МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Смотрины» будущего украинского премьера прошли удачно(л)

03/09/2006 | mirgor
Поправка на одного премьера

Кстати, хотелось бы отметить небольшую, но знаковую деталь – точку в переговорах с США поставил министр экономики Украины Арсений Яценюк. Конечно же, работали все, и, в первую очередь, МИД. Но запоминают не «подносчиков снарядов», а того, кто эффектно танк подбивает. Т.е. теперь вся слава по отмене «поправки» достанется г-ну Яценюку. Случайность. Да нет – закономерность.

Конечно, все зависит от коалиции. «УкрИнформБюро» когда-то заметило, что в будущей коалиции, созданной по формуле НУ + ПР + «мелочь», ни Юрию Еханурову, ни, тем более, Виктору Януковичу рассчитывать на пост премьера было бы крайне сложно. Некой компромиссной фигурой мы тогда назвали именно Арсения Яценюка – молод, амбициозен, не является ярым революционером или контрреволюционером. В текущих выборах не участвует. Ну и президенту лично нравится.

А после дифирамбов в адрес правительства г-на Еханурова стало очевидно, что Юрию Ивановичу уже готовится замена. Традиция у нас такая нехорошая выработалась. Правда, излишний «либерализм» Арсения Петровича (почти во всех интервью он убеждает в необходимости урезания льгот, повышения цен (в частности, на газ), уменьшения дотаций и под.) может сыграть на руку Юлии Тимошенко, которая, очевидно, уйдет после выборов в оппозицию и будет проповедовать «популизм-солидаризм». Хотя подходы к экономике у Яценюка в основном правильные…

Однако повторимся, все зависит от результатов выборов и возможной конфигурации коалиции.


http://ukrinform.info/

Відповіді

 • 2006.03.09 | miner

  КГ/АМ. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.09 | mirgor

   Re: КГ/АМ - детальніше будь-ласка (-)

 • 2006.03.09 | Анатоль

  Брехлива гебістська агітка.

  >Отменяли ведь уже, и даже президент сообщил об этом как о свершившемся факте

  Раніше відмінив сенат, а зараз конгрес. Чи гебісти не розрізняють цих палат?

  >Но, напомним, Украина с большим трудом «разгребла» последствия «кредитной политики» правительства премьера Ющенко, который с большим рвением брал западные деньги

  Чиста брехня. Уряд Ющенка не взяв ні цента західних кредитів.

  >Поэтому, исходя из того, что Виктор Андреевич предпочитает решать сиюминутные задачи, лишь залатывая экономические дыры, не подправляя «в консерватории», следует ожидать волны «кредитов», которые будет отдавать уже другой президент.

  Знов брехня. За 2005 рік і валютний резерв нацбанку зріс на мільярди доларів, і зовнішня заборгованість України зменшилась.

  Висновок: Брехлива гебістська антиукраїнська агітка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.09 | mirgor

   Яценюк - прем'єр-міністр?

   Ви чомусь не прокоментували головне питання:
   >"Конечно, все зависит от коалиции. «УкрИнформБюро» когда-то заметило, что в будущей коалиции, созданной по формуле НУ + ПР + «мелочь», ни Юрию Еханурову, ни, тем более, Виктору Януковичу рассчитывать на пост премьера было бы крайне сложно. Некой компромиссной фигурой мы тогда назвали именно Арсения Яценюка – молод, амбициозен, не является ярым революционером или контрреволюционером. В текущих выборах не участвует. Ну и президенту лично нравится."

   Экономічні питання залишимо на розсуд виборців, а що значить, що Пинзеник пішов в відпустку, а Яценюк фактично займається всіма питаннями в уряді, навіть і газовими домовленостями і т.д.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.09 | Мартинюк

    А це не Дніпропетровськ піарить своїх людей?

    Народ так натхненно бреше, що в деякий момент перестає розуміти сміхотворність того що набрехав - з тексту випливає що 400 з гаком американських конгременів проголосували за відміну поправки злого Віника лише для того аби пропіарити пацана, якого взяли в Кабмін і не бояться допускати до фінансів та секретів лише з огляду на відсутність приватної політичної партії і відповідних політичних амбіцій.

    Нагадаю що Яценюк це креатура Тигипка, який взяв його у Нацбанк здається з Приватбаку. Тобто галімий Дніпропетровськ з виходом (на вибір) - Пінчук, Каломойський, Кучма ...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.09 | mirgor

     Re: А це не Дніпропетровськ піарить своїх людей?

     Під час помаранчевої революції Яценюк проявив себе позитивно.
     А щодо посади прем'єр-міністра перший озвучив це Кравчук, що він був би за, але нетакам все рівно, вони вибори програли, а ось Ахметка і Юля цікаво, невже дадуть згоду?
    • 2006.03.09 | anorma

     Re: А це не Дніпропетровськ піарить своїх людей?

     стоп з нбу зрозуміло.

     а як щодо перебування на посаді зама Цушка в Одесі - тут хто постарався?

     і кому в голову прийшла ідея назад в київ його повернути?

     щось докладно цю історію ще не розповідав ніхто


     а взагалі враження справляє непогане
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.09 | mirgor

      Я вважаю, що прем'єр-міністром повинен

      залишитися і після виборів Єхануров, я проти Плачкова в уряді, а Головатий, Луценко на своєму місці, хто кращий економіст Пинзеник чи Яценюк час покаже.

      Яценюк останнім часом робив неодноразові заяви від уряду про підвищення цін на газ, чим працював практично на ПРусаків, постільки підвищення не відбулося, я не знаю хто його піаре і для чого, але його заяви дуже схожі заяви Кірієнка в Росії перед дефолтом, я не хочу дефолтів і такий прем'єр-міністрів.
      А те що Америка іде назустріч Україні, то заслуга виваженої політики всього уряду на чолі з Єхануровим.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.09 | anorma

       Re: Я вважаю, що прем'єр-міністром повинен

       я теж вважаю що премєром має залишитися Єхануров

       але мене цікавить хто опікувався Яценюком - відправив його спочатку в Одесу а потім рекомендував в кабмін
      • 2006.03.10 | леонід

       Re: Я вважаю, що прем'єр-міністром повинен

       бути українець. Застереження про Кірієнка в РФ незайве.
    • 2006.03.10 | леонід

     Re: А це не Дніпропетровськ піарить своїх людей?

     Пане Мартинюк. Шукай імпульс далі на південь. Ще далі.
  • 2006.03.09 | miner

   чому КГ/АМ зформульовано не вичерпно, але добре. (+)

   У Анатоля.

   Від себе додам лише: чи не здається Вам, що ті таварістчі, що генерують подібне гоніво про глибоконеідеалного Юща за ці роки не помітили, що, як писав класик, «отрута в його організмі вмить перетворюється на шмурдяк молдавський», і, якщо їм вже так хочіццо дати йому якось раду, то варто принаймні спробувати помінят кнута на гамсу… тьху, на пряника…
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.09 | mirgor

    Re: чому КГ/АМ зформульовано не вичерпно, але добре. (+)

    Тема гілки про майбутнього прем'єр-міністра Яценюка, чомусь тут Ви нічого не коментуєте?

    А про ресурс, то посилання на цей сайт стоїть на "Грані+", ви їх теж вважаєте гебістським виданням?
    А що Ви скажете наприклад про "Обоз" чи УП?

    Краще обговорювати аргументи, чим вішати ярлики.
 • 2006.03.09 | line305b

  Что же вы, товариш...

  Такие мудацкие статьи с мудацких сайтов надо проставлять с указивкой (м) в скобочках, а не (л), чтобы всем понятно было, что же там такое, и как к этому относиться... Желательно бы свое комсомольское мнение тоже как-то указывать, а то непонятно, причислить ли пана миргора к лику (м), или не надо, не от них он, а статьи для общего развития перепечатывает...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.09 | mirgor

   Мої політичні уподобання:

   line305b пише:
   > Такие мудацкие статьи с мудацких сайтов надо проставлять с указивкой (м) в скобочках, а не (л), чтобы всем понятно было, что же там такое, и как к этому относиться... Желательно бы свое комсомольское мнение тоже как-то указывать, а то непонятно, причислить ли пана миргора к лику (м), или не надо, не от них он, а статьи для общего развития перепечатывает...

   Ну, ну , я якраз безпартійний і не потрібно перекладати думки автора статті на мене, я не маю відношення до цього видання, а тема гілки персона Яценюка, як майбутня кандидатура на крісло прем'єр-міністра, час покаже чи актуальна це тема чи ні...

   А якщо хочете звинуватити, то спочатку перегляньте всі теми котрі я піднімаю і побачите, що я просто хочу зрозуміти політичні події котрі відбуваються і не веду агітації, хоча не боюся висловлювати свої думки, наприклад тут:
   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141851915 , а далі тема з котрої ви зрозумієте мої політичні уподобання:
   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1141824704
   Я цю статтю привів не для економічного аналізу здобутків чи критики Яценюка, а з головним питанням, чи дійсно Яценюк може бути компромісною фігурою на посаду прем'єр-міністра.

   P.S.Але чомусь не зрозумів чого це питання викликає таку агресію? Може ваша підтримка "Приватбанка" цитую Вас:

   >16-02-2006 12:30, line305b
   >Re: ПриватБанк является лидером
   >Метод продвижения мне понравился - возьму на заметку
   >Что касается "законности" - наверное, не проверив судом, не скажешь. Думается, премии и бонусы, которые не нормированы контрактом и выплачиваются по решению менеджмента или по каким-то внутренним нормативам и приказам, таким приказом "скорректировать" наверное можно.

   Я розумію, що Яценюк має відношення до Тігіпко та до "Приватбанка", але чого така різка реакція на обговорення цієї теми?
 • 2006.03.09 | Ghost

  всё перевернули с ног на голову

  и что нам теперь делать? а давайте обратимся к Америке с просьбой: "уважаемая Америка, мы больше не хотим вам нравиться, мы хотим нравиться России, поэтому верните нам, пожалуйста, взад вашу дискриминационную поправочку Джексона-Веника, уж очень нам скушно без неё живётся, мы с нею сроднились, да и Россия нами весьма недовольна!" :(

  статья - бред круглого идиота!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.09 | mirgor

   Тема гілки - Яценюк майбутній прем'єр-міністр!(-)

   Ghost пише:
   > и что нам теперь делать? а давайте обратимся к Америке с просьбой: "уважаемая Америка, мы больше не хотим вам нравиться, мы хотим нравиться России, поэтому верните нам, пожалуйста, взад вашу дискриминационную поправочку Джексона-Веника, уж очень нам скушно без неё живётся, мы с нею сроднились, да и Россия нами весьма недовольна!" :(
   >
   > статья - бред круглого идиота!
 • 2006.03.09 | Карт

  Re: «Смотрины» будущего украинского премьера прошли удачно(л)

  В притягнутій статті цікавого майже нічого нема.
  П. Миргор хотів звернути нашу увагу на те, що він не за Яценюка, а саме за Єханурова.
  Ну, тепер ніхто немає сумнівів відносно уподобань Миргора.
  До речі, хто-небудь питав у Яценюка, є у нього прем'єрські амбіції (поряд з амбіціями Порошенка, скажімо, чи кого-небудь схожого)?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.09 | mirgor

   Я ще проти коаліції Прусаків і несунів

   А про прем'єрські амбіції це задайте нетакому Кравчуку, це він перший заявив, що не проти прем'єр-міністра Яценюка.

   Краще дайте відповідь, хто і чому піаре персонально Яценюка і загалом хто його повернув в уряд?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua