МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко считает Еханурова "фигурой общего пользования" (/)

03/13/2006 | Роман ShaRP
http://www.uadaily.net/index.php?viewe=14970

Тимошенко считает Еханурова "компромиссной фигурой общего пользования"
13.03.2006 18:45

Лидер БЮТ Юлия Тимошенко утверждает, что все важные для страны решения принимает некий политсовет. Об этом она рассказала в интервью изданию "Бизнес".

"Действительно во времена Кучмы "батько" решал все, все знали, куда идти, кому и сколько нести. В принципе. Это была жизнь "по понятиям", которая, по крайней мере, была понятна тем, кто живет "по понятиям". Сегодня же все важные решения принимает политсовет…", - отметила лидер БЮТ.

При этом она не уточнила, что это за политсовет, отметив только, что верит, "что там нет Президента и, скорее всего, нет Юрия Еханурова".

"Последний, похоже, лишь исполняет решения политсовета, а у Президента, наверное, нет времени разобраться, чьи же судьбы вершит политсовет. Поэтому очень многие бизнесмены запутались, не знают, куда идти…", - заявила Тимошенко.

Тимошенко также отметила, что в Кабмине Виктора Ющенко "первый вице-премьер Ехануров был "глазом Кучмы" в этом правительстве. Я бы даже сказала двумя глазами и двумя ушами".

"Это был на 100% человек Кучмы, который очень сильно портил политическую жизнь команде Виктора Андреевича. Мне кажется, что Юрий Ехануров, в принципе, никогда не расставался с семьей Леонида Даниловича. Вспомните хотя бы, как радовался Кучма, когда Еханурова назначили премьер-министром", - заявила Тимошенко.

"Мне кажется, что тогда Ехануров был компромиссной фигурой общего пользования", - отметила лидер БЮТ.

Тимошенко также показала текст мирового соглашения между государством и компанией "АэроСвит", якобы завизированный премьер-министром Юрием Ехануровым и министром транспорта и связи Виктором Бондарем.

"В нем, среди прочего, содержится обещание закрыть все уголовные дела, связанные с "бориспольской" темой", - заявила лидер БЮТ.

"Всем заинтересованным министрам г-н Ехануров поручил беспрекословно исполнять это соглашение. Все это пример того, как семья Кучмы пользуется господами Ехануровым и Бондарем для сохранения своей собственности. Власть сегодня открыто давит на Высший хозяйственный суд Украины", подчеркнула она.
Не знаю, что там насчет соглашения, но вот насчет "фигуры общего пользования" я с ЮВТ полностью согласен.

Відповіді

 • 2006.03.13 | tomcat

  десь у Вiтренко був "всесвiтнiй уряд" на чолi з англiйською...

  .. королевою. а взагалi - все дуже в стилi Турчинова та Томенка. Обидва все бiльше виглядають клоунами.
 • 2006.03.13 | damoradan

  Еханур отвечает Юле взаимностью (л)

  и отказывается работать в ее правительстве. Украина понесла тяжелую утрату.

  http://www.korrespondent.net/main/147798
 • 2006.03.13 | Scubo

  Стиль Вітренко

  Натаха не пройде у парламент - її найборзіший електорат перебіжить до Тимошенко...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.13 | damoradan

   Беретесь доказать, или просто так, на сон грядущий? (-)

 • 2006.03.13 | Альберт

  Та (...біііііп...)- що ця (... біііііп...) там "считает"!!!

  Це я вам, та вибачать мені панночки, та поважні пані, але не шановане панство - як вже в минулому "члєн партії Батьківщіна" можу сказати. Завтра вже остаточно кладу цим .... контрацептивам використаним.... заяву про вихід з цієї партії клоунів - а перед цим, мабуть, навітаюся до місцевого осередку НСНУ: може, адвоката безкоштовно в супровід дадуть, бо щось заподію ще не те, із людськими жертвоприношеннями у вигляді баранів з БЮТ...

  Уявіть!!!!! Ввечері дзвонять до мене і починають від мене ВИМАГАТИ праці в дільнічній комісії десь в сварочному технікумі: мало того, що російською мовою, так ще й тим чином, ніби я чогось їм боржен, бо - "ти ж члєн"!!!! 8) Намагався пояснити, що з такою розмовою до мене ще не зверталися навіть такі люди, яких жоден з там по той бік дрота сидячих і уявити собі злякався би! 8)))) Що це дуже небезпечно - так робити, дуже необачливо, і вкрай необережно!! 8))))))))... Ніби - язика прикуснули, але то мабуть настанова така, "збидлювати" свого візаві!!! 8(((((((((((((((((((( Ну, це мені (саме туди) що Тімашенкі, шо інші "лідери" - а я уявив, а що якщо людина просто ... злякалася?

  Не у всіх же є хоч навіть і такі маленьки можливості як у мене, родичі, друзі... А в цих ніби сутенерські методи!!! Тьфу!

  Тому присягаюся - за застосування тортур до своїх однопартійців буду "мочити" тімашенківців з іх МаткоЮ-(...біііп...)Ю в усіх позах, в яких іх знайду. І краще їм бути обачливішими - відтепер і до кінця... До їх смердючого кінця!!! Якщо вони вже зараз починають вимагати!!!!... То далеко підуть!!! А поки трошки коротший напрямок - туди, куди і Рєгіоничу!!!....

  "Отака хуйня малята" - як казав колись класик дітячої казоньки, дідусь Панас!

  Завтра дам звіт по процедурі виключення мене, любого, з партїї "батьківщина пихатих віслюків"! 8))))))))))))))))))))))))))))))

  Якщо звісно - у них дах не скине вщенть, і вони мене не загризуть. Візьму свідка - про всяк випадок. 8))))


  (....Бііііііііп.....Ні, ще - ...бііііііп, бііііііііііііп, бііііііп) :) - я таке Юлядство собі уявити не міг, навіть!!!!.... Ніколи!!

  Пробачте - але я вкрай роздратований....

  P.S. О, забув додати!!! Оскільки завтра я буду вільний від баранячого партквитка із молдаванським прапором,москальським суржиком і армянською головою, то вже майже на правах вільної людини в вільній країні:

  Ющенко - так!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.13 | Предсказамус

   В ПР собрались, привыкаете к манере общения? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.13 | Альберт

    Ні, не в ПР!!! Будьте уважнішим!!! Не всім потрібна влада!!! 8)

    Дехто просто тут живе, і цьому дехту - тобто мені - потрібна не керуюча влада, а керована влада!!! Мені, як громадянину, як мешканцю Дніпропетровська. Чуєте, віруючий?

    І якщо в Вашої Пріми така ж пісня із нагінанієм ще не прийшовши до влади - це дуже мені нагадує, яка вона нетерпляча була на Майдані, яка гаряча - так і вела до пролиття крові!!!... Нічого не нагадує цей натяк, га??? Продовжувати? Чи залишити Вас вірити?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.13 | Предсказамус

     И зачем столько восклицательных знаков?

     Вы не раз и не десять поднимали вопрос о необходимости коалиции с ПР, поэтому мой вопрос был вполне естественным. Раз уж все сказали, что в коалицию не хотят, у Вас осталось только одно решение - слиться в экстазе просто так. А мат в постинге подбавил уверенности, что так и есть: мат вне контекста - типичная черта поклонников голубого цвета в политике.

     Альберт пише:
     > Дехто просто тут живе, і цьому дехту - тобто мені - потрібна не керуюча влада, а керована влада!!! Мені, як громадянину, як мешканцю Дніпропетровська. Чуєте, віруючий?
     Под словом "вера" мы явно понимаем разные вещи. Верить или не верить здравомыслящий человек может только в то, что не проверяется разумом. То, что в ПР собралась ОПГ, не является предметом веры или неверия, это можно выяснить, если под рукой есть интернет, а в голове - мозги. То, что с ОПГ могут эффективно договариваться только другие ОПГ - тоже не вопрос веры, неоднократно проверено на практике. Бандиты небандитов кидают при первой возможности.

     > І якщо в Вашої Пріми така ж пісня із нагінанієм ще не прийшовши до влади - це дуже мені нагадує, яка вона нетерпляча була на Майдані, яка гаряча - так і вела до пролиття крові!!!... Нічого не нагадує цей натяк, га??? Продовжувати? Чи залишити Вас вірити?
     Опять таки, если человек жаждет крови из любви к процессу, мне с ним не по пути. Но если нужно защитить себя, семью, город, страну от банды уголовников, я согласен пролить кровь, в том числе свою. Приятно, что у Тимошенко аналогичный подход к проблеме.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.14 | Альберт

      Брехня!!!!!!

      Предсказамус пише:
      > Вы не раз и не десять поднимали вопрос о необходимости коалиции с ПР, поэтому мой вопрос был вполне естественным.

      Ніколи я такого не говорив. Навіть не думав. І тим більше не пропонував - буду вважати, що Ви це робите не навмисно, і це не тактика Мата-Юлі! 8))))))

      Раз уж все сказали, что в коалицию не хотят, у Вас осталось только одно решение - слиться в экстазе просто так. А мат в постинге подбавил уверенности, что так и есть: мат вне контекста - типичная черта поклонников голубого цвета в политике.

      Х...ні не верзіть, гаразд??? Я навіть гілку з дурістю про таку коаліцію ігнорував для читання - не кажучи вже про те, щоб хоч щось туди маслати! 8)))))))))

      Приклад - в студію!!! Жоден - щоб я взагалі хоч раз казав що Тамуща добрий, Тамуща красивий, Тамуща особливий???!!! 8)))))))) Я взагалі цього біса не хочу згадувати - особливо зранку, і не вимущуйте мене! Він навіть хреста покласти не може правильно, Афонський Єрусалімець з бісового іконостасу а-ля МПЦ , ... бііііііііп... Нічого святого.

      А тим більше - коаліціонувати такий "брєд сівой кобили", як нормальних людей із обробленними голубим промінням бандитами, злодіями та покидьками на кшталт.... а, нема навіщо їх тут згадувати, усі і так знають своїх "героїв" по областях!!! Ні, одного згадаю - ім'я йому Кушнарьов, потолоч, в котрої приклад Бєлоконя і Бакая викликає відчуття безкарності.

      А іще - я, мабуть, у Вас попрошу дуже вибачитись за спробу замазати мене в блакітний кольор, бо я це ненавиджу.

      > Под словом "вера" мы явно понимаем разные вещи. Верить или не верить здравомыслящий человек может только в то, что не проверяется разумом. То, что в ПР собралась ОПГ, не является предметом веры или неверия, это можно выяснить, если под рукой есть интернет, а в голове - мозги. То, что с ОПГ могут эффективно договариваться только другие ОПГ - тоже не вопрос веры, неоднократно проверено на практике. Бандиты небандитов кидают при первой возможности.

      А це мені взагалі - ненцікаве. "Бандити мусять сидіти у тюрмах" - і крапка.

      >
      > > І якщо в Вашої Пріми така ж пісня із нагінанієм ще не прийшовши до влади - це дуже мені нагадує, яка вона нетерпляча була на Майдані, яка гаряча - так і вела до пролиття крові!!!... Нічого не нагадує цей натяк, га??? Продовжувати? Чи залишити Вас вірити?
      > Опять таки, если человек жаждет крови из любви к процессу, мне с ним не по пути. Но если нужно защитить себя, семью, город, страну от банды уголовников, я согласен пролить кровь, в том числе свою. Приятно, что у Тимошенко аналогичный подход к проблеме.

      Можна це саме зробити граючи, і з майже невідворотньої бійки зробити всеукраїнське свято здорового глузду, що й сталося на Майдані, а чомусь отримало назву революції. У підсумку - і бандити цілі і барані з БЮТу нагодовані! 8))))))

      А можна - і покласти під кійки і гучні постріли бандитського режиму беззбройних людей. А потім бекати про героїчний спротив злочинному режиму, та все таке. А режим жив би й досі. Якби я сам не був на межі в ті часи, що іноді сам був схожий на провокатора - я б навіть порушив питання, а чи не намагалася вона повторити "продаж УБК", тільки на цей раз вже по-крупному, із розмахом?!!! Бо провокація річ небезпечна. А в Дніпрі тоді точно не до жартів було. Мені, дякувати Богові, пощастило, бо чимало людей остуджували мої пориви кудись бігти і щось зробити - то мені замало ментів в колі поміж протестувальниками, то мені катастрофа із оголошенням примарилась, що зараз станеться неконтрольоване "натовп на натовп". Нічого, обійшлося... Але то я! Звичайний громадянин, котрому дійсно просто хочется, щоб Україна вже навіки розлучилась із тою совково-російською багнюкою! мабуть тому - мене влаштує щоб було вже коло друзів навколо! 8))))) Любих! ;)...

      А от чого хочуть віруючі - мені це загадка. Може - православія? Чи смерті? 8))))))

      А може все набагато простіше? Може - ВЛАДИ??? Омріяної, бажаної, коли можна нехтувати правами інших, "командувати і керувати", ні(...бііііп...) при тому не роблячі? Саме це я і відчув, пане Предсказамус.

      Предсказамусе - я Вам українською мовою кажу, не дратуйте мене зайве. Я своїх рішень не міняю - якщо знов обирати поміж Ю и Ю (бо про інших мова для мене взагалі ніколи не йшла), я вже буду голсувати за партійний список НСНУ. От тільки в партію до них тепер - не піду ні під яким гірчичним соусом. Тим більше, що схоже, що нарешті з'явится тому "...розумная альтернатива" але не в вигляді Несамовитої Вірменки! Не доросли Ви іще до розуміння партійного життя не комсовкового штибу. І якраз сьогоднішня "Батьківщина" мабуть стає схожою на ПР зразку ІІ-ІІІ кварталу 2004 року. Хоча напевне не можу стверджувати - після піонерів, з котрима розстався з ідейних міркувань :) був тільки в "Батьківщіні"! 8))))) Тепер не буду.

      Крапка!

      А от вас, мої нетерплячі до влади бувші однопартійці - відтепер буду х.ячити до плачу, із повною насолодою!!! 8))) Бо ліміт із трьома фатальними помилками ви вичерпали.

      Вам відокремити і виділити цей шмат тексту, чи так запам'ятаєте, щоб більше не патякали про мою власну схильність до коаліціювання із Рєгіоничєм?? 8))))))))) Не брешіть!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.14 | Предсказамус

       Таки да

       Перепутал Вас с Анатолем - приношу извинения. Но только за это ;)

       Альберт пише:
       >> Опять таки, если человек жаждет крови из любви к процессу, мне с ним не по пути. Но если нужно защитить себя, семью, город, страну от банды уголовников, я согласен пролить кровь, в том числе свою. Приятно, что у Тимошенко аналогичный подход к проблеме.
       > Можна це саме зробити граючи, і з майже невідворотньої бійки зробити всеукраїнське свято здорового глузду, що й сталося на Майдані, а чомусь отримало назву революції. У підсумку - і бандити цілі і барані з БЮТу нагодовані! 8))))))
       Не понимаю, чем Вас так обрадовали уцелевшие бандиты и кормленные бараны (кстати, они были только в БЮТ)?

       > А можна - і покласти під кійки і гучні постріли бандитського режиму беззбройних людей. А потім бекати про героїчний спротив злочинному режиму, та все таке. А режим жив би й досі.
       Или не жил. Если верить Свистовичу (и не только, я со многими разговаривал по итогам киевского Майдана), режим бы не жил.

       > А от чого хочуть віруючі - мені це загадка. Може - православія? Чи смерті? 8))))))
       Чего хотят верующие - спросите у верующих. А я хочу жить в нормальной стране, причем чтоб она называлась Украина. В другой нормальной стране я могу жить и так. Это не проблема.

       > Предсказамусе - я Вам українською мовою кажу, не дратуйте мене зайве. Я своїх рішень не міняю - якщо знов обирати поміж Ю и Ю (бо про інших мова для мене взагалі ніколи не йшла), я вже буду голсувати за партійний список НСНУ. От тільки в партію до них тепер - не піду ні під яким гірчичним соусом. Тим більше, що схоже, що нарешті з'явится тому "...розумная альтернатива" але не в вигляді Несамовитої Вірменки!
       Да ради Бога. Не вы первый, не вы последний. Кстати, альтернатива - это не Вече ненароком?

       > А от вас, мої нетерплячі до влади бувші однопартійці - відтепер буду х.ячити до плачу, із повною насолодою!!! 8))) Бо ліміт із трьома фатальними помилками ви вичерпали.
       Я беспартийный.

       > Вам відокремити і виділити цей шмат тексту, чи так запам'ятаєте, щоб більше не патякали про мою власну схильність до коаліціювання із Рєгіоничєм?? 8))))))))) Не брешіть!
       Уже извинился.
       А как Вы себе представляете НСНУ во власти, но без союза с БЮТ или ПРУ?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.14 | Альберт

        Re: Таки да

        Предсказамус пише:
        > Перепутал Вас с Анатолем - приношу извинения. Но только за это ;)
        >

        Я маю надію, що всі чули? Переплутав - отож!

        > Да ради Бога. Не вы первый, не вы последний. Кстати, альтернатива - это не Вече ненароком?
        >

        Ні в якому разі!!! Я так планувати державні крадіжки, як Богомєрзька, ніколи не навчуся - а у неї партія професійних крадіїв.

        > Я беспартийный.

        Можу тільки позаздрити - тепер. А мені не пощастило - вирішив ризикнути, більше не буду! 8)))))

        > А как Вы себе представляете НСНУ во власти, но без союза с БЮТ или ПРУ?

        А я взагалі уявляю собі життя без "союза", бачте як!! 8)))))))) Хіба коли Ви домовляєтесь про продаж квартири наприклад - Ви обов'язково біжете із покупцем у ЗАГс? 8))))))))) Чи ще гірше - одразу в церков? 8)) Може дещо невдалий приклад... Або коли Вам збирають за Вашим бажанням комп, Ви починаєте цілуватись із манагером? 8))))))))) ... Можливо ще невдаліший приклад... 8)))))))))

        Гаразд. Припинимо цю неплідну дискусію.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.14 | Предсказамус

         Таки нет

         Без коалиции НСНУ не обойтись.

         Альберт пише:
         > А я взагалі уявляю собі життя без "союза", бачте як!! 8)))))))) Хіба коли Ви домовляєтесь про продаж квартири наприклад - Ви обов'язково біжете із покупцем у ЗАГс? 8))))))))) Чи ще гірше - одразу в церков? 8)) Може дещо невдалий приклад... Або коли Вам збирають за Вашим бажанням комп, Ви починаєте цілуватись із манагером? 8))))))))) ... Можливо ще невдаліший приклад... 8)))))))))
         Конституцию перелистайте. Если в течение месяца не будет создана коалиция 226 и более депутатов, ВР будет распущена.

         > Гаразд. Припинимо цю неплідну дискусію.
         Да ради Бога.
    • 2006.03.14 | Englishman

     I de bula ranishe vyasha pryncypovist'?

     Альберт пише:
     > І якщо в Вашої Пріми така ж пісня із нагінанієм ще не прийшовши до влади - це дуже мені нагадує, яка вона нетерпляча була на Майдані, яка гаряча - так і вела до пролиття крові!!!... Нічого не нагадує цей натяк, га??? Продовжувати? Чи залишити Вас вірити?

     Chy vy tilky vchora pro krovojernist Yuli diznalysja?
  • 2006.03.14 | Englishman

   UVMOD- brudna lajka (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua