МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

відкріпні талони

03/10/2006 | Khrystyna
Я, львів"янка, але хочу проголосувати у Києві. Кажуть цьогоріч у Києві віддати голос львів"янам можна буде лише у двох дільницях. Яких саме? Хто хнає?

Відповіді

 • 2006.03.10 | catko

  Re: відкріпні талони

  в кожному окрузі призначається (ще не призначено здається) дільниця де голосують за відкріпними. всього в києві округів по виборах народних депутатів 7 (районів - 10, тому деякі райони обєднали). беручи відкріпний треба чітко вказувати в якому районі/окрузі ви будете голосувати щоб вони це вписали куди треба. для голосування на місцевих виборах відкріпних не існує.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.10 | Людмила Коваль

   Доповнення

   catko пише:
   > в кожному окрузі призначається (ще не призначено здається) дільниця де голосують за відкріпними. всього в києві округів по виборах народних депутатів 7 (районів - 10, тому деякі райони обєднали). беручи відкріпний треба чітко вказувати в якому районі/окрузі ви будете голосувати щоб вони це вписали куди треба. для голосування на місцевих виборах відкріпних не існує.


   При видачі відкріпного у паспорті виборця, або іншому пред’явленому згідно статті 2 Закону „Про вибори народних депутатів України” документі на сторінці „Особливі відмітки” або іншому придатному для цього місці проставляється відмітка: „Видане відкріпне посвідчення № ( із зазначенням номера відкріпного посвідчення), а також зазначаються: дата, коли зроблена відмітка, номер територіального виборчого округу, номер виборчої дільниці, на якій видане відкріпне посвідчення. Відмітка засвідчується підписами двох членів дільничної виборчої комісії із зазначенням їх прізвищ та скріплюється печаткою дільничної виборчої комісії.

   Простежте, щоб і відкріпний, і відмітка в паспорті були зроблені правильно. Люба неточність позбавить Вас можливості проголосувати по відкріпному.

   ДВК, видаючи відкріпне посвідчення, ЗОБОВ"ЯЗАНА надати Вам точну адресу окружної виборчої комісії до якої Ви Ви повинні звернутися не пізніше 12:00 25 березня 2006 року.
   До окружної виборчої комісії територіального виборчого округу, зазначеного на відкріпному посвідченні, Ви повинні звернутися із заявою, яка подається разом з відкріпним посвідченням та документом, в якому зроблено відмітку про видачу відкріпного посвідчення. У заяві виборець зазначає, на якій з визначених виборчих дільниць він має намір голосувати у день виборів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua