2. Якщо немає надмірних, перебільшених (в реальному порівнянні) претензій до існуючого мера, депутата... то краще голосувати саме за нього, ніж за нового, про якого менш відомо.

   Виглядає так, що ви навіть не знаєте про те, що місцеві виборі проводяться за пропорційною системою, тобто ніяких окремих кандидатів нема. Номінуються не кандидати, а списки.

   До того ж, щодо претензій до існуючих депутатів. У мене є претензії до стану доріг, до стану тротуарів, до майже всього. Але я не знаю - чи за це відповідає депутат? Якщо так - то який? Районий, міськради, облради? Якщо усі - то в якій пропорції? Я навіть не знаю - хто у мене той депутат зараз. І переконаний - більшість людей цього не знають.

   Тому, я вважаю, дуже були б корисними рекомендації людей, які в цілому викликають довіру, і про яких відомо, що вони дійсно "в темі". Наприклад, ясно, що Свистович може фахово коментувати місцеві вибори у Київській області. І не думаю, що в когось є підстави йому не довіряти саме в цих оцінках.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.09 | SpokusXalepniy

    Re: Щоб щось рекомендувати - треба бути в темі

    123 пише:
    > SpokusXalepniy пише:
    > > 1. Додержуватись принципа пропорційності - чим нижчий рівень виборів, тим меньш звертати увагу на партійність кандидата, а більш на його особистость.
    >
    > > 2. Якщо немає надмірних, перебільшених (в реальному порівнянні) претензій до існуючого мера, депутата... то краще голосувати саме за нього, ніж за нового, про якого менш відомо.
    >
    > Виглядає так, що ви навіть не знаєте про те, що місцеві виборі проводяться за пропорційною системою, тобто ніяких окремих кандидатів нема. Номінуються не кандидати, а списки.
    Якраз це я знаю.
    Тому і кажу, що на тому рівні (чим нижче від виборів до ВР) тим меньш треба дивитись на партійність, а більш - на кандидатів особисто. Партії мало нуваги поділяють кандидатам низького рівня. Їм не вистачає сил думати навіть про голвний список (до ВР).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.09 | 123

     Re: Щоб щось рекомендувати - треба бути в темі

     SpokusXalepniy пише:
     > 123 пише:
     > > SpokusXalepniy пише:
     > > > 1. Додержуватись принципа пропорційності - чим нижчий рівень виборів, тим меньш звертати увагу на партійність кандидата, а більш на його особистость.
     > >
     > > > 2. Якщо немає надмірних, перебільшених (в реальному порівнянні) претензій до існуючого мера, депутата... то краще голосувати саме за нього, ніж за нового, про якого менш відомо.
     > >
     > > Виглядає так, що ви навіть не знаєте про те, що місцеві виборі проводяться за пропорційною системою, тобто ніяких окремих кандидатів нема. Номінуються не кандидати, а списки.
     > Якраз це я знаю.
     > Тому і кажу, що на тому рівні (чим нижче від виборів до ВР) тим меньш треба дивитись на партійність, а більш - на кандидатів особисто. Партії мало нуваги поділяють кандидатам низького рівня. Їм не вистачає сил думати навіть про голвний список (до ВР).

     Думаєте - багато хто хоть щось знає про людей у всіх цих списках?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua