МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДЛЯ ЛУЦЕНКА. В Кременчуці згадали сталінське минуле

03/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Заява потерпілого в кричущій справі зловживання кременчуських міліціонерів, детально описаній в статті Олександра Курилова "У Кременчуці правопорядок захищають регіональні садомазохісти ?"

------
Прокурору м. Кременчука
Павличуку Віктору Анатолійовичу
вул. 60 р. Жовтня, 4-а
Копія: Прокурору Полтавської області
36000, м. Полтава, вул. 1100-річчя
Полтави, 7
Копія: Секретаріату Президента України
01220, м. Київ, вул. Балекова, 11
Копія: Міністру внутрішніх справ України
Луценку Юрію Віталійовичу
01024, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10.
Бікмуліна Руслана Амангельдійовича,
проживаючого за адресою:
м. Кременчук, пров. Тополевий, 3, кв. 8,
тел. 6-81-85 дом., 3-63-04 раб.

Заява

8 березня о 9.40, до мене подзвонили в двері. За дверима були двоє невідомих, які попросили мене пройти з ними до участкового. На питання для чого, вони не відповіли, і сказали що вони не знають. Замість участкового мене привели в райвідділ, де було ще двоє чоловіків. Один з них, коли я зайшов, сказав: - "Садись, подобие человека". Потім він в не дуже чемній формі попросив розповісти про все, а я в нього запитав про що мені казати. Мені почали погрожувати, а згодом й бити. Приблизно хвилин через 20 мене спитали про телефон Siemens A57 та дубльонку. Коли я сказав що нічого не знаю про телефон та дубльонку, мене продовжили бити. Потім зашли ще двоє, а згодом ще один. Мене били гумовою дубинкою, ногами та руками. Потім мене поклали на підлогу в наручниках за спиною і далі били по голові. Весь цей час, вони хотіли, щоб я розповів з ким і кому я продав телефон та дубльонку. На відповідь, що нічого такого я не робив, мене били знову і знову. Потім я нарешті дізнався, з їх слів, що це сталося в лютому. Я сказав, що в лютому я взагалі не був в тому районі, де це відбулося, і що в мене є свідки, але мене ніхто не слухав і тому мене били і били. Потім один з міліціонерів, зняв з мене штани і труси, і почав бити лінійкою по половому члену, мене також лякали, що зґвалтують за допомогою гумової дубинки. Потім вони написали протокол затримання, буцімто 07.03.06р. о 21.10 я йшов повз "Аваль Банк" у Крюкові, і голосно та нецензурно лаявся. До мене підійшов патруль, і побачивши, що я п’яний, хотіли провести мене до відділку, але я начебто вирвався і втік. Це Не правда! Такого не було, і в той день о 21.20 я був у свого товариша, який може це підтвердити. Річ у тім, що коли я від нього йшов, то подивився на годинник, і на годиннику було 21.19. В суді я так і сказав, і суддя мене випустив, присудивши 51грн. штрафу.
До речі, коли я питав їх прізвища, мені не тільки не відповіли, а й декілька разів за це вдарили.

Один з міліціонерів, спитав, за кого я голосував, і коли я відповів що голосував за Ющенка, він сказав: - "За этого прыщавого урода!!! Смотри за кого я голосовал" і показав мені маленький прапорець "Партії Регіонів", декілька разів мене вдарив. Один з них сфотографував мене голого на фотоапарат мобільного телефону, і сказав, що якщо я комусь розповім про те що вони мене били, він розвісить фотографії на усіх стовпах.

Таким людям не місце у правоохоронних органах, їхнє місце за ґратами.

Прошу провести перевірку та вжити відповідних передбачених законом заходів до винних осіб.

Ксерокопія акту судово-медичного обстеження додається.

09.03.2006р. Бікмулін Р.А.

Відповіді

  • 2006.03.15 | Іван Шостак

    Re: ДЛЯ ЛУЦЕНКА. В Кременчуці згадали сталінське минуле

    Виражаю свою підтримку Бікмуліну Руслану Амангельдійовичу
    Мав дещо подібний але менш жахливий випадок
    http://www2.maidan.org.ua/n/petit/1110537827


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua