МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НА НАШУ ГОЛОВУ...

03/12/2006 | Lars
Іванишин Володимир Васильович, який в квітні 2005 року був призначений на посаду директора УкрНДІПВТ ім. Леоніда Погорілого, з першого ж дня керування ігнорував пропозиції провідних наукових співробітників (ветеранів інституту) щодо напрямків наукових досліджень. Це заблокувало акредитацію машиновипробувальних станцій та органу з сертифікації, кращих розробок вітчизняної сільськогосподарської техніки та технологій, а також впровадження кращих зразків імпортної, прийнятної за ціною, техніки, спрямованої на економічну ефективність сільськогосподарського виробництва України. Провідні науковці інституту відстоювали своє багаторічне надбання наукової роботи в галузі машиновипробуваннь, сертифікації сільськогосподарської техніки, випробувань та впровадженні новітніх технологій виробництва сільськогосподарської продукції. Але замість порозуміння та підтримки з боку нового директора інституту почалось переслідування, дискредитація та вимушене звільнення їх, зміна штатного розкладу на свій розсуд і смак. Усім хто зіткнувся з цим, відома зверхність нового керівництва по відношенню до підлеглих.
Пан Іванишин приймає на роботу некваліфікованих своїх поплічників з м. Києва та Тернопільщини – його батьківщини, коли в інституті і селищі є свої висококваліфіковані кадри!
Науковий колектив інституту та його керівник академік Л.В. Погорілий на основі своєї багаторічної плідної діяльності створили НВО „Сільгоспмашсистема”, яке комплексно вирішувало всі завдання машиновипробувань та випробувань новітніх сільськогосподарських технологій. І на всій системі було поставлено хрест з приходом на посаду директора УкрНДІПВТ пана Іванишина за згодою міністра сільського господарства пана Баранівського. Іванишинська та Баранівська реорганізація НВО „Сільгоспмашсистема” – глум над пам’яттю академіка Погорілого Л.В. та творчим доробком провідних науковців.
Створений академіком Л. В. Погорілим колектив науковців та господарників, консолідований духом, взаєморозумінням спільних цілей за рік правління пана Іванишина розпався. Новий директор створив такі умови для колективу, де панує дух підозри, ворожнечі, недовіри і невпевненості. Із-за невиділення коштів на відрядження не визначається ряд важливих показників техніки, втрачаються оптимальні строки випробувань. За придбання сучасних, необхідних для випробувань приладів і засобів вимірювальної техніки, мова навіть не ведеться.
З іншого боку, пан Іванишин свій інтерес спрямовує на ставок. Побудувавши не своїми руками на ньому містки, минулого літа він щосуботи – неділі організовував там веселі ігрища Київських високопосадовців, які абсолютно не мають ніякого відношення до роботи інституту та долі його працівників. Когось із них возить інститутський автомобіль ВАЗ 2112 , водій же киянин платню одержує в інституті... Восени 2005 року пан Іванишин, використовуючи своє службове становище, передав три автомобілі, що є власністю інституту, на свою батьківщину в приватне господарство, яким керує його брат в Тернопільській області. Дорогі запасні частини, закуплені за кошти інституту, опинились там же.
Так хто ж такий Пан Іванишин? Він – ні випробувач, ні фахівець з сучасних сільськогосподарських технологій. Тих двох - трьох днів на тиждень, в які він з’являється в інституті, на його думку досить, щоб керувати науково-дослідною організацією. Навіть під себе переніс початок робочого дня на 9 годину ранку, що є досить незручним для працівників інституту, які після роботи працюють ще й на власних земельних ділянках, щоб звести кінці з кінцями. Надання деяким відділам статусу наукових, штучно створеним під деяких представниць прекрасної половини людства, має виправдати зарплати керівниць...
ВІН – СТОВІДСОТКОВИЙ ОЛІГАРХ! Він дбає тільки про свою кишеню, обкрадає інститут, а з ним і усе селище, не тільки морально, а й матеріально. ВІН Є ГАЛЬМОМ в діяльності провідного в Україні і світі наукового закладу.

Пане Мороз та пане Литвин! До ваших ЛАВ затесалися компрометуючі ряди ваших партій міністр АПК Баранівський О.П. та під його прикриттям член Народного Блоку Литвина свіжоспечений директор УкрНДІПВТ Іванишин Володимир Васильович, який зводить нанівець структуру, наукову діяльність, прогнозування та впровадження новітньої техніки та технологій сільськогосподарського виробництва, які повинні слугувати значному підвищенню ефективності та економічності АПК.

ПАТРІОТИ УКРАЇНИ
ПРАЦІВНИКИ ІНСТИТУТУ ТА ЖИТЕЛІ СЕЛИЩА.

ЦЕ ЗВЕРНЕННЯ ПЕРЕДАНЕ : НА САЙТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ; КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ; ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ І БЛОКІВ УКРАЇНИ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua