МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нашу журналістку в Білорусі звільнили, але є ще затримані (/)

03/12/2006 | Роман ShaRP
http://5tv.com.ua/newsline/186/0/22460/

12.03.2006 20:50 ( оновлено о 21:36)

ТЕЛЕВІЗІЙНУ ГРУПУ 5 КАНАЛУ, ЗАТРИМАНУ ПІД ЧАС ОПОЗИЦІЙНОГО МІТИНГУ У МІНСЬКУ, ЗВІЛЬНИЛИ (ОНОВЛЕНО)
Наших колег, телевізійну групу 5 каналу, затриману під час опозиційного мітингу у столиці Білорусі, звільнили. Сталося це за сприяння міністерства закордонних справ України.


Нагадаємо, її та телеоператора Леоніда Леонідова затримали під час виконання професійних обов'язків. Інцидент стався у ту мить, коли журналістка під час прямого телефонного включення розповідала про мітинг опозиції у Мінську та зустріч із виборцями кандидата в президенти Аляксандра Мілінкєвіча. Зазначимо, що у репортерської групи були усі необхідні документи і дозволи білоруської влади на проведення телезйомки під час мітингу.

Завантажити аудіо прямого включення о 19:04 (803Кб)

***

Під час прямого телефонного включення в програмі "Час" о 21:00 Ганна Гороженко повідомила, що її та інших українців затримали люди в цивільному. В авті яким журналістку везли до РУВД Фрунзенського району Мінська перебувало ще 7-8 затриманих громадян України. Ганну випустили, бо вона мала копію акредитації та "не викрикувала різних гасел". Інші затриманні українці наразі перебувають в РУВД. Посольство України в Білорусі працює над їхнім звільненням.
НМД пікет та інші варіанти акції (http://www2.maidan.org.ua/n/free/1142191906) лишаються актуальними.

Відповіді

 • 2006.03.13 | Чучхе

  Тема постійно відстежується на http://www.charter97.org/

  Мене оце ось вразило:


  Украинцев избивали за национальные флаги
  20:52, 12/03/2006


  Граждан Украины избивали сотрудники милиции «в штатском» за то, что те подняли на встрече единого кандидата в президенты Беларуси Александра Милинкевича с избирателями украинские национальные флаги. Об этом сообщил пресс-центру Хартии’97 Олег Яценко, лидер украинского «Студенческого братства», активисты которого были схвачены сегодня в Минске. По словам Яценко, после окончании встречи к его друзьям подошли какие-то люди, по всей видимости, представители силовых структур, повалили в снег, избили, а затем увезли в неизвестном направлении.
 • 2006.03.13 | Englishman

  Цікаві блоги для тих, хто володіють англійською (л)

  http://belarus.blogsome.com/

  http://www.br23.net/en/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua