МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто обкурює баклажани для Партії Регіонів України?

03/10/2006 | Nemesis
В 2004 дружина В.Януковича викрила на весь світ підступність американців, які наколювали в Київі апельсини наркотиками(і гори оранжєвих апєльсінов, а апельсінкі нє простиє, а обколотиє!).
Скритою камерою їй вдалося навіть зняти секретного агента, який наколює апельсини:

http://vybir.yarema.info/albums/userpics/20041222175805.jpg

Але це в минулому, ті апельсини вже поїли. Залишилися баклажани, які очевидці бачили в свій час в Донецьку (і гори синіх баклажанів, а баклажани не прості, а обкурені!).
Всі думали, що це росіяне обкурюють баклажани для ПРУ, але сьогодня читаю статтю про В.Януковича і що я бачу? Виявляється американське ПіАр-агенство вже досить давно обкурює баклажани для Партії Регіонов України! Знов американці!
Це вони мабуть придумали возити на зустричі В.Януковича вісім автобусів з прапоромахателями (студенти, працюють за 50 гривень, багато хто ветеран махання прапором - махав колись за В.Ющенка, фактично професіонали прапоромахання, ударники прапоромахальної праці). Допомогли завести контакти з іноземними посольствами. Відучили матюкатися та все навколо себе називати "казламі". Як розказав його ПіАр-менеджер Родіон Мірошнік: "За порадами совітників він пробує вести себе менш зарозуміло та не так грубо. Для Януковича було дуже корисно те, що йому довелося перейти в опозицію, до 2004 року його карєра йшла лише вгору. Він звик до влади. Зараз він дуже мотивований щоб повернутися до влади".
Так що це американці обкурюють сині баклажани. Цікаво, чи В.Янукович дійсно перетворяється в цивілізованого політика в той час коли бувший помаранчовий табір пробує вчепитися один одному в глотку? Чи це чисто зовнішня американська косметика?

Відповіді

 • 2006.03.10 | ziggy_freud

  американські досліди з куріння плодовочевої продукції

  Nemesis пише:
  > Але це в минулому, ті апельсини вже поїли. Залишилися баклажани, які очевидці бачили в свій час в Донецьку (і гори синіх баклажанів, а баклажани не прості, а обкурені!).

  Колись серед каліфорнійських хипів пустили чутку, що добре висушені банани дають легкий психіделічний ефект (кажучи просто, аналог маріхуани). В Каліфорнії на тиждень зникли банани, а потім ображені хіпи довго шукали аффтара чутки. З метою відпи...., вибачте, побити. За неперевіреними даними, саме він зараз очолює команду, яка працює на регіоналів.

  > Так що це американці обкурюють сині баклажани. Цікаво, чи В.Янукович дійсно перетворяється в цивілізованого політика в той час коли бувший помаранчовий табір пробує вчепитися один одному в глотку? Чи це чисто зовнішня американська косметика?

  Скоріш за все, політтехнологи знову пропонують своєму клієнту порожняк. Бананів нема. Є баклажани. Однак ефект аналогічний.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.12 | Мартинюк

   Американські піаролухи вирішити попастися на грядці Павловського

   А оскільки всі американці в Україні тусується водних і тих же ресторанах, то виникла ідеея звести всі партії в одну урядову "коаліцію".

   Аби не бігати по різних офісах...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | Пані

    Re: Американські піаролухи вирішити попастися на грядці Павловського

    Мартинюк пише:
    > А оскільки всі американці в Україні тусується водних і тих же ресторанах, то виникла ідеея звести всі партії в одну урядову "коаліцію".
    >
    > Аби не бігати по різних офісах...

    І оголосити О`Брайенс офісом.... Тільки ж затісно буде...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.12 | Сергій Кабуд

     Обраєнс- єдине нормальне не 100% гидотне місце в Київі

     куди я може ще б зазирнув без огиди
  • 2006.03.13 | AxeHarry

   Re: американські досліди з куріння плодовочевої продукції

   ziggy_freud пише:
   > Колись серед каліфорнійських хипів пустили чутку, що добре висушені банани дають легкий психіделічний ефект (кажучи просто, аналог маріхуани). В Каліфорнії на тиждень зникли банани, а потім ображені хіпи довго шукали аффтара чутки. З метою відпи...., вибачте, побити. За неперевіреними даними, саме він зараз очолює команду, яка працює на регіоналів.

   Хм... Тєма 100% важлива і актуальна (серйозно).
   Я думаю шо ти прекрасно розумієш шо такі дані (навіть неперевірені) при правильній подачі можуть перемножити ефективність ПіАрКаманди ПР майже на 0 (ця публіка буде зайнята тим шо буде відбиватись від глузливих і каверзних питань про торбу сушених бананів (ну, майже "мішок засмажених мишей" з класика), + імідж Я. та ПР стійко закріпицця як двічі Лохи - у 2004 його розвели москалі, тепер американські кидали з мішком сушених бананів)....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua