МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення місцевих організацій політичних партій

03/11/2006 | Olena
Шановні полтавці!
Дорогі земляки!

Перед нами – перші демократичні вибори міського голови Полтави від часу проголошення Незалежності. Перед нами вперше за стільки років відкрилася можливість змінити на краще якість життя, повернути міську владу обличчям до людей.
Для всієї територіальної громади надзвичайно важливо, хто буде міським головою: досвідчена, відповідальна, грамотна і твереза людина, чи невідомо хто – без зазначення посади, без постійного місця перебування, без жодної відповідальності, але з остогидлим міфом про нібито невсипущу турботливість.
Тому, усвідомлюючи свою громадську відповідальність за майбутнє Полтави, ми, лідери політичних організацій

Заявляємо:
- досить керувати містом з Києва;
- досить безсоромного самовихваляння, зневаження людської гідності і бюрократичного удушення всіх, хто насмілився вирізнитися професіоналізмом, порядністю і принциповістю;
- досить перетворювати Полтаву на ляльковий театр, де за пишними декораціями центру ховаються реальні проблеми всього міста – комунальна занедбаність і соціальна незахищеність.

Стверджуємо: настав час змін!
- Полтаві потрібен розвиток і благополуччя;
- Полтаві потрібен чесний і порядний керівник, а не міфічний голова;
- Полтаві потрібен господар, а не пан.

Щоб розв’язати потреби міста потрібен новий і достойний керівник. Тому ми об’єднуємо наші зусилля у підтримці на виборах міського голови Животенка Віктора Федоровича, який, на наше переконання, уособлює в собі все те, чого потребує Полтава: розум, досвід, скромність, відданість місту і людям.

Ми підтримаємо нашого кандидата всіма наявними у нас можливостями і ресурсами і закликаємо наших однопартійців та симпатиків, всіх чесних полтавців провести роз’яснювальну роботу серед населення, якому майже десятиліття із зухвалим безстидством втокмачувати, що єдиним творцем міського благополуччя є особа, яку місяцями неможливо відшукати ні в Полтаві, ні в Києві. Особа, що постійно і невтомно приписує собі працю обласних виробничих структур, які забезпечують тепло-, газо-, електро- і водопостачання нашого міста, безсоромно ставить собі в заслугу надання пенсій та інших соціальних виплат, які гарантовані державою і до яких міська влада не має жодного стосунку.

Полтавці ми живемо серед вас. Ми – представники партій, що по різному бачать напрямки державотворення, для яких часто різними є політичні чи економічні пріоритети – об’єдналися на виборах міського голови і закликаємо це зробити Вас. Бо немає ліберального тепла, консервативної води, націоналістичних труб чи шовіністичних ліфтів. Бо людина на посаді міського голови повинна бути членом тільки однієї партії жителів Полтави.


Подумай – прийми рішення – переконай оточуючих:
Віктор Животенко – наш Голова!


Перший секретар Полтавського
міського комітету Компартії України
О.Гавріков.

Голова обласної організації
партії промисловців
і підприємців України
С .Змієвець

Голова Полтавської міської
організації партії «Відродження»
П.Ткаченко

Голова обласної організації
партії «Реформи і порядок»
В.Псєха

Голова міської організації
Народного Союзу Наша Україна,
народний депутат України
М.Кульчинський

Перший секретар
Полтавського обкому
Соціалістичної партії
України
С.Бульба

Заступник голови обласної
організації Народного
руху України
Є.Янкевич

Відповіді

  • 2006.03.12 | леонід

    Re: Звернення місцевих організацій політичних партій

    Поясніть, будь ласка, хто такий Животенко,який однаково корисний комуністам і антикомуністам. Це не той вождь ебраїлів, що в пампасах австралії відстоював національні інтереси українців Шпіцбергена? Вибачте, це я замість різких слів, бо матюкатися москалі не ппривчили.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua