МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мазур Ігор (Тополя) бреше

03/15/2006 | УНСО-інформ
О Ф І Ц І Й Н О
Телефонограма.

Офіційно заявляю, що Шкіля було оговорено в ефірі “5 каналу” Мазуром Ігорем (Тополею), наче Андрій Васильович не відгукнувся на моє звернення про допомогу в приміщені УНІАН 9 березня 2006 року.

Насправді Шкіль уважно мене вислухав і допоміг в більшій мірі ніж я очікував. Неправдивою є і заявлена Мазуром інформація про те, що Шкіль нібито надав мені не достовірний номер свого телефону. Навпаки Андрій Васильович сам запропонував мені номер свого мобільного телефону для того, щоб я міг звертатись до нього безпосередньо, та оскільки я живу в селі і на мобільний мені телефонувати технічно складно, то я взяв номер телефону його громадської приймальні.

Приношу свої глибокі вибачення перед Андрієм Васильовичем, за те що на моїй проблемі так непорядно попаразитували, щоб безпідставно і несправедливо принизити його політичний авторитет на передодні виборів. Готовий підтвердити завжди, що вважаю Шкіля порядною людиною і справжнім патріотом України, який гідно пройшов всі випробування пов’язані зі справою “9 березня”.


Політв’язень по справі “9 березня 2001р.” Павлюк Володимир


Телефонограма прийнята 14.03.2006р. о 12:18.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua