МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мельниченко повернувся до України("/")

03/11/2006 | mirgor
Колишній майор Державної служби охорони України Микола МЕЛЬНИЧЕНКО заявляє, що американські лікарі не виключають зовнішнього впливу на його здоров`я. Про це він повідомив в ефірі телеканалу “1+1” увечері. До такого висновку американські медики, за словами М.Мельниченка, прийшли після того, як обстежили його.

Як відомо, М.Мельниченко у 2000 році оприлюднив аудіозаписи розмов в кабінеті Президента України Леоніда Кучми, що спричинило тодішній “касетний скандал”. Після цього М.Мельниченко виїхав до США, де отримав статус політичного біженця.

Наприкінці минулого року М.Мельниченко повернувся до України на кілька тижнів. В останні дні його перебування тут, М.Мельниченка доставляли до лікарні через погіршення здоров`я. Потім він виїхав до США.

Про нове повернення М.Мельниченка до України стало відомо ввечері в п`ятницю, через дві години він з`явився на телеканалі “1+1”.

М.Мельниченко заявляє, що приїхав до України для того, щоб юридично довести злочини Л.Кучми та його оточення, задокументовані самим екс-майором на аудіоплівках. Він висловив здивування, чому незважаючи на за документованість цих злочинів, до прокуратури досі не викликано Л.Кучму та інших фігурантів “касетного скандалу”, чому не влаштовано очну ставку між ним та Л.Кучмою.

М.Мельниченко повідомив, що під час минулого приїзду до України, він 6 разів давав свідчення в Генпрокуратурі, і вважає наявні матеріали цілком достатніми для пред`явлення звинувачення Л.Кучмі та іншим високо посадовцям, причетним до злочинів.

UNIAN

Відповіді

  • 2006.03.11 | mirgor

    Литвину мої привітання (-)

  • 2006.03.11 | Сергій Кабуд

    молодець, шо скажеш, герой, козак, патріот(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua