МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Блюзнірство учорашніх

03/11/2006 | Франко Сміливий
В останні дні в Україні все частіше стали говорити про можливий зрив виборів. Мовляв занадто довгі виборчі бюлетені та ще й не один ( адже вибори будуть одночасно проходити і до місцевих рад) і середньостатистичний громадянин буде витрачати ледь не півгодини, аби дати їм раду. Також, мовляв, ще й досі повністю не укомплектовані виборчі комісії на місцях. А охочих працювати у них не густо. І взагалі чого було слід сподіватися, коли при владі „ помаранчевий” президент.Зрозуміло, як то кажуть, звідки вітер дме. Прагнення дискредитувати нині все вся в Україні чи не єдине що можуть запропонувати виборцю „учорашні” – від Медведчука до Януковича.

Але вершиною блюзнірства політикону п’ятої колони є застереження в мас-медіа про прагнення влади начеб-то фальсифікувати результати виборів. Хто ж про це переймається? В першу чергу персонально „проффесор”, разом з ним кравчуко-медведчуківський клуб, навіть конотопська відьма на хвильку перепочила від залякування електорату НАТО і в своєму надривно-дебільному стилі почала лякати виборців підтасованими результатами волевиявлення. Як казали колись у нашому дитячому гурті: чия б корова ревла, а твоя б мовчала. Або ще можна інакше – на злодії шапка горить.

Порядній людині від того стає навіть якось гидко. Можна навести чимало паралелей. Але уявімо собі що добре знаний любитель лихословити та п’яниця прийшовши у порядну компанію так-сяк прилизавши опухлу від безкінечних перепоїв фізію повчально звертається до присутніх, так-сяк тулячи маловживані для нього, через постійну лайку, слова і вирази:
Панове, Ви повинні бути чемними. Не вживати брутальну лайку, не пиячити та поводитися гідно.Приблизно так нині виглядають моральні деграданти та запроданці з табору „Регіонів” „Не так” і тому подібними представниками антиукраїнських політичних угрупувань. Щоб відповіли гіпнотичному п’яниці та лихослову порядні люди:

Нами перейматися не слід. А ось горбатого хіба що могила виправить...У випадку з Януковичем та його оточенням можна взагалі оминути пояснення. Оскільки їх морально – соціальні портрети виглядають ще не привабливіше. І, напевно, цілком вірну позицію зайняв президент України, котрий не звертає уваги на скавучання політичних шакалів. Він обіцяв чесні і прозорі вибори народу України. І лише сліпий нині в Україні не побачить що свого слова дотримується.Мас-медіа просто переповнена політичною рекламою, так званої, опозиції. На вулицях міст й сіл, особливо на Сході і Півдні, просто очі ріже синій колір – передвиборча агітації прісно знаних регіонів. За кошти народного добра усі ці шуфричи, вітренки, суркіси та медведчуки просто світ білий застелили своєю партійною агітацією.

Чи так було трохи більше як рік тому?! Неупереджена людина не зможе пригадати, бодай, одного біг-борда на вулицях Дніпропетровська чи Донецька з агітацією „Нашої України” наприкінці 2004 року. А про медіа простір взагалі не варто говорити. Журналістам прямо застерігали: будеш агітувати за Ющенка не будеш працювати.Коли й можна щось закинути нині помаранчевим у цьому плані так це що ось ці кричущі порівняння вони здається аж ніяк не використовують у своїй передвиборчій боротьбі Мовляв, ми обіцяли що не будемо переслідувати своїх політичних опонентів, перешкоджати їх агітаційні роботі: будь-ласка переконайтеся так воно і є. А втім будемо мати надію на розсудливість та мудрість нашого народу. Адже правдиві обличчя усіх фігурантів цьогорічних парламентських виборів вже добре знайомі не те що Україні, а й всьому світу. І жодні косметичні хитрощі не приховають від людей правдивого виразу злодіїв та хапуг.

Стаття надійшла на пошту Майдану Date: Sat, March 11, 2006 5:24 am

Відповіді

  • 2006.03.12 | mykola

    Re: Блюзнірство учорашніх

    П.Сміливий,Ваша стаття виключно зрозуміла і правдива!А от те що таким буйним цвітом розквітли бандюковичі винуватий ГАРАНТ!Він підрізав гілку на котрій сидить,мало того ще й народ ввергнув у зневіру до влади взагалі а до себе зокрема.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua