МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Стратегічне антипомарнчеве гівнометання на захист Лукашенка

03/15/2006 | Scubo
Ото думаю чим можна пояснити активізацію грязевого вулкану, який частково асоціює себе з БЮТом, а частково видає себе за такого .

Останніми днями калометальні стволи антипомаранчевого агіпропу аж закипають. Коли "Наша Україна" була зайнята проблемою обіцяного "пердунами" масовго нашестя на Київ, яке таки частково і сталося 14 березня, агітпромашина БЮТу бабахнула черговими залпами по Ющенку, Луценку і вже традиційно по "любим друзям"


Особливістю "артпідготовки" останнього тижня стала особисто не рекомендована до цього часу Юлією Тимошенко , персональна атака на людей, яких громадяни України чітко асоціють з позитивними сторонами помаранчевої революції.

Це персона Юрія Луценка і також раніше не рекомендована Юлею для мочіння персона президента Віктора Ющенка.

Можна собі припустити що що в БЮТу якісь проблеми з електоратом, який вирішив перебігти до "Нашої України" і Соцпартії. Однак простіше звернути увагу на те що в сусідній Білорусі надходить кульмінація президенських виборів , які мають відбутися 19 березня і, аби не допустити там чогось подібного до української помаранчевої революції, найкраще фундаментально обгадити ідею цієї революції в самій Україні.

Звичайно є конкретні зацікавленні особи у мочилові Луценка - це Янукович, якого за законами України слід знімати зі списку, різноманітні тихоно-кушнарйови, проти яких відкриті дуже серйозні справи у звинуваченні у сепаратизмі, тобто у державному злочині, і сотня друга просто конкретних братанів у списках з конкретними кримінальними хвостами.

Однак вигладає що не вони є ініціаторами і не вони натискають на курки антипомарнчевих гівнометів, найголовнішим з яких є пропагандистська машина БЮТ . Пальчики ці схоже тягнуться із-за меж України - з Москви та Мінська.

А БЮТу та його прихильникам варто задуматися над ти наскільки вони самостійні у своїх інформаційних "потугах" ...Особливо над причинами порушення елементарних правил і технологій виборчої пропаганди, які категорично не рекомендують напряму паплюжити популярних осіб, бо це приводить лише до катастрофічного падіння популярності тих хто таке робить.

Чому третій термін Лукашенка став важливішим за рейтинг власного блоку?

Відповіді

 • 2006.03.15 | Чучхе

  Re: Стратегічне антипомарнчеве гівнометання на захист Лукашенка

  Scubo пише:

  > Звичайно є конкретні зацікавленні особи у мочилові Луценка - це Янукович, якого за законами України слід знімати зі списку, різноманітні тихоно-кушнарйови, проти яких відкриті дуже серйозні справи у звинуваченні у сепаратизмі, тобто у державному злочині, і сотня друга просто конкретних братанів у списках з конкретними кримінальними хвостами.


  І ще особисто я.
 • 2006.03.15 | Englishman

  нічого не зрозумів

  Море пафосу та яду, але що ви цим дописом хотіли конретно сказати? Що БЮТ фінансується Лукашенком?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.15 | Предсказамус

   Это и не планировалось

   Ожидается реакция на ключевые слова. По Павлову.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.15 | Englishman

    понятно, почему на Майдане оценки отменили (-)

  • 2006.03.15 | Scubo

   Ні - про те що БЮТом маніпулюють

   Використовуючи агресивні амбіції лідерів, ну і звісно потім вже використовуючи фінасові можливості БЮТ для ведення пропагади, яка врешті решт шкодить і самому БЮТу.

   На місці всіляких номерів списку БЮТ більших від 50-го я б засуєтився і поцікався ефективністю вкладених у кампанію коштів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.15 | Englishman

    хто маніпулює? Лукашенко? яким чином? явки, паролі? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.15 | Scubo

     Проаналізуйте інтенсивність викидання чорнухи проти Ющенка і Ко

     Узгоджується з ритмом виборчої кампанії в Білорусі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.15 | Englishman

      я вам більше скажу

      Це ще багато з чим узгоджується. Наприклад, з ескалацією конфлікту в Іраку та з проривом дамби на Гаваях. Чому б вам і з цього приводу розгромну статтю не написати?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.15 | Tatarchuk

       Re: чого ви придолбалися до нього

       Englishman пише:
       > Це ще багато з чим узгоджується. Наприклад, з ескалацією конфлікту в Іраку та з проривом дамби на Гаваях. Чому б вам і з цього приводу розгромну статтю не написати?

       Ви ж плутаєте сінхронні події (але маючі різну природу) та однорідні (революції, до того ж сінхронні, до того ж через вибори).

       Ви що, на череп Януковича у 25-кадрі надивилися? :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.15 | Englishman

        ні до кого я не "придолбався". Що за дивний жаргон?

        Tatarchuk пише:
        > Englishman пише:
        > > Це ще багато з чим узгоджується. Наприклад, з ескалацією конфлікту в Іраку та з проривом дамби на Гаваях. Чому б вам і з цього приводу розгромну статтю не написати?
        >
        > Ви ж плутаєте сінхронні події (але маючі різну природу) та однорідні (революції, до того ж сінхронні, до того ж через вибори).

        Якщо ви бачите "однорідність" дій БЮТу та політики Лукашенка- то ваше особисте світосприйняття. Я лише не хочу, щоб мені його нав"язували, як сині обколоті черепа.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.15 | Tatarchuk

         перепрошую це я сам обколотих черепів надивився (-)

 • 2006.03.15 | Tatarchuk

  Re: Стратегічне кодування на захист України

  В мене така чуйка (передчуття, діал.) що

  1) Або ми виграємо в Білорусі - тоді перелом на нашому боці й в Україні, як це буває коли ланцюгова реакція "ретранслює" революції одну за одною (1918 р., "Вєсна народів" 1848 р., Реформація в Європі 16 ст., "Буржуазні революції" з 1789р.),

  2) Або наших там знову б'ють, цього разу вже образцово-показатєльно, - і це знову ж визиває відповідну реакцію (хвилі протестів, + дехто з брудометальників протверезіє, + декого на сміття), - і результат, як сказав би Лєнін, є "корєнной перелом" в революції.

  Розум каже, що десь має бути варіант з нашою депресією та самообпльвуванням на радість "голубим", але історія не знає таких прикладів. (Бо революція вважається НЕнезавершенною, коли змінюються хоча б театральні підмостки, а Буратину садять на трон Карабаса; якщо таке не відбувається, революція вважається "незавершенною"). ...

  Що думаєте?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.15 | Предсказамус

   Полнолуние

   Вчера было полнолуние. Это последствия, Вам каждый психиатр скажет.
   P.S. Можете поверить человеку, который имеет множество родственников в Белоруссии и сам работал в Минске - в этом году победить Лукашенко невозможно, причем совершенно неважно ,кто помогает ему и кому помогает он.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.15 | Tatarchuk

    Re: Полнолуние всюди, а не в Мінську

    До чого тут Ваш небадьорий прогноз? Я ж кажу про обидва варіанти розвитку подій.

    Може, вам киргизи в березні 2005 на зуба давали, що Акаєв ось-ось звалиться?
    (Бо мені не давали, а були киргизи налаштовані песімістичніше за біларусів!)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.15 | Предсказамус

     Scubo разве в Минске?

     Tatarchuk пише:
     > До чого тут Ваш небадьорий прогноз? Я ж кажу про обидва варіанти розвитку подій.
     Прогноз в соответствии с реалиями. У белорусов нет таких лидеров, которые были у нас в 2004м.

     > Може, вам киргизи в березні 2005 на зуба давали, що Акаєв ось-ось звалиться?
     РЕжим Акаева был хоть и воровитый, но более демократичный. Многие белорусы об оппозиции имеют очень туманное представление.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.15 | Englishman

      Re: Scubo разве в Минске?

      Предсказамус пише:
      > Tatarchuk пише:
      > > До чого тут Ваш небадьорий прогноз? Я ж кажу про обидва варіанти розвитку подій.
      > Прогноз в соответствии с реалиями. У белорусов нет таких лидеров, которые были у нас в 2004м.

      честно говоря, Милинкевич мне больше нравится, чем вся наша помаранчеая команда. Интеллектуал, знает несколько языков, судя по всему, честный человек. Возможно, для политики постсоветского типа- дейстительно не самый подходящий вариант...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.15 | Предсказамус

       Хороший художник не всегда умеет красить стены

       Englishman пише:
       > честно говоря, Милинкевич мне больше нравится, чем вся наша помаранчеая команда. Интеллектуал, знает несколько языков, судя по всему, честный человек. Возможно, для политики постсоветского типа- дейстительно не самый подходящий вариант...
       В том и дело, что свергать бацьку занятие хлопотное, грязное, требующее от лидера уменя вести за собой не 10 000 человек, а минимум на порядок больше. Точно так же, как Ющенко весьма неплохой президент для развитой европейской страны с низким уровнем коррупции и высоким правосознанием населения.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.15 | Englishman

        Re: Хороший художник не всегда умеет красить стены

        Предсказамус пише:
        > Englishman пише:
        > > честно говоря, Милинкевич мне больше нравится, чем вся наша помаранчеая команда. Интеллектуал, знает несколько языков, судя по всему, честный человек. Возможно, для политики постсоветского типа- дейстительно не самый подходящий вариант...
        > В том и дело, что свергать бацьку занятие хлопотное, грязное, требующее от лидера уменя вести за собой не 10 000 человек, а минимум на порядок больше.

        Я что-то в этом роде предполагал. Тем не менее, человек он смелый, раз на такое решился.        >Точно так же, как Ющенко весьма неплохой президент для развитой европейской страны с низким уровнем коррупции и высоким правосознанием населения.


        Здесь я с вами абсолютно не согласен. Я бы не стал желать нашим дружественным западным соседям президента, не умеющего создавать команды, брать на себя ответственность и просто самоустраняещегося от проблем.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.15 | Предсказамус

         Re: Хороший художник не всегда умеет красить стены

         Englishman пише:
         > Предсказамус пише:
         >>Точно так же, как Ющенко весьма неплохой президент для развитой европейской страны с низким уровнем коррупции и высоким правосознанием населения.
         > Здесь я с вами абсолютно не согласен. Я бы не стал желать нашим дружественным западным соседям президента, не умеющего создавать команды, брать на себя ответственность и просто самоустраняещегося от проблем.
         Обстановка не та. В 2005-м году главным достоинством президента должны были быть лидерские качества, т.к. без определенной авторитарности наши авгиевы конюшни не чистятся в принципе. А Ющенко попытался решать вопросы (включая формирование команды) соблюдая все писанные и неписанные правила, что и привело к нынешней заднице.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.15 | Englishman

          Re: Хороший художник не всегда умеет красить стены

          Предсказамус пише:
          А Ющенко попытался решать вопросы (включая формирование команды) соблюдая все писанные и неписанные правила, что и привело к нынешней заднице.

          ИМХО, главное неписанное правило нашего президента- "хлопці, розберіться". Даже для сытой западной демократии может быть занадто.
   • 2006.03.16 | Scubo

    Cправа не в результататах по Білорусі, справа в піар-акціях

    Лукашенко , навіть попри достатню стійкість свого режиму, очевидно не збирається соромязливо чекати поки його скинуть. Для авторитету Росії також бажано зганьбити "помаранчизм" зразу дуплетом і в Києві і в Мінську.

    Ну то як мінімум "консультативна підтримка" обслузі антиющівських пропагандистських батарей є забезпечена.
    "Пердуни" щось хочуть робити у Києві. Частина з тих які приїхали у вівторок залишилися у Києві, зокрема на базах заводу "Авіант".
    Субота-неділя для них хороша нагода щось затіяти. Однак помаранчеві нібито також щось планують на 18-19.

    Без сумніву всі опозиціонери планують "народно обурюватися" результатами голосування за них. Тому наперед "помочити" Луценка, який зараз є чи не єдиною державною особою здатною до результативних дій просто необхідно. Ті хто це роблять видають свої плани на закінчення виборчої камнії і на період зразу ж після неї.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua