МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хтось переплуталв Ізраїль та Україну

03/10/2006 | Ігор Жданов
Юлія Тимошенко неодноразово заявляла про те, що вибори 26 березня є всенародними виборами прем’єр-міністра України, однак ця інформація невірна як з юридичної точки зору, так і з точки зору класичної політології.

З юридичної точки зору всім відомо, що 26 березня в Україні проходитимуть до Верховної Ради. Ми будемо обирати народних депутатів, які визначатимуть наступний вектор розвитку країни, створювати коаліцію і формувати уряд. Отже, ні про які вибори прем’єра з огляду на правовий аспект не може йти мови.

З точки ж зору політології, прямі вибори прем’єра проводяться у державі Ізраїль.Напевно, Юлія Володимирівна переплутала Україну з Ізраїлем і зараз намагається переконати виборців у тому, що у нас вибирають прем’єра. Це абсолютна не правда.

Крім того, останнім часом Блок Юлії Тимошенко публічно демонструє своє негативне сприйняття створення помаранчевої коаліції,а отже, якщо дотримуватися тези Тимошенко, то тоді її обрання прем’єром можливе лише у разі створення коаліції БЮТ з Партією регіонів.

Ми сподіваємося на нормальний розвиток подій, ми наполягаємо на продовженні переговорів про створення помаранчевої коаліції, визначення її ідейних засад, які повинні базуватися на підтримці і виконанні програми Президента “10 кроків назустріч людям” і його щорічного послання до Верховної Ради України, визнання Президента її лідером та об’єднання всіх помаранчевих.

Відповіді

 • 2006.03.10 | Мих

  Re: Хтось переплуталв Ізраїль та Україну

  І справді хтось переплутав. Я навіть знаю хто. Це, як завжди, пан Жданов. Наскільки мені відомо, прем'єра Ізраїлі НЕ обирають. Там відбуваються парламентські вибори (як, наприклад в Україні), потім формується урядова коаліція, яка призначає прем'єра. Некомпетентність функціонера НСНУ ще можна пробачити, а ось самовпевненість - навряд чи.
  Що стосується висловлювання пана Жданова щодо ймовірної коаліції БЮТ та Регіонів, поживемо - побачимо. В мене зовсім інший прогноз, який до речі щоденно підтверджує в своїх інтерв'ю Олександр Мороз.
 • 2006.03.10 | Микола Томенко

  Ігорю, займіться спочатку своїм блоком! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.10 | anorma

   ці самі слова хотів сказати пану Миколі

   після того як БЮТ майже весь голосував за недоторканність місцевих нардепів а пан Томенко побіг шпиняти президента по прес-конференціях :))

   от не повірите, ці самі слова :))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.10 | Соєр

    куди сказати? хіба що в тряпочку... (-)

 • 2006.03.11 | Роман ShaRP

  Іноді краще жувати.

  Особливо капітанам ТітаНСНУніку. Краще вже хай Герасим*юк статті пише.
 • 2006.03.12 | mykola

  Re: Хтось переплуталв Ізраїль та Україну

  І-горе,переплутав насамперед ви.Ми сподіваємось..ми наполягаємо..Ізраїль..10 кроків...(де вони)...ЮЛЯ сказала,в кого буде більший рейтинг той формуватиме уряд.Що незрозуміло,? А відносно коаліції з ПР то у ЮЛІ заклик до НУ-ніколи з ПР!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua