МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Місцеві вибори у Києві: які альтернативи Умєльченку?

03/14/2006 | Роман ShaRP
Як відомо зі ЗМІ, непотопаючого столичного кучмогауляйтера СС Умєльченко підтримали практично всі "провідні" політичні сили:

НСНУ
СПУ
ригіони
литвин
нетаки
марчукісти

Є і ніби "незалежні", але реально проумєльченківські утворення:
"Європейська столиця" (висунула в мери Ольгу Сумську, ги-ги-ги, далі в п*ятірці йдуть заступник Умєльченка член ПППУ Георгієвський і олігарх столичного масштабу Парцхаладзе)

"ГАК" - очолється заступником Умєльченка Пабатом, рекламується на каналі Умєльченка "Київ", невідомо де взяли купу грошей на саморекламу у найрізноманітніших формах.

Окремо йде "Пора-ПРП", які виставили в мери Кличка. Особисто для мене недавній боксер в мерах - це абсурд. Також варто згадати, що у Кличка з Умєльченком нормальні стосунки, Клички раніше були не проти поагітувати за Умєльченка, ну і нещодавно в якомусь інтерв*ю Кличко пояснив, що "він Омельченко не ворог". Себто навіть якщо він пройде в мери, сподіватися на те, що він ламатиме Умєльченківську систему розпродажу Київа, марно.


Хто ж буде захищати киян від розпродажу Омельченком?

Відповіді

 • 2006.03.14 | Роман ShaRP

  Кого знаю я.

  Якщо ви подумали, що я буду агітувати за БЮТ - ви подумали неправильно. Гадаю, що у місцевих списках БЮТ теж вистачає якщо не друзів Умєльченка, то тих, хто за них не кращий.

  З відомих мені організацій залишаються дві - ФПК і ГГК (Голос Громади Києва).

  Особисто я думаю на місцевих виборах проголосувати за другу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.15 | Iryna_

   Re: Кого знаю я.

   Внаслідок наших місцевих проблем з бандитоінвесторами довелося побувати на різних зборах-акціях-пікетах-протестах. Поки що Голос громади Києва справляє дуже непогане враження. Вони таки реально народу допомагають. ФПК теж схожі на реальних борців за правду, але вони більш радикальні, і народні маси схоже до них ставляться з пересторогою. У райради у них по-моєму шанси є - ініціативних груп, їхніх сусідів і родичів багато, у міськраду не знаю. Принаймні наша ініціативна група вирішила, що треба за них голосувати. Ясно, що у Іванченка на мера шансів не має, але я все одно буду за них голосувати, бо три фаворити - (ООО, Кличко та Черновецький - це приблизно теж саме і невідомо, що гірше). На жаль, у всіх потенційно привабливих партій у списках знаходяться якісь абсолютно неприйнятні кадри, в т.ч. в УНП і соціалістів, які розповідають, які вони хороші.
 • 2006.03.15 | Чучхе

  Я особисто на мери Кличка, в міськраду ГГК

  Тим більше, що Іванченко минулого четверга зробив ще один маленький подвиг: через сесію провів відміну будівництва МІДовського будинку на Пейзажній алеї. Якщо я не помиляюсь, у нього в списку є такий собі Михайло Михалко, голова комітету "Порятунок Голосіїво" - дуже приємний ентузіаст збереження довкілля в місті.

  А за Кличка я проголосую виходячи з таких міркувань: оскільки всі кандидати погані, хай хоч побільше набере головний супротивник Омельченка. Те що він боксер мене не дуже хвилює, бо он Рейган був кіноактором і непогано зміг керувати державою. Те, що він Бакая підтримував - набагато гірше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.15 | ate

   Зато другие выбрали Шварцнеггера и теперь жалеют(+)

   Жаль, что у ГГК и ФСК рекламы маловато, их знают только там, где есть конфликтные стройки. А та же "Пархаладзевская столица" обклеила своими листовками буквально каждое дерево.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.15 | UNIK

    А що є якісь варіанти?

    Звичайно ЖоПу не буду підтримувать,
    на виборах до ВЗ.

    Але на мера за нього голос віддам.

    Принципово, щоб омеля не зостався у кормушки.

    Социкам - ГАНЬБА!

    асадчев міг би припинити мультяшне спекулювання, і виступити з підтримкою Клічка, якщо він справді за парки і спортмайданчики.

    асадчев 9-го був схожий в своєму кожусі на виступ члена не рухманської партії а на члена влксм
  • 2006.03.16 | ziggy_freud

   приєднуюсь. ГГК і ФПК - єдина реальна опозиція

   Чучхе пише:
   > Тим більше, що Іванченко минулого четверга зробив ще один маленький подвиг: через сесію провів відміну будівництва МІДовського будинку на Пейзажній алеї. Якщо я не помиляюсь, у нього в списку є такий собі Михайло Михалко, голова комітету "Порятунок Голосіїво" - дуже приємний ентузіаст збереження довкілля в місті.

   В команді Іванченка достатньо грамотних людей, щоб утримати Київраду від найбільших дурниць.

   До речі, відома споруда на Хрещатику займає дуже привабливе для інвесторів місце. Там вже давно можна збудувати офісно-житловий комплекс з підземним паркінгом. До того, це сталінізм, тоталітарна безсмакова архітектура, майже як Залізничний вокзал чи Сінний ринок ;-) Почніть перебудову з себе (с) Горбачов.

   > А за Кличка я проголосую виходячи з таких міркувань: оскільки всі кандидати погані, хай хоч побільше набере головний супротивник Омельченка.

   Принаймні, змін у владній команді буде трохи більше. Хоча взагалі заміна прораба на боксера це однаково що заміна на мента-банкіра-сектанта. До культурної столиці це нас наблизить мало.

   Проголосую за Іванченка. ТОМУ ЩО послідовний. Або за Кличка. Якщо дочекаюсь від нього хоч натяку на розумний месидж виборцям.
 • 2006.03.15 | Горицвіт

  Re: Місцеві вибори у Києві: які альтернативи Умєльченку?

  За моїми приватними оцінками, Кличко все рівно не проходить. Тому збираюся голосувати за Асадчева. Якщо за цей час з'являться всідчення, що рейтинг Кличка істотно росте, то передумаю.

  В міськраду - не знаю. В районну раду - теж не знаю.
 • 2006.03.15 | Михайло Барашков

  Я иду в Деснянский райсовет по ГГК

  Организация довольно толковая, хотя и не без своих странностей.
  В шансах пройти пока не очень уверен, но - посмотрим. В любом случае, у честного человека, на мой взгляд, выбор прост: Форум Спасения Киева или Голос Громады Киева. Остальные на 100% лягут под Омельченко сразу после избрания, если ещё не легли.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.15 | ОРИШКА

   Перенесла ось з другої гілки - в тему

   Омельченко у Києві - це трагедія і злочин

   проти вікової краси. Києв спаплюжено з таким же страшним результатом, як це колись вдалося більшовикам. Я б довіку гноїла цього жлоба разом з "культурним" Бабушкіним у в'язниці - та й це було б гуманно.

   Але ще більша трагедія - це люди. Корінних киян дуже мало, а новачки не відчувають болю за перекоцане місто, більш того - воно їм і подобається - бо хто ж їм розказував, що таке архитектурний комплекс?

   Влада в Україні, в Києві останні 15 років - естетично темна і тупа. Соромно за них.

   А людям - пофіг.

   Вбивство кращих, потім вичавлення кращих з України - відгукнулося через покоління. Жлобизм у розумінні краси - цей фактор не останнім чином впливає і на політичну сьогоденну ситуацію.

   А БІЛЬШОСТІ - ПОФІГ.
  • 2006.03.15 | ate

   че, все на трамвай пересядем? :))) (-)

   -
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.15 | Михайло Барашков

    :))

    Нет, наладить бы для начала прозрачную работу коммунальных служб хотя бы в разрезе Киевпастранса.
    А там всё получится.
  • 2006.03.15 | Роман ShaRP

   Это тоже плюс. (-)

  • 2006.03.16 | Cyanide

   Ось Ви мені і потрібні... ;-)

   Оскільки я прямо задавав питання про Деснянську райраду, але так ніхто і не відповів... (http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1142320821&first=1142321866&last=1142280028)

   Схиляюсь до голосування за ГГК в Київраду та Деснянську райраду. Але коливаюсь: інформації мало, сумніви, чи пройдуть, та ще ФПК є...

   Як з вами зв'язатися? Маю надію поспілкуватися. А там, бува, й голосів з вулиці Драйзера побільшає... ;) ;) ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.16 | Михайло Барашков

    Re: Ось Ви мені і потрібні... ;-)

    Телефон ГГК:
    278-11-47
    Должны дать полную информацию по районному списку.
    От себя скажу, что в списке района, кажется, все, кроме меня - борцы с незаконной застройкой, по Маяковского и Закревского, а также в районе метро Лесная.
 • 2006.03.15 | Ulitka

  Місцеві вибори у Києві: які альтернативи Умєльченку?

  А яка альтернатива у інших міст? Наприклад у Львова.Відома історія про донецького професора Януковича, але колишній мер міста Львова Василь Куйбіда перевершив навіть вождя донецьких. Василеві Степановичу, як багатьом вітчизняним політикам до повної насолоди політичним танцем завжди чогось бракує.. Василеві Степановичу видалось замало чесної магістерської ярмулки держакадемії управління та гордого звання завгоспу МАУПу – як же так, Василь Базів став гордим науковцем, навіть неписьменний зечара Янукан одягнув погони академіка, а сам хазяїн П’ємонту ходить у недоуках?! Всього на всього якийсь кандидат математики?... Непорядок. Тож і розпочалася операція «проФФФФесор».
 • 2006.03.16 | Cyanide

  Київрада, райрада - ГГК, мер - Кличко.

  Я майже визначився, і скоріш за все буду голосувати саме так.
  Чому ГГК - тому що всі абсолютно інші сили містять вже пригрітих чиновників старої Омельченківської команди. ФПК - по сигналам, майже не діють зараз. Подробиці в цій темі.
  Кличко - імхо він з двох (ще Черновецький) має більше шансів, а Омеля must go away.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.16 | ОРИШКА

   Re: Київрада, райрада - ГГК, мер - Кличко. ПРИЄДНУЮСЬ (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.16 | Iryna_

    Київрада, райрада - ГГК - ПРИЄДНУЮСЬ про мера ще не вирішила

    Десь чоловік 10 голосувати за ГГК я вже загітувала (крім батьків та родичів). Народ радісно погоджується, бо дійсно не знає, за кого голосувати. Головна проблема - пояснювати різницю з ГАК, бо більшість думає, що це те саме.
 • 2006.03.16 | DevRand

  Люди, у мене до вас є пропозиція!

  Для тих в першу чергу, хто вже вирішив проголосувати за ГГК.

  Отже, я пропоную таке - ось тут я створив на PledgeBank (недаремно ж команда з "майдану" перекладала цей сайт!) ініціативу наступного змісту:
  http://www.pledgebank.com/vote4ggk

  Умови прості - я в принципі готовий проголосувати за ГГК, але трохи переймаюсь питанням чи пройдуть вони. Таких як я є якась кількість. Так от, для мене особисто буде достатнім, якщо ще 100 чоловік пообіцяють проголосувати за ГГК.

  Тому в мене пропозиція для прихильників ГГК за допомогою інструментів з PledgeBank (в першу чергу ось цього - http://www.pledgebank.com/vote4ggk/email) спробувати залучити 100 або більше людей під цю обіцянку. Якщо вдасться - всі ми проголосуємо за Голос Громади, і вам добре і мені - я зрештою визначусь за кого глосувати на локальних виборах.

  Якщо комусь з прихильників ГГК щось не подобається в тексті моєї ініціативи, то створіть аналогічну свою, так щоб я міг до неї приєднатися. Але не розпорошуйтесь, бо не набереться потрібної кількості людей.

  Ну що, як вам така пропозиція?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.16 | Чучхе

   Ги, прикольний сайт

   Я тільки не розумію, чому ти назвав цифру 100 чоловік, адже навіть на цій нашій гілці за кілька днів обговорення всього 230 заходів (а більшість, очевидно, повторні)

   Я проглянув скільки люди беруть собі обіцянок: десь 10-20 голосів, а один ледащо взяв тількит 2
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.16 | Пані

    Re: Ги, прикольний сайт

    Чучхе пише:
    > Я тільки не розумію, чому ти назвав цифру 100 чоловік, адже навіть на цій нашій гілці за кілька днів обговорення всього 230 заходів (а більшість, очевидно, повторні)

    Та ні, не повторні.... Все таки тут дуже велика частина читачів не з Києва - врахуйте :) От я читала, а толку? Я не можу голосувати за оте фізично.
   • 2006.03.17 | DevRand

    100 чоловік це не проблема. за умови

    що перші підписанти будуть активно поширювати інфу далі

    так воно власне і працює
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.17 | Anneken

     Re: 100 чоловік це не проблема. за умови

     я от знаю людей, які би проголосували, але вони практично всі - оффлайнові істоти :)
 • 2006.03.16 | Арій.

  Реально при Кличку є Бондаренко, який ворог Омелі(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.16 | Михайло Барашков

   Но неизвестно, что он сам за фрукт...

   У меня про него есть нелицеприятные впечатления, касательно транспорта.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.16 | Роман ShaRP

    Мудак он. (+)

    Михайло Барашков пише:
    > У меня про него есть нелицеприятные впечатления, касательно транспорта.

    Я живу от него через полтора дома или около того. Типичнейшее депутадло, "колеблющееся вместе с генеральной линией".

    1998-й год - в оппозиции к Кучме,
    1999-й - под Умельченком
    2002-й - в НУ,
    2006-й - вернулся в ПРП и с Кличком. НСНУ и Умельченко провозглашает коррумпированными, но без конкретики (как всегда).

    UPD
    Избирателям напоминает о себе, как и любое другое депутадло, раз в 4 года (или открытками к "праздникам", как вариант). Хотя в 2004-м, по случаю Оранжевой Революции было исключение.

    Общее впечатление:
    Отак дехто правду-матку ріже всім відкрито
    Лиш для того, щоб пропхати рило у корито.
    © Павло Глазовий.
 • 2006.03.17 | observer

  Чи стане О.О.О. прем'єром України? (л)

  цікавий поворот
  http://www.pravda.com.ua/news/2006/3/16/39831.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.17 | Горицвіт

   досить правдоподібна версія

   А те, що всі підтримали - це навіть не версія , а (сумний) факт. І запросто він може стати тим "справжнім господарником", навколо якого буквально всі фракції об'єднаються. Всі заспокІйтесь, майдан закінчився, пора працювати для народу, створювати робочі місця, і саме справжні господарники мають цим зайнятися. Тим більше, що приклад давно є: в Київраді давно всі фракції консолідовані.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.17 | Iryna_

    Re: досить правдоподібна версія

    Горицвіт пише:
    > А те, що всі підтримали - це навіть не версія , а (сумний) факт. І запросто він може стати тим "справжнім господарником", навколо якого буквально всі фракції об'єднаються. Всі заспокІйтесь, майдан закінчився, пора працювати для народу, створювати робочі місця, і саме справжні господарники мають цим зайнятися. Тим більше, що приклад давно є: в Київраді давно всі фракції консолідовані.

    І вони всі консолідовано приймають незаконні рішення, а потім народ під Київрадою з пікетами стоїть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.17 | ОРИШКА

     К сожалению, говорить о том, что все киевляне

     понимают, что Омельченко - это позор для Киева, сложно. Уровень культуры современного киевлянина оставляет желать лучшего. Мои дорогие соотечественники либо слишком заняты заботами о хлебе насущном,либо не ощутили еще свою ответственность перед будущими жителями нашего города и спокойно смотрят на это убожество, которое ООО пытается выдать за приличный город. Сумасшедшие авто, не знающие куда деваться в центре в отсутствие паркингов, уродливые гетто-образные строения, кукольные новоделы, безобразие с раздариванеим земель - но сопротивление киевлян ничтожно в сравнении с прессом жлобства, тупо вгрызающимся в сердце Города. И что тут сделаешь? Жлобство и хапанье куска в Украине отчетливо побеждают совесть и стремление к прекрасному. Я еще раз подчеркиваю - в этом и есть наша главная беда. Омельченко в Париже - вот потеха-то.
     Смерть прекрасного. Агрессивная серость - главный гламур up-to-date претензий кувшинных рыл
    • 2006.03.17 | Горицвіт

     Так а я ж про що

     Iryna_ пише:
     > Горицвіт пише:
     > > А те, що всі підтримали - це навіть не версія , а (сумний) факт. І запросто він може стати тим "справжнім господарником", навколо якого буквально всі фракції об'єднаються. Всі заспокІйтесь, майдан закінчився, пора працювати для народу, створювати робочі місця, і саме справжні господарники мають цим зайнятися. Тим більше, що приклад давно є: в Київраді давно всі фракції консолідовані.
     >
     > І вони всі консолідовано приймають незаконні рішення, а потім народ під Київрадою з пікетами стоїть.


     Коли почалися масові земельні скандали, то виявилося, що Київрада за все голосує ОДНОСТАЙНО. При тому, що номінально є різні фракції, в т.ч. нібито опозиційні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua