МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А пинзенык сегодня отмочил

03/15/2006 | alx_1904
Он не знает что такое ВВП:

>"ВВП включает производство плюс экспорт и минус импорт..."

И это министр финансов.... :(
Хоть бы википедию почитал....

Відповіді

 • 2006.03.15 | observer

  нормально відмочив

  як для піпла.

  сподіваюсь, ви не сумніваєтесь, що пинзеник знає як реально розраховується джідіпі?
 • 2006.03.15 | Correct

  Він не тільки сьогодні

  Пинзеник це дуже великий економіст і яскравий представник єзуітської фіскальної школи. Він міг би бути корисним для руйнування малого бізнесу в будь-якій державі, на територію якої можна викинути парашутиста-диверсанта і не боятись при цьому протидії сил ППО.

  Він після приземлення автоматично знаходить області полегшеного бізнес-клімату починає працювати над тим, як би зіпсувати атмосферу.
  Втершись в довіру першому-ліпшому прем'єру правдивими обіцянками в півтора рази збільшити доходну частину бюджету, він проводить наступні зміни:

  -Визначає які групи підприємств мають які податки і в яку кількість організацій платять/звітуються. Таким чином отримуються групи - великий, середній та малий бізнес
  -Потім податки/звітність вищої групи поширюються на податки нижчої, наприклад нормальна форма оподаткування/звітності витісняє спрощену
  -Таким чином збільшується бюджет в півтора рази

  На цьому моменті дії представника звичайної тупо фіскальної школи збагачення держави і закінчуються. А єзуїтсько-фіскальної тільки починаються. Ці клерики не можуть без ізюминки, бо скучно:

  -Треба постаратись проігнорувати національне законодавство про можливість зміни податків тільки на слідуючий рік, а ще для більшого задоволення нову, зменшену, межу при якій починається сплата ПДВ поширити не на наступні 12 місяців, а на ті 12, що вже пройшли. Тоді можна дивитись як пищать ті хто перевищив межу. Це дурниця, їх ніхто не попередив.
  -Треба заставити платити ПДВ не лише від перетинання межі річного доходу, а коли особа знаходиться на митій території держави і підключилася до інтернету або до сусіда по мережі. Тоді можна для власного задоволення ловити підприємців, які ненароком приєдналися до мережі по WiFi проїжджаючи повз якесь кафе, або повз ДПА, замасковану під кафе.
  -Треба зговоритись з прем'єром щоб постійно повторяти по телебаченню, що податки не збільшились.
  -Треба всіх переконувати, що єдиний податок - це злочинна схема приховування доходів.
  -Треба звалити на малий бізнес всю типову звітність великого бізнесу і ввести найсуворішу відповідальність за порушення.
  -Треба загітувати прем'єра повідомляти по телебаченню, що звітності і бюрократизму стало менше, бо відмінено 40 тис. нормативних актів, а ще краще -60 тис. Дурниці, що їх ніхто не бачив.
  -Треба на додачу існуючих податків/звітувань для малого бізнесу додати,ще хоча б один. Наприклад - якщо на фірмі працює 8 чоловік і немає інваліда - плати штраф.
  -Треба урочисто повідомити по телебаченню, що навантаження на фонд оплати праці скоро знизиться на 1%, хоча дуже хотілось знизити на астрономічних 2%, але враги в парламенті не дають.
  -Треба приховати від населення, що є країни де 50% населення зайнято в малому бізнесі, а є країни де тільки 1-5% і ті працюють не тому, що заробляють, просто люблять вони садомазу з урядом.
  -Треба приховати від населення, що французький президент видав клич -"Підприємці для того, що виробляти і продавати, а не для того, що заповнювати формуляри", а на додачу до клича щей заборонив купу звітності.
  -Треба всіх переконувати, що розмір податків не має значення, бо у всіх оподаткування піднімається рівномірно і включене в ціну. Тоді можна тихо радіти дивлячись, як китайський дешевий товар нищить вітчизняний бізнес з його завищеними через податки цінами.
  -Треба загнати всіх малих підприємців в економічну резервацію, заборонивши їхнім крупнішим контрагентам включати товари/послуги підприємців до собівартості.  А що ж є голубою мрією фіскало-єзуїта:
  -Приватний підприємець, наприклад канцтоварник, без найнятих працівників на звичайній формі оподаткування плюс ПДВ, плюс акциз як у спиртогорілчаного заводу плюс всі фонди пенсійні, нещасні, безробітні,і т.д. Крім того щомісячна звітність у десяток фондів.
  Робота фіскало-єзуїта закінчиться, коли малого бізнесу не буде взагалі.

  Як колись первісний збирач ягід став селянином сіячем, так представник тупо фіскальної школи перетвориться в креативно-фіскального, тобто при ньому процент зайнятих в малому бізнесі буде рости. А представник єзуїтсько-фіскальної школи очевидно являє собою тупикову гілку еволюції, хоча на даному етапі він може бути використаний для очищення країн від паскудного малого бізнесу, так як Шипр може бути використаний, щоб отримати вільне місце в метро.
 • 2006.03.15 | SpokusXalepniy

  Как для меня, Пинзеник самый профессиональный министр. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.15 | alx_1904

   Мне жалко нашу страну, если он лучший министр (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua