МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Контрабанда – вона і в Африці контрабанда

03/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
«Нинішня українська влада рішуче й успішно стала наводити порядок на митницях, – заявив Борис Беспалий з приводу випадів окремих ЗМІ щодо дій уряду, спрямованих на припинення контрабанди з Придністров‘я. – Тільки за один 2005 рік це удвічі збільшило надходження з митниць до бюджету».

«Ми боремося з контрабандою, хоч би звідки вона йшла – з півдня чи півночі, зі сходу чи заходу, – зазначив народний депутат. – Урешті-решт, з дружньої чи не зовсім дружньої країни. Адже контрабанда – вона і в Африці контрабанда. Вона служить злочинним кланам і завдає збитків державі».

«Тим часом, окремі політичні сили та їхні лідери, – наголосив Борис Беспалий, – прикриваючись високою політикою та гуманними лозунгами, намагаються захищати контрабандні схеми. Адже звикли наживатися з того. Вони ллють крокодилячі сльози, а насправді піклуються про власні кишені. І це досить чітко видно, зокрема, з галасу навколо Придністров‘я».

http://www.razom.org.ua/ua/news/10142/

Відповіді

 • 2006.03.16 | Ед

  Re: Контрабанда – вона і в Африці контрабанда

  Чере західний кордон зараз іде величезний потік контрабанди, як колись при кучмі, а може навіть більше. М’ясо , сало - ніхто навіть фури не відкриває!!! Ціна на вітчизняну свинину впала до рівня рентабельності.
  Бреше Безпалий.
 • 2006.03.16 | Роман ShaRP

  А Беспалий - він і в Африці Беспалий. (л)

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > «Нинішня українська влада рішуче й успішно стала наводити порядок на митницях, – заявив Борис Беспалий з приводу випадів окремих ЗМІ щодо дій уряду, спрямованих на припинення контрабанди з Придністров‘я. – Тільки за один 2005 рік це удвічі збільшило надходження з митниць до бюджету».

  А от вороги народу, - Рахункова Палата України, - пише цікаві доповнення до цього запального спічу:

  http://www.ac-rada.gov.ua/achamber/control/uk/publish/article?art_id=541450&cat_id=422#To9


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua