МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дежавю: в Януковича кинули яйце

03/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні під час виступу лідера Партії регіонів Віктора ЯНУКОВИЧА на мітингу у Кривому Розі один з присутніх студентів кинув у нього яйце.Як повідомили УНІАН у прес-службі партії “Народний Союз Наша Україна”, за словами керівника виборчого штабу «Нашої України» в Кривому Розі Станіслава СКИБИ, «студентів вигнали на вулицю зустрічати ЯНУКОВИЧА. У нас є відео-свідчення студентів, де вони кажуть, що примусили вийти. Ректор КТУ – шостий номер в списку “Регіонів”, а перший номер – його син, директор центрального гірничо-збагачувального комбінату, це підприємство належить АХМЕТОВУ. Один зі студентів кинув яйце, воно не долетіло».

«Виступ ЯНУКОВИЧА йшов усього 15 хвилин. Хоча людей зняли зі змін не тільки центрального гірничо-збагачувального, а і північного гірничо-збагачувального. Прийшли автобуси з області. Люди дзвонять, просять захистити їх, бо їх примушують залишати робочі місця та їздити на мітинги», - сказав С.СКИБА.

«Яйце в ЯНУКОВИЧА не долетіло, його захистила охорона. Але однозначно він злякався, оскільки різко скоротив свій виступ. Зараз хлопця переховують в міліції від бандюків ЯНУКОВИЧА», - повідомив він.

С.СКИБА також розповів про те, що у місті надзвичайно складна ситуація.

“Півтора місяці тому ми звернулися до лідерів політичних партій і міського голови в зв’язку з тим, що побили наших агітаторів. Ніякої реакції на це не було. Потім був напад на штаб. Тобто, ситуація у нас в регіоні досить наелектризована. Те, що відбулось сьогодні, прямого відношення до нас не має, ми не брали участі в цій акції, але це є наслідком адміністративного і протизаконного тиску на людей з боку “Регіонів”, - підкреслив С.СКИБА.

UNIAN

Відповіді

 • 2006.03.14 | Skapirus

  Hoвий вид українськ.спорту: влучити в живого Януковича яйцем!(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.14 | Альберт

   Та ні!!!! Це вже, схоже, улюблена народна забава! 8))(-)

 • 2006.03.15 | Юрій

  Re: Дежавю: в Януковича кинули яйце

  Працівників Шишацького управління газового господарства ВАТ "Полтавагаз" змусили примусово написати заяви про відпустку за власний рахунок і організовано відвезли в м.Миргород на зустріч з проффессором Януковічем.
  Працівники були раді позаченговому вихідному та приводу випити по чарці за гучний провал проффессора на виборах.

  p.s. Яєць не кидали... Тому що гуманні...
 • 2006.03.15 | malar

  Re: Дежавю: в Януковича кинули яйце

  treba shob jajcja dolitaly!!!!!!!!!!!!!!!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua