МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Секретні" тюрми на "секретних" об`єктах?

03/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Твердження про те, що на Україні дійсно були або є секретні в'язниці ЦРУ, були опубліковані швейцарською газетою "Зоннтаг Відблиск" і мексиканської "Уномасуно".

Про це в неділю повідомив телеканал РТР у програмі "Спеціальний кореспондент" із посиланням на голову комітету з оборони і безпеки Верховної ради України з фракції Комуністичної партії Георгія Крючкова.

Український депутат, зокрема, стверджував, що йому надійшов анонімний лист, у якому говорилося про те, що на Україні є таємні в'язниці ЦРУ.
У передачі говориться, що військову частину була переобладнано під місце перебування ув'язнених. Зокрема, за словами директора однієї з українських фірм, що, як той стверджував, ремонтувала приміщення, там були поставлені ґрати і залізні двері.

Макарів-1 чи не самий відомий "секретний" об"єкт в Україні , що залишився у спадок від колишнього СРСР.

Тільки схоже на те, що газетярі із "Зоннтаг Блик" і "Уномасуно" випадково дізнались, що в Україні існує такий собі "суперсекретний" Макарів-1. А назв інших секретних об"єктів у іхньому розпорядженні не було.

До речі - грати і залізні двері було встановлено на більшості житлових будинків у Києві, наприклад, на Виноградорі. Для кого ж стільки секретних тюрем готує ЦРУ?

От тільки дахи ще не встигли перобладнати для злітно-посадочних смуг ЦРУшних «Гольфстрімів».

А як комусь спаде на думку анонімно повідомити пана Голову комітету з оборони і безпеки Верховної ради України, про те що, Комуністичною партією України керує інопланетний шпигун із псевдонімом «Петя –Шльоп-Губа» - ця теж негайно буде оприлюднено через російські ЗМІ?

Нещодавно була передача про секретні стратегічні об"єкти колишнього СРСР на теріторії України. Зокрема йшлося про Макарів-1. Там було сказано, що ВСЯ документація по цих об"єктах досі знаходиться у міноборони Росії і Україні не передано жодного аркушу.

Треба розуміти, що і документації по системам самознищення об"єктів (або їх "начинки") у разі потреби, українські військові теж не мають.
Робіть висновки, кому і навіщо потрібна казочка про секретні тюрми ЦРУ в Україні.

Відповіді

 • 2006.03.14 | Хвізик

  мене більше за все дивує, що москалі так довго думали перед тим,

  як закинути таке звинувачення. Я чомусь вважав, що їхній мозок швидше спрацює.
  А насправді, згідно з повідомленнями поінформованих джерел, які побажали лишатись неназваними, секретні тюрми цру знаходяться на території Російської Федерації. На секретних номерних об"єктах. Путін здав їх амерам в обмін на бочку вареня та ящик печеня.
 • 2006.03.14 | Сергій Вакуленко

  Схаменіться!

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Твердження про те, що на Україні дійсно були або є секретні в'язниці ЦРУ, були опубліковані швейцарською газетою "Зоннтаг Відблиск" і мексиканської "Уномасуно".

  Який іше в дідька "Зоннтаг Відблиск"? Газета називається «Зонтаґсблик» (одним словом).

  До, речі, якщо це комусь цікаво, «Уномасуно» означає «1 + 1».
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.14 | Чучхе

   Я знайшов сайт цієї Уномасуно

   тільки він взагалі якийсь голіменький і пошуку немає. Нічого про україну поки що знайти не вдалося. Хто хоче: підключайтесь http://www.unomasuno.com.mx/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.14 | Nemesis

   CIA-Geheimgefängnisse

   Пошукайте на це. Це "секретні тюрми ЦРУ" німецькою. "SonntagsВlick" - розважальна швейцарська газета (таблоїд) декілька разів про них писала. Лише не про Україну, а як я і думав, взагалі.
 • 2006.03.14 | ГРАД

  Інопланетних шпигунів у КПУ нема !

  ЦИТАТА:Як заявив сам Крючков, він лише повідомив росіянам, що отримав анонімного листа, в якому йшлося про існування в'язниці. Фактів на підтвердження цього депутат не має.
  Георгій Крючков, голова комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки: - Те шо показано, абсолютно не підтверджує, що дійсно ці факти мали місце. Я стверджувати, шо це мало місце в Україні, не можу і відверто кажучи, повірити мені в це дуже, дуже важко.

  Отже "Петя-шльоп-губа" не інопланетний шпигун.
  Тоді чий?
  І ще одне питання - шановний пан Г.Крючков спочатку говорить,потім думає над тим що він сказав?
  По аналогії - як Голова комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки йде до туалету, він спочатку розстібає штани, а потім вже... чи навпаки?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.14 | AxeHarry

   Re: Інопланетних шпигунів у КПУ нема !

   Так може завалити Юного Лєнінця анонімними листами про шо кому подобаєцця? І мабуть Юний Ленінець тутже почне розслідування по хвактах шо будуть у анонімках...

   > ЦИТАТА:Як заявив сам Крючков, він лише повідомив росіянам, що отримав анонімного листа, в якому йшлося про існування в'язниці. Фактів на підтвердження цього депутат не має.

   Гм... Гм??? ... Гм!!!
   Кого-кого воно повідомило? А про шо ще постійно повідомляє "заклятих друзів" з іншої країни голова комісії ВР з оборони?... Ану рилом до стежки! Шифри, паролі і явки на стіл!
   Такі діяння взагалі всюди в усіх країнах кваліфікувались "адназначна", а у воєнний час (теж в усіх країнах)- карались шибеницею.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.14 | Сахаров

    Анонімний донос

    СУВОРО АНОНІМНО!!!
    Верховна Рада України,
    Народному депутатові пану товаришу Георгію Крючкову.
    Від аноніма,
    лікарня ім Павлова, хронічне відділення.

    Шановний пане товаришу Крючков!
    Анонімно повідомляю вам що учора на даху Бесарабського ринку приземлилася іншопланетна тарілка, повна іншопланетного лайна, яким іншопланетна агентура має намір заліпити очі правоохоронним органам України і пильним народним депутатам щоб вони не бачили фактів злочинного розміщення в Україні марсіанських катівень. Прошу негайно розповсюдити у світових, у першу чергу російських, засобах масової інформації відомості про ці кричущі факти поки та агентура не зробила свою чорну справу, бо коли очі заліплять, буде вже пізно. А іншопланетяни не сплять (ніколи) і ті катівні вже збудовані навіть у дворі Верховної Ради. Рятуйте Україну і світ, бо крім вас, пильного, нема кому попередити прогресивне людство про страшну загрозу. На вас уся надія. З пошаною і надією на зустріч у нашому відділенні.
    Щиро ваш Анонім.
 • 2006.03.14 | Nemesis

  Una prisión secreta de la Cia en Ucrania.

  Це іспанською "секретна тюрма ЦРУ в Україні".
  Шукайте самі.
  Ніякого страшного викривання України наразі не було, це лише спроба роздмухати дохлу мухи до розмірів слона.
  Йдеться про те, що ЦРУ в реалі схоже дійсно перекидає підозрюваних в інші країни, де не так добре дивляться за правами арештантів. Це доречі була спочатку не Україна, а "одна з країн Східної Європи". Це зараз наслідки візита міністр іноземних справ США Райс в Європу. Вона під час своєї славної мандрівки по замовчанню наслідків цієї історії була окрім іншого в Україні (але також в Румунії, Німеччині, Брюселі).
  Ніякої особливої користі від України для розміщення постійної "тюрми" нема, бо пересічний хохол і власною мовою володіє з словником, куди там до допитів арабів!
  Темна історія, може мабуть дратувати фанатичних любителів "Імперії Добра". :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua