МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бий бюрократів-спасай Україну!

03/09/2006 | Taraslt
Внаслідок не покараної відертої зневаги до народної (простих людей) думки-волевиявлення на Виборах Президента, тобто фальсифікації з Кидаловим на чолі і з дрібними підлизами на місцях, всі "Хто" має якесь відношення до Влади над людьми наділеної їх Державою, відчули МАЙЖЕ ПОВНУ БЕЗКАРНІСТЬ ТА БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ (усе можна списати на не досконалість системи, а не на на їх дурість і бажання показати себе властними)!

Найбільш помітно це по чинушам-які трактують свої обовязки як "Хочу-Не хочу!" , "Побігай трошки!" , "А що ТИ знов хочеш?!", "Зайди пізніше!",...

І так вони безнастанно клюють "Прометеєву печінку" народу України!

А на виборах сміливо нам розказують про світле майбутнє з ними на "голові" та про наше щастя "безкоштовне" а то от кращих за них нікого немає! Мов би їм альтернативи нема: або вони-освічені з досвідом роботи на керівних (панських-легкої праці) посадах, або промосковські "проффесори"!
А Ющенку Фіолетово-він Президент і нічо більше його не колише! Основним своїм завданням бачить недопущення думки про можливість його зняття з цього поста (соромно було б...) та все розказує про якісь доходи!...

Відповіді

 • 2006.03.09 | Сергій Кабуд

  без перебільшень- єдина нормальна влада- перманентний Майдан

  який має раніше чи пізніше все ж зібратися і не на один день чи навітьмісяць, а на достятньо довгий період, щоб поступово:

  викинути всю окупаційну кланову банду,

  впровадити нову НОРМАЛЬНУ, працюючу, не протирічну Конституцію,

  разом з забеспеченим розподілом гілок влади,

  незалежним судом, включно з судом присяжних,

  відміною всіх незаконих актів захоплення майна(приватизації за часів кравчука-кучми)

  люстрацією антиукраїнських, повязаних з кгб-кпсс-фсб саботажників  Це буде найефективніший засіб мати нормальну Країну, а не лише один епізод по захисту свого вибору.

  Іншого шляху не існує
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.10 | ОРИШКА

   Аргентина, "кастрюльні" революції

   Але перманентний Майдан в Україні - з одного боку це утопія, а з другого, вважаю, що нікуди не викинеш особливості менталітету - потрібні вожді. Не вміємо ще покладатися самі на себе, на вождів дивимося, як на Бога, що потрібен дати все й одразу. І страшенний гвалт стоїть, коли цей Господь не виправдовує сподівань. Як на мене, то результати останнього року - закоханість до нестями у Ющенка, у Юлю, а потім топтання іх ногами, воплі надії на Януковича зі сходу - це чудова (сарказм) демонстрація мислення українців - до сих пір первісного, на жаль. Step by step навіть при кардинальних змінах - незрозумілий тут модус вівенді, імхо.

   Взагалі, чому немає коментарів від спеціалістів з історичної психології?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua