МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Майор Мельниченко мужньо продовжив боротьбу

03/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Майор держохорони Микола Мельниченко в п’ятницю, 10 вересня, повернувся в Україну з Сполучених Штатів Америки де перебував на лікуванні.

М.Мельниченко заявляє, що приїхав до України для того, щоб юридично довести злочини Л.Кучми та його оточення, задокументовані самим екс-майором на аудіоплівках.

Він висловив здивування, чому незважаючи на за документованість цих злочинів, до прокуратури досі не викликано Л.Кучму та інших фігурантів “касетного скандалу”, чому не влаштовано очну ставку між ним та Кучмою.

М.Мельниченко повідомив, що під час минулого приїзду до України, він 6 разів давав свідчення в Генпрокуратурі, і вважає наявні матеріали цілком достатніми для пред`явлення звинувачення Л.Кучмі та іншим високо посадовцям, причетним до злочинів.

Як відомо, М.Мельниченко у 2000 році оприлюднив аудіозаписи розмов в кабінеті Президента України Леоніда Кучми, що спричинило тодішній “касетний скандал”. Після цього М.Мельниченко виїхав до США, де отримав статус політичного біженця.

В ефірі 1+1 в п’ятницю ввечері він заявив, що змушений був поїхати з України, через раптове захворювання і сказав, що зробить все, щоб у нові Верховній Раді було менше злочинців.

Пояснюючи, чому він так раптово виїхав з України, Мельниченко заявив, що він раптово захворів і з вимушений поїхати на лікування в Сполучені Штати Америки, оскільки українська медицина не має необхідного рівня для його лікування. Він також відзначив, що американські лікарі провели і діагностику, і лікування. Мельниченко відзначив, що повернувся в Україну відразу після закінчення курсу лікування.

„Після того, як я закінчив курс інтенсивного лікування, я, як і обіцяв мій адвокат, повернувся в Україну, щоб продовжити ту справу, яку почав давним-давно, як офіцер”, – сказав він.

Мельниченка відзначив:

„Скажу одне, що американські лікарі, провівши моє обстеження, і провівши курс інтенсивного лікування, не виключають того факту, що був зовнішній вплив на моє здоров’я”.

На питання про те, чи було це все-таки отруєння, Мельниченко зазначив:

„Я не хочу спекулювати на цій темі тому що ця тема вже людям набридла. Те, що потрібно знати правоохоронним органам Сполучених Штатів Америки, вони це знають і вони з цього зроблять відповідні висновки”.

На запитання журналіста про те, чому він повернувся власне зараз, за два тижні до виборів, Мельниченко відзначив:

„Вони хай говорять все, що завгодно, але я буду робити все, щоб якомога менше бандитів і злочинців були в наступному скликанні Верховної Ради. Тому, що це дасть можливість Україні більш-менш розвиватися. Якщо вони кажуть, що це компромат, то це не компромат – це злочини проти конкретних осіб і злочини проти держави і це потребує відповідних юридичних висновків”.

Відповіді

 • 2006.03.11 | Александр

  Re: Майор Мельниченко мужньо продовжив боротьбу

  Уважаемый Николай!
  Интересно, как вы представляете себе возможным бороться с Организованной Преступной Группировкой, в рядах которых высококласс-ные профессионалы по порчам - энергетическим воздействиям!? Мафия - не победима, а в особенности если она идет с Центральных кабинетов.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.12 | AST

  Микола остаточно посварився з жінкою

  Крім того, настав час завітати в сейф у московському банку. Це дві основні причини його повернення.

  Скоро його арештують.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.12 | SpokusXalepniy

   За що арестують?

   AST пише:
   > Скоро його арештують.
   За що?
   Він щось привіз проти Юща?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | AST

    За все хороше

    У зв'язку із виявленням додаткових обставин буде реанімовано справу №49-945 проти Мельниченка за фактом прослуховування Кучми.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.12 | Предсказамус

     Согласен, "Субару" - это не очень круто.

     AST пише:
     > У зв'язку із виявленням додаткових обставин буде реанімовано справу №49-945 проти Мельниченка за фактом прослуховування Кучми.
     Писать такое бесплатно - себя не уважать. Здесь же иногда юристы встречаются, в том числе практикующие. С другой стороны, за пургу на "Майдане" много не заплатят, так что колитесь, где скоро Вас смотреть/читать? Пора уже, действительно, машинку обновить...

     P.S. Или это все из древней ненависти к майору? Тогда респект, уважаю постоянство во взглядах.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.12 | Сергій Кабуд

      я йому за дописи доплачую, щоб провокував діскусію і не тіки йом

      йому

      в мене найнятий тут особистий піар менеджер.

      Здогадайтеся хто?))))
     • 2006.03.15 | AST

      Мене цілком влаштовує "Субару"

      Предсказамус пише:

      > Писать такое бесплатно - себя не уважать. Здесь же иногда юристы встречаются, в том числе практикующие. С другой стороны, за пургу на "Майдане" много не заплатят, так что колитесь, где скоро Вас смотреть/читать? Пора уже, действительно, машинку обновить...
      >

      По перше, мене цілком влаштовує "Субару".
      По друге, за мочіння Миколи я гроші не беру. Яким чином я заробляю можете поцікавитись в Свистовича.
      По третє, зараз Мельниченко особисто фінансує деяких журналістів - на гроші отримані від Бакая.
      По четверте, читайте и слухайте Миколу на "УП".
 • 2006.03.12 | tomcat

  ...пiсля чергових надихань то в Москвi, то у Вашiнгтонi, то у..

  ..Лондонi. власне кажучи - навiть бiзнесмен середньоi руки мають засоби перевiрки службових примiщень на засоби електронного шпигунства. причому це - не спiвробiтники фiзичноi охорони, а спецiальний технiчний пiдроздiл, до якого Мельниченко не мав НIЯКОГО вiдношення. той "легендарний" побутовий диктофон має фонити на кiлометр навкруг, i щоб не помiтити його треба дуже постаратися. тож казочка про "героя-одинака" розсипається пiсля перших елементарних запитань. не знаю хто справжнiй замовник, але коли майор каже про "продовження боротьби" - це смiх.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.12 | ilia25

   Да, такой скотина этот Мельниченко, хочет Кучму посадить.. (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | tomcat

    я не телепат,що вiн хоче - не знаю, але те що вiн робить..

    пояснiть менi його вояжi до москви. що, вiн там вимагає додаткового компромату проти Кучми? ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.12 | ilia25

     Он требует суда над Кучмой и готов давать показания

     tomcat пише:
     > пояснiть менi його вояжi до москви. що, вiн там вимагає додаткового компромату проти Кучми? ;)

     Какая вам разница? Важно правосудие в деле Гонгадзе и по другим эпизодам из его пленок.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.12 | tomcat

      показания после ТАКИХ вояжей стоят немного, а вот записывающие..

      ..устройства здать на экспертизу не спешит. кроме того вернуть государству ВСЕ записи тоже нужно, Кучмы уже нет, а того факта что разговоры гос.лиц есть гостайна никто не отменял. скажите у вас есть доверие к людям которые на словах хают Москву, и при этом совершали секретные вояжи в Москву, вели непонятные переговоры и вернулись в полном здравии?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.13 | ilia25

       На все эти вопросы должен ответить суд

       .. которого добивается Мельниченко. Поэтому живи он хоть на Луне, остановка не за ним, а за властью.
  • 2006.03.12 | Stefan Seitz

   а. ну от ви себе і видали, борець з Юлєю ви наш!

   Ви мабудь під час УБК втикали від Кучми. Так, коте?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | tomcat

    ну просто таки ШЕРЛОК ХОЛМС! :) а по сутi..

    Stefan Seitz пише:
    > Ви мабудь під час УБК втикали від Кучми. Так, коте?

    час УБК - це час прем'єра Ющенка, коли менi здавалось що держава потроху повертається у правильне русло. i тодi i зараз я вважаю що для Украiни як держави час для акцii обрано настiльки невдало наскiльки це взагалi можливо. пiсля УБК Кучма був вже ослаблений, i легко здав Ющенка.
 • 2006.03.12 | mirgor

  Повага до Мельниченка мами Гії

  за дійсно мужню позиція по справі Гонгадзе, та по фігурантам справи Кучми та Литвина і компанії, це головний доказ правоти Мельниченко.

  Його приїзд дійсно може мати ціну життя Мельниченку і добре відомо, в кого є безмежні можливості - Литвин.

  Можливо приїзд Мельниченка в Україну - це попередження Литвину від участі в антиконституційному заколоті на боці прусаків.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.12 | Сергій Кабуд

   теж влучно(-)

 • 2006.03.12 | mykola

  Re: Майор Мельниченко мужньо продовжив боротьбу

  TOMCAT(КІТ ПО-НАШОМУ)Я згідний з АЛЕКСАНДРОМ,боротися із злочинцями важко особливо коли вони при владі,і сподіватися на справедливість ілюзорно,і МИКОЛА це знає,але як офіцер і патріот іде на боротьбу.Президенту по цимбалам,він =почиває на лаврах=Хоч бив себе в груди =..бандитам тюрми..= ТОМСАТ, до вас так і =недоїхало=,що записи справжні,а кучма і його камарилья розграбили Україну в т.ч.і вас.І МЕЛЬНИЧЕНКО продовжує боротьбу не на сміх, а проти злочинців як офіцер як патріот.Іменно МЕЛЬНИЧЕНКА записи збурили народ до акцій =кучму,геть!= та ін...МЕЛЬНИЧЕНКО НАЦІОНАЛЬНИЙ ГЕРОЙ! І ВІН НИМ СТАНЕ! А сміх -це з вашої писанини де проглядається дрімуче дилетанство.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.12 | ОРИШКА

   Re: Майор Мельниченко мужньо продовжив боротьбу

   Вообще, страшно и противно видеть, как льют грязищу цистернами на человека, который всколыхнул Украину. Что бы ни было у него в загашнике души, пробуждением Украины мы обязаны не в последнюю очередь записям Мельниченко (называйте это как-нибудь по-другому, ваше право).

   Грязь, вылитая на него кучмосявками уже обелила Мельниченко. Но желающих пнуть - как всегда в Украине очереди стоят. Стыдно, господа. Привыкли возносить на пъедестал, потом с упоением низвергать и плюнуть, да смачнее.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | SpokusXalepniy

    И это бы ничего, но...

    ОРИШКА пише:
    > Вообще, страшно и противно видеть, как льют грязищу цистернами на человека, который всколыхнул Украину. Что бы ни было у него в загашнике души, пробуждением Украины мы обязаны не в последнюю очередь записям Мельниченко (называйте это как-нибудь по-другому, ваше право).
    > Грязь, вылитая на него кучмосявками уже обелила Мельниченко. Но желающих пнуть - как всегда в Украине очереди стоят. Стыдно, господа. Привыкли возносить на пъедестал, потом с упоением низвергать и плюнуть, да смачнее.

    И это бы ещё ничего...но ОНИ ещё между плевками успевают вознести этот подход до уровня национальной идеи. Кто сильней плюнул - тот больший патриот. А как наплюются вдоволь - плётку в зубы и на четвереньках к пану...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | Сергій Кабуд

    ллють бруд соціально близькі до кучмариків стукачі, нащадки

    вертухаїв
  • 2006.03.12 | tomcat

   до вас моi питання доходять? ЩО ВIН РОБИВ В МОСКВI !?..

   mykola пише:
   > TOMCAT(КІТ ПО-НАШОМУ)Я згідний з АЛЕКСАНДРОМ,боротися із злочинцями важко особливо коли вони при владі,і сподіватися на справедливість ілюзорно,і МИКОЛА це знає,але як офіцер і патріот іде на боротьбу.Президенту по цимбалам,він =почиває на лаврах=Хоч бив себе в груди =..бандитам тюрми..= ТОМСАТ, до вас так і =недоїхало=,що записи справжні,

   я десь казав що вони не справжнi? питання в тому що якщо з'ясується що Мельниченко дiяв не один, то вийде що одна банда використала УБК в боротьбi з iншою бандою. i не бiльше того, ЗА ФАКТОМ.

   > а кучма і його камарилья розграбили Україну в т.ч.і вас.

   знаю без вас. але це не привiд допомагати iншiй бандi, з керiвництвом в Москвi до речi.

   > І МЕЛЬНИЧЕНКО продовжує боротьбу не на сміх, а проти злочинців як офіцер як патріот.

   навiщо частина записiв передана Березовському? придумайте якусь iншу мету крiм БАБЛА.

   > Іменно МЕЛЬНИЧЕНКА записи збурили народ до акцій =кучму,геть!= та ін...МЕЛЬНИЧЕНКО НАЦІОНАЛЬНИЙ ГЕРОЙ! І ВІН НИМ СТАНЕ! А сміх -це з вашої писанини де проглядається дрімуче дилетанство.

   вся ця балаканина вже набридла. коли ви будете дорослiше, ви задастесь питанням - а якi ФАКТИЧНI наслiдки мала УБК? тобто хто захопив реальну владу в краiнi пiсля УБК.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | ОРИШКА

    Котику, мене вже десь затерли,

    але я знову, читаючи подібні дописи, відчуваю в собі інстинкти Поліграф Поліграфича Шарікова...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.12 | tomcat

     дiйсно навiщо засмучувати мозок зайвими питаннями?

     ОРИШКА пише:
     > але я знову, читаючи подібні дописи, відчуваю в собі інстинкти Поліграф Поліграфича Шарікова...

     "все забрать и поделить"...
   • 2006.03.12 | mirgor

    Коте Томе прошу припини дуркувать, це вже не смішно(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.12 | tomcat

     ть-ху! (-)

    • 2006.03.13 | TrollSeeker

     Насправді це не tom-cat, а pussy-cat(-)

 • 2006.03.13 | xenyka

  Re: Майор Мельниченко мужньо продовжив боротьбу

  khorozha web-storinka, rozbyraitesia sami:
  (anhliis'koiu, pro amerykan'ki standarty na liky i khimikaty/zabrudnennia):

  http://www.cdc.gov/

  (Center for Desease control)/Tsentr Kontroliu Khvorob/Epidemii, Spolucheni Shaty


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua