МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

з яким задоволенням можна себе читати річної давності

03/12/2006 | catko
4-02-2005 17:02, catko
я можу пояснити чому зараз кинулись створювати пп кому не лінь
Версія до друку // Тема повністю // переглядів: 82 //
URL: http://www2.maidan.org.ua/n/arch2005/1108393352


з точки зору виборів у верховну раду всі новостворені або реанімовані кишенькові партії абсолютно безперспективні. щоб потрапити у вр треба долати 3% (якщо не помиляюсь) відсоток а це мінімум 750 тис голосів за. тобто якщо взяти формулу що одна людина може загітувати 10 чоловік голосувати як вона каже то в партії націленій на вр має бути мінімум 75 тис дуже активних членів. може я спрощую чи перегинаю але в цілому воно десь так.

але тепер є вибори до місцевих рад на партійній основі.

тепер уявімо що я громадський активіст, мене впізнають і я маю звязки і певну кількість людей в своїй організації. а ще я маю наприклад 150 тис уо. і вирішую зробити капіталовкладення.
що я роблю.
наймаю 17 людей у 17 областях, плачу їм по 200 уо в місяць - і вони метушаться по своїй області, реєструють осередки, записують в партію всіх підряд, піарять партію в міру можливостей, тощо - але основне завдання їм ставиться "робити вигляд що партія всеукраїнська". не більше. коштує мені воно 17х200х12=40 тис. уо
всі інші зусилля я концентрую або на окремо взятій області або на окремо взятому місті. тут я працюю з повною віддачею, тут мої реальні люди і їх багато, тут я мітингую, пікетую - короче роблю "шо можна і шо не можна".
раз в тиждень даю в якесь змі статтю про себе коханого, про свою партію і її роботу в окремо взятому регіоні, про окремих активістів з цього окремо взятого регіону і т.д. коштує воно мені 500х50=25 тис уо.
ще я маю офіс в цьому окремо взятому регіоні. 1000х12=12 тис.уо
ще я плачу команді. 300х10х12=36 тис. уо. ще я плачу масовикам за щотижневі акції. 10х100х50=50 тис.уо.
здається все. ага - ще символіка. десь так на 10 тис.уо. все.
разом 137 тис уо. майже вклались.
в результаті такої активної діяльності я гарантовано дістану в міськраді чи облраді цього окремо взятого регіону ну нехай 5 місць (10%). так от цих моїх 5 депутатів за 5 років нарубає мені стільки капусти на приватизації, земельних ділянках та лобіюванні рішень що моє капіталовкладення повернеться помножене разів у 10. і нащо мені тоді та верховна рада?

а тепер згадайте як свого часу каськів обмовився по фрейду про "кілька місць в київраді" в україні молодій здається.

Відповіді

 • 2006.03.12 | damoradan

  Как я Вас понимаю (-)

 • 2006.03.13 | Pavlo

  Це надзвичайно просто лікується.

  Треба пропхати поправку до закону про місцеві вибори: партія, яка не подолала 3% бар’єр на виборах до ВР не може бути представлена на місцевих виборах, голоси за неї мають бути розподілені між партіями, які пройшли до ВР та місцевих рад. За таку поправку з задоволенням проголосують депутати ВР нового скликання, адже така поправка вигідна керівникам їх партій.
  Це було б дуже вигідно для України в цілому. По-перше, повністю зникає загроза сепаратизму, по-друге, відповідальність за розвиток в країні повністю лягає на парламентські партії, які мають дисциплінарні важелі впливу на свої регіональні відділення.


  До речі, я про це колись вже писав. :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua