МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

і хто тепер після цього бродський разом з бютом?(л)

03/15/2006 | catko
http://byut.com.ua/ukr/news-1177

Масштаби втручання правоохоронних органів в політичні процеси в Україні з приходом Юрія Луценка в керівництво МВС збільшилось, навіть у порівнянні з керуванням у міліції Кравченка-Смирнова-Білоконя. Про це заявив Михайло Бродський у своїй статті «Замість орлів Кравченка – мутанти Луценка», надрукованій 15 березня «Українською правдою».

«Треба визнати, «мутанти Луценка» діють більш «цивілізованими» методами, ніж «орли Кравченка», - заявив Михайло Бродський. - Політиків сьогодні не б’ють металевою трубою по голові, як Єльяшкевича, або гумовою дубинкою, як Валентину Семенюк. Їх бандитські прийоми трансформувались в прийоми «білих комірців», проте суть залишилась минулою, - втручання правоохоронних органів у політичну боротьбу. Тільки масштаби виросли. Наприклад, навіть у страшному сні не могло наснитися, щоб генерал Кравченко коментував виборчі списки на парламентських виборах у 1998 році, Смирнов – у 2002-му, або Білоконь у 2004 році дозволили би публічно робити якісь заяви щодо опозиційних кандидатів у президенти».

На думку Михайла Бродського, після перемоги Майдану, після безславної загибелі генерала Кравченка та ганебної втечі генерала Білоконя міліція, здавалося, припинить виконувати функції карального підрозділу партії влади.

«Але Юрій Луценко доволі успішно пройшов короткий курс «білоконізації», і тепер за рівнем втручання у політичні процеси «мутанти Луценка» перегнали «орлів Кравченка» та «жеребців Білоконя», - вважає Михайло Бродський.

------------------
а ось повна версія
------------------

http://www.pravda.com.ua/news/2006/3/15/39759.htm

Вместо орлов Кравченко – мутанты Луценко?
Михайло Бродський, Юрій Луценко, для УП, 15.03.2006, 13:17

Не щастить країні з міністрами внутрішніх справ! Жодному з них не вдалося зарекомендувати себе професіоналом у боротьбі зі злочинністю, ніхто з них не зміг скоротити корумпованість системи внутрішніх справ, відповідно всі вони приклалися до падіння загальної довіри до міліції.

Зате кожний з міністрів прагнув грати провідну роль в українській політиці. При Кучмі використання правоохоронних органів в політичній боротьбі стало звичним явищем.

Після перемоги Майдану, після безславної загибелі генерала Кравченка і ганебної втечі генерала Білоконя міліція, здавалося, перестане виконувати функції карального підрозділу партії влади.

Але Юрій Луценко досить успішно пройшов короткий курс "білоконізації", і тепер за рівнем втручання в політичні процеси "мутанти Луценка" обігнали "орлів Кравченка" і "жеребців Білоконя".

Від "громадянина Луценко" до "громадянина начальника"

Про міліцейську функцію політичного розшуку я знаю не з газет, і навіть не з розповідей колег. На життєвій дорозі мені, у той час - видавцеві "Київських відомостей", однієї з найпопулярніших на той час газет - довелося зіткнутися з одним з міністрів, що закінчилося для мене, для моїх близьких і друзів не дуже вдало.

Сім чоловік опинилося під слідством, трьох засудили, особисто я провів 43 дні в камері попереднього ув’язнення, втративши при цьому значну частину власності. Мені не хотілося б, щоб ще коли-небудь подібне могло повторитися в нашій країні - з ким би то не було.

Потрібно визнати, "мутанти Луценка" діють "цивілізованішими" методами, ніж "орли Кравченка": політиків сьогодні не б'ють металевою трубою по голові, як Єльяшкевича, або гумовою палицею, як Валентину Семенюк. Їхні бандитські прийоми трансформувалися в білокомірцеві, але суть залишилася тією ж, - втручання правоохоронних органів в політичну боротьбу.

Тільки масштаби виросли. Наприклад, навіть в страшному сні не могло приснитися, щоб генерал Кравченко коментував виборчі списки на парламентських виборах в 1998 році, Смірнов - в 2002-му, або Білокінь в 2004 році дозволив би публічно робити якісь заяви на адресу опозиційних кандидатів в президенти.

А Луценко дозволяє собі це. Газети і Інтернет-ресурси переповнені повідомленнями Юрія Віталійовича про те, що в списках всіх партій є кандидати, які мають проблеми із законом... за винятком СПУ (зрозуміло, соціалістичне походження пана міністра тут ні при чому).

Присутність Шкіля в знаменитих "списках Луценка" - яскравий показник всієї глибини політичної мутації Юрія Луценко. Варто нагадати, що Юрій Віталійович теж брав участь в антикучмівській акції 9 березня, і тоді, в 2001-му на "громадянина Луценко" слідчим СБУ був виписаний ордер на арешт. Арешту Луценко уникнув, і у мене є вагомі підозри, що на волі майбутній міністр і колишній наш соратник залишився лише завдяки свідченням, які він дав проти соратників по акції.

Здається, декількох чоловік посадили саме на підставі свідчень Юрія Віталійовича. Всіх хто сумнівається посилаю до Верховного Суду, де при сильному бажанні все ж таки можна ознайомитися з відповідними свідченнями пана Луценко.

Луценко в оточенні "негідників"

Процес мутації Юрія Віталійовича в "громадянина начальника" супроводжується багатьма побічними ефектами.

Наприклад, обширним склерозом на ґрунті маніакально-депресивного бажання залишитися при владі. Прикладів цієї хвороби більш ніж достатньо.

Так, в недавньому номері "Дзеркала тижня" "громадянин начальник" заявив, що Михайло Бродський приходив до нього як представник Коломойського. Оскільки глава МВС сам публічно заговорив про цю зустріч, Юрію Віталійовичу, напевно, варто нагадати її деталі.

Ті відвідини МВС були викликані виключно бажанням привітати Луценко з призначенням на посаду міністра. Під час зустрічі говорили про багато що, наприклад про долю одного полковника "Беркута", який вночі, в ЦВКа кричав "Бийте їх!", коли опозиція не давала організувати відправку бюлетенів до Росії.

Офіцер, обеззброєний протестуючими, присягався, що ніяких більше провокацій організовувати не буде, а декілька годин потому з фальшивими синяками розповідав в ефірі про безчинства опозиції, про "беззаконня", які нібито організували прихильники Ющенка в ЦВК.

Розмова з Луценком зайшла і про заступника міністра пана Коляду: я запитав, як на цій посаді опинилася людина, відома тим, що багатьох років виконувала "замовлення" режиму Кучми і вважалася однією з "орлів" Кравченка.

До речі, саме ця людина за замовленням Кравченка знищувала мене і моїх близьких: він очолював групу з числа 164 міліціонерів, яка працювала проти мене, що можу довести документально.

Коляда, звичайно, негідник, сказав тоді Луценко, але, за словами міністра, якщо раніше Коляда служив режиму, то тепер він змінився і служитиме новій владі, допомагатиме садити одіозних представників того ж режиму. Луценко обіцяв, що нова влада покористується послугами, цитую дослівно, "цього негідника" не більше півроку, а потім - неминуча відставка.

Схожа ситуація склалася і із відомим генералом МВС Зарубенком, звільненим з органів після того, як з підконтрольного йому СІЗО безперешкодно вийшов молдавський кримінальний авторитет Григорій Кармалака. Луценко відновив генерала на службі, оскільки той нібито пообіцяв протягом одного місяця посадити екс-губернатора Київщини Засуху.

Безумовно, під час тієї зустрічі з Луценком обговорювалися і інші пікантні теми. Наприклад, наміри Петра Порошенка (що пролобіював призначення заступником міністра внутрішніх справ свого кума Олександра Бондаренка) зайнятися серйозним переділом майна, провокаціями, тиском на крупних бізнесменів. Луценко клятвено обіцяв не брати участь в цьому.

Тепер про Коломойського. Так, ми достатньо давно знайомі з ним, і за весь час знайомства у нас було декілька зустрічей, іноді - з перервами по декілька років. Але так само давно ми знайомі і з Луценком, і він повинен знати, що я ніколи не представляв нічиїх інтересів, окрім своїх власних.

Іду на ви

Чи потрібно нам сьогодні дивуватися, що з такою кадровою політикою, з такими підходами реформа правоохоронної системи до цього часу залишилася тільки на папері. Реальних успіхів в боротьбі зі злочинністю у МВС під керівництвом Луценка не досягли.

Принцип "Бандитам - тюрми" так і залишився на папері, даїшники як брали хабарі, так і беруть, а проста людина і далі почувається незахищеною.

Причин управлінського фіаско "громадянина начальника" багато. Однією з причин такого плачевного результату діяльності МВС є пакт Ющенка-Януковича, в ході підписання якого "донецькі" передали новій владі перелік з декількох десятків кримінальних справ, закриття яких вони вимагали. "Чесний міністр" узяв під козирок, і резонансні справи лягли під сукно.

Тепер, коли між Ющенком і Януковичем пробігла чорна кішка, Луценко знову взяв під козирок, і намагається метушливо реанімувати справи піврічної давності.

Провали ж в боротьбі з бандитами Луценко традиційно списує на Піскуна. Проте Піскуна вже півроку як немає в Гепрокуратурі, а новим главою Генпрокуратури президент на паях з Януковичем призначив вихідця з Донецька Медведька.

Окрім того, проблема ще полягає в тому, що не Луценко реформував МВС, а традиції Кравченка-Білоконя вплинули на мутацію Луценка. Один з останніх, але яскравих прикладів – присвоєння на день міліції 12 генеральських звань.

При всіх попередніх міністрах військові звання присвоювалися виключно на День незалежності, вважалося поганим тоном робити подання до інших дат. Луценко змінив традицію. Втім я не вірю, що причиною стало прагнення отримати хабара в 300-500 тис. доларів за кожну пару генеральських погон.

Хоча весь бруд старого режиму постреволюційна міліція зберегла. Наприклад, тільки один з міліцейських підрозділів "Титан" збирає дохід до 40 мільйонів на місяць. Половина цих грошей раніше щомісячно передавалася готівкою попередникові Луценка Білоконю, які потім відмивалися через страхові компанії.

Куди діваються ці гроші сьогодні? Особисто я категорично відмовляюся пояснювати призначення багатьох одіозних генералів на високі посади інакше як збереженням порочної практики продажу посад, як це було при Кучмі?

Можна виглядати героєм на порожніх і брехливих прес-конференціях, але куди поділася "принциповість" міністра в VIP-ДТП на чернігівській трасі? Коли машина з кортежу Петра Порошенка убила молоду матір, і виявилось, що спецавтомобіль знаходився у супроводі незаконно, Порошенко не мав права на машину супроводу. Те ДТП із смертельним наслідком не записали в міліцейські звіти, вважається, що взагалі цього вбивства не було...

Хотілося б знати, чи правда, що в той трагічний день разом з Порошенком був заступник міністра МВС Олександр Бондаренко. А куди вони їздили - це взагалі окрема розмова.

Ще одна пікантна тема - це поява у пана Луценка нової квартири вартістю понад 800 000 доларів. Сам міністр каже, що для її купівлі довелося продати старе житло.

Таке пояснення нагадує анекдот, коли у єврея запитали: а де ви узяли гроші на цей "Мерседес"? Він говорить, я до цього їздив на "Тойоті", продав, доклав трохи, і купив "Мерседес". А до цього? А до цього я їздив на "Волзі", продав, доклав трохи і купив "Тойоту". А до цього? А до цього їздив на "Запорожцеві". А до цього? А до цього я їздив на триколісному велосипеді, але за це я вже відсидів.

Так от, коли Луценко розповідає, що продав квартиру на Лесі Українки, 50 або 60 квадратних метрів, за ціною менше 2 тисяч доларів за метр, і купив 170 квадратних метрів на Старонаводницькій, де квадратний метр коштує більше 5 тисяч доларів - це нагадує подібний анекдот. Тільки міністр за це поки що не відсидів.

Поки ж точно відоме походження 277 3000 гривень, які "бездомний" народний депутат Луценко вилучив з бюджету як компенсацію на житло.

До речі, цікаво, а на які кошти це нове житло облаштовувалося, і чим обставлялося: чи не меблями вартістю в сотні тисяч доларів? Луценку не завадило б запросити до себе додому журналістів і продемонструвати, чи живе він на свої доходи.

Тоді, можливо, і припинилися б розмови про особистий інтерес голови МВС до "Київстару", або про його давнє пристрасне бажання отримати призначення на Держкомітет зв'язку. Який існував раніше.

Зате пояснити свою поведінку стосовно молодшого Деркача, що став недавно ідейним соціалістом, Луценко навряд чи зможе. Після того, як на з'їзді СПУ Луценко сказав, що відповідає за Андрія Деркача, будь-якій порядній людині мутації Юрія Віталійовича виявилися очевидними.

Відповівши за Деркача, улюбленого хрещеника Кучми, Луценко взяв на себе відповідальність за все, що зробили Деркачі, і молодший і старший! А може, Андрій Леонідович і вчить Юрія Віталійовича, як боротися з політичними опонентами, як стати другим Кравченком? Але вже не в чорному есесівському мундирі, а в білому псевдодемократичному сюртуку?

І якщо вже говорити відверто, то Юрію Віталійовичу слід було б розповісти і про те, як його сім'я разом з Валентиною Семенюк літала на службовому вертольоті в туристичні вояжі по Криму. І хто заплатив за це - Луценко чи український платник податків?

Варто розповісти про чартери, якими міністр літає за рахунок бюджету, і про те, як голова МВС, разом з пані Білозір, ставши міністрами, сказали, що не можуть жити в таких "слабеньких" дачах, і побудували собі нові.

Заразом, Юрій Віталійович міг би повідати про долю тих 10 мільйонів доларів від Березовського, що невідомо куди поділися після другого туру президентських виборів.

Колись я, та і не тільки я, давав опозиціонерові Луценко раз на місяць пухкі конверти і теки. Хотілося б, щоб він це пригадав, як пригадав і те, за що йому їх давали. Сьогоднішня поведінка Юрія, його нескінченні натяки свідчать, що, напевно, він хоче знову отримувати конверти.

Поки Луценко ще новачок в юриспруденції, і йому варто пояснити: коли даєш гроші опозиції - це називається "громадянський вчинок", а коли даєш гроші владі - це називається по-іншому - корупція.

Так, бізнес повинен допомагати опозиції, щоб побудувати нормальну демократичну країну, але ніколи не можна допускати, щоб влада "доїла" бізнес. Тому для Юрія не бажано продовжувати освоювати методи, проти яких в 2004-му повстала вся країна.

Сьогодні я переживаю велике розчарування: людина, що подавала великі надії, ганьбить тих, хто їй повірив. З одного боку, він не втомлюється демонструвати свою відданість президентові, і виконує його політичні замовлення, з іншого - піарить соціалістів і балотується відразу до двох місцевих рад.

Мій вчорашній соратник сьогодні бореться не з Януковичем, а зі Шкілем, а політичного притулку за кордоном шукають не Кушнарьов з Тихоновим, а голова опозиційного видавництва "Такі справи" Данілов.

Луценко повинен зрозуміти, що кращим виходом для нього було б подати у відставку і піти зі всіх виборчих списків. Або, шановний Юріє, йди зі мною до суду. Хай порушують кримінальну справу, і я по кожному своєму слову дам свідчення під контролем громадськості. На завершення скажу: у будь-якої людини, що йде на службу в міліцію, є дві моделі поведінки: або стати справжнім офіцером, зі всіма атрибутами - честю, гідністю, відповідальністю; або стати злочинцем, навчившись всьому злочинному на рівні вищого пілотажу - брати хабарі, тиснути на неугодних, покривати компаньйонів

Мені здається, настав час, Юра, розібратися: а яким шляхом пішов ти?

Автор: Михайло Бродський, член політради Блоку Юлії Тимошенко

---------------
там же коментар луценка
-----------------------

P.S. У зв’язку зі звинуваченнями на адресу Юрія Луценка, висловленими Михайлом Бродським, ми звернулися по коментар до самого міністра внутрішніх справ.

– Юрію Віталійовичу, що б ви могли сказати з приводу наведених у статті Михайла Бродського фактах?

– Ця стаття – це звичайна для київського "денді" суміш брехні і самозакоханості.

– Він сам представився людиною Коломойського?

– Ні, він так не представився. Він вів розмову про бізнес–інтереси Коломойського.

Ми знайомі з Бродським досить давно, звичайно, говорили про різне. Згадали революцію. Про те, чим я опікуюся.

Я дещо розказав із того, що відбувається в міністерстві. Сказав йому, що в мене до Коломойського немає жодних претензій, але він має, як і всі інші – Ахметов, Пінчук, Суркіс, – засвоїти декілька дуже простих речей: не повинно бути жодних контактів з криміналітетом, ігри з бюджетом недопустимі і втручання в політику, особливо зовнішню, також. Це прості вимоги, які я ставлю всім олігархам.

В даному випадку, користуючись нагодою, передав це через пана Бродського.

– А що ви можете сказати на слова Бродського про те, що, можливо, ви персонально, як і Білоконь, зараз отримуєте частину грошей від послуг "Титану"?

– Я не бачу потреби коментувати повну брехню. У мене немає мільйонної квартири, у мене немає нової дачі, у мене немає проплачених посад в міліції. Мені не заносять мільйони, як написано, мої помічники. І я не говорив з Бродським в такому тоні про кадрові призначення в МВС, як він це описує.

– А як щодо вашої родини, яка, за словами Бродського, разом з Валентиною Семенюк літала в туристичні вояжі по Криму?

– Мене контролювали на рахунок того, щоб я не забув заплатити за перебування протягом 5 днів моєї родини і родини моїх близьких друзів у реабілітаційному центрі МВС України. Семенюк відпочивала там разом зі мною. За всіх заплачено, квитанції наявні. Щодо вертольотів – це, по–моєму, якась фантазія пана Бродського.

– Ще Бродський зачіпає Андрія Деркача. Він закидає вам те, що ви взяли на себе відповідальність за нього, а відтак – і за його батька.

– Я взяв під свою опіку Андрія Деркача, і я впевнений, що він є таким же героєм революції, як ряд інших славних людей. Бо саме він блокував адміністрацію Кучми, а не Міша своїм дебелим торсом.

Саме він включав радіо "Ера" і телеканал "Ера", де показували Майдан. Деркач має складну історію свого життя, в тому числі, складну історію свого батька. Але особисто Андрій Деркач перейшов на сторону народу ще задовго до того, що ми називаємо помаранчевою революцією.

Він віддав тій революції все, що мав, і навіть особисто ризикував своїм життям.

– Бродський обурюється тим, що міліція не розслідує походження чорнопіарних листівок проти БЮТ?

– Порушено кримінальні справи і щодо брудних листівок проти БЮТ, і проти майора МВС, агітуючи за БЮТ, вдарив у обличчя вчительку на Тернопіллі.

– Також він згадує про Петра Порошенка, машина супроводу якого збила людину...

– У той самий день було порушено кримінальну справу. Про це можна пересвідчитись в журналі реєстрації кримінальних справ. Вона розслідується слідчими прокуратури, бо будь–яке вбивство є підслідністю прокуратури.

– Ще він закликає вас запросити до себе у квартиру журналістів.

– Я вже якось сам розберуся, кого мені запрошувати в квартиру, без порад пана Бродського.

– Він кличе вас або у відставку, або в суд?

– Судитися з придворним блазнем не вважаю за потрібне.

– А в прямий ефір?

– В мене є зараз більш важливі завдання. Після виборів – можливо...

Я думаю, в цілому можна сказати, що ця стаття є абсолютно в руслі тієї кампанії дискредитації міністра внутрішніх справ, яка розпочалася близько місяця тому.

– З якою метою?

– Спочатку виникало враження, що її ведуть, в основному, люди, які стояли на стороні, протилежній Майдану. Але в останній час дуже активно долучилися БЮТ і їхні медіа-ресурси. Зокрема, сьогоднішня газета "Свобода", яка поливає брудом мої дії під час акції "Україна без Кучми!".

І це звернення Бродського є в руслі нещодавнього виступу Бакая, наїздів Кушнарьова, понеділкових заяв Колесникова... Дуже цікава компанія турбується про міністра внутрішніх справ!

Очевидно, є намагання дискредитувати міністра внутрішніх справ, принципові дії якого і довіра до нього народу будуть дуже важливими під час подій в останні дні передвиборчої кампанії і декілька тижнів після її завершення.

Є люди, які збираються проводити певні вуличні акції, хочуть дискредитувати Луценка по трьом напрямкам: що він є одним із засновників антикучмівського руху, одним із координаторів Майдану і не пов'язаний з будь–якими бізнесовими інтересами.

Місяць тому я заявив, що проти мене розпочалася масована атака по дискредитації – і міністра внутрішніх справ, і його міністерства. Очевидно, я був правий. Ви бачите, фактично, кожний тиждень один–два викиди "компромату" на Луценка, який не має жодних підстав. Але, тим не менше, ця кампанія дуже активно продовжується з різних сторін.

Навіщо це БЮТу – спитайте у Бродського! Навіщо йому бути в одному строю навпроти Луценка – на боці Бакая, Колесникова, Піскуна, Кушнарьова, Вітренко, "майстрів ізраїльського паспорту"?... Очевидно, є якісь спільні інтереси.

Я, наприклад, довгий час міг підняти трубку, номер якої Бродський знає і відповісти йому на будь–яке запитання.

Такий лист є очевидною формою по дискредитації міністра. Я не збираюся йому підігрувати в бажанні роздути цю качку. Ця качка точно така ж, як і качка всіх попередніх діячів, які намагалися це заварити.

– Ви кажете, що після виборів готуються вуличні акції?

– Я не знаю, я їх не готую... Я просто маю оперативну інформацію, що певна частина політиків готуються одразу після виборів розпочати вуличну активність.

– Серед цих політиків є Юлія Тимошенко?

– Так, безумовно. Є представники Партії регіонів, є представники СДПУ(о), є представники БЮТ, є представники інших політичних сил. Вони мають на це повне конституційне право, я це хочу підкреслити. Але, можливо, вони готуються до чогось більшого, передбачають конфлікт із законом. Саме тому їх дуже турбує те, що міністр внутрішніх справ є принциповим і до нього є певний ступінь довіри суспільства.

Їм треба і перше, і друге поламати, але тиск не досягне мети. У мене є позиція, і я не займу позу.

Відповіді

 • 2006.03.15 | Мартинюк

  Схоже "БЛЯТ -НеТак" хоче робити антипомаранчевий "Антимайдан"

  Напевно буде підніматися великий шум з приводу невисоких результатів складових цього блоку, за винятком Партії Регіонів, але за найактивнішої участі останніх.

  Не здивуюся , якщо до 19 березня підготують бучу на манір "на підтримку Лукашенко" , але з якимись іншими гаслами...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.16 | Shadow

   Re: Схоже "БЛЯТ -НеТак" хоче робити антипомаранчевий "Антимайдан

   Що я чую від майбутньому прихильнику блока "НУ БЛЯ буду!"

   Ви по суті, по суті відповідь дайте.

   * Чому бандити не сидять у тюрмах?

   * Петро Порошенко вбив людину у ДТП? Чи його державна охорона?
   - Якщо не він, а охорона, чому взагалі в нього, не державного службовця, вона була?
   - Якщо він сам, яка покарання він відбув? Або коли і де буде судове засідання?

   Відповідей не буде. Чому? Та все просто. Команда Ющенка вже зкурвилась. Вони брешуть. Вони грабують країну. Не знаю, мо' й вбивати скоро почнуть. Пєтя оно уже почав...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.16 | В "Задонбас" не бажаєте?

    Там все це можна почитати

    Правда якісніше і впевненіше. Але гадаю варто лише почати - а швидкість і "краса" викладення прийде.

    А нічого наколотого Наша Україна не роздає часом - ви уважніше подивіться?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.17 | Роман ShaRP

     С новым ником, г-н Мартынюк! (-)

 • 2006.03.15 | SpokusXalepniy

  Напомните, каким номером Бродский идёт по списку БЮТ? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.15 | anorma

  те же, кто и раньше. интереснее что он снова на "арене"

  после долгого перерыва
  может скоро и Губского с Фельдманом в эфир пустят
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.16 | Мартинюк

   Дуже просто - БЮТ контролює армію, але не контролює МВС

   Наприклад командуючий сухопутними силами Петрук у списку БЮТу.
   БЮТ на пару з Регіонами зараз впливає на Мінтранс ідеякі інші напіввоєнізовані структри.
   Командир колишньогоь "ополчення" Кирпи, голова асоціації кікбоксингу Кривопишин йде прохідним номером в Київраду від БЮТу
   Однак українська армія згалом мало до чого здатна всередині України, а інтерес у її використанні полягає звичайно для силових варіантів встановлення власнрї влади.

   В Луценка є достатньо добре підготовані спецпідрозділи МВС, які зводять майже до нуля вірогідність реалізації всіляких "штурмових сценаріїв" захоплення влади.

   Можливо такі сценарії жевріють у гарячковій свідомості лідерів БЮТ, а можливо це вже узгоджене на рівні колективної афери ТЛЯ, чи "БЛЯТ НеТак"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.16 | Shadow

    Re: Дуже просто - БЮТ контролює армію, але не контролює МВС

    > В Луценка є достатньо добре підготовані спецпідрозділи МВС, які зводять майже до нуля вірогідність реалізації всіляких "штурмових сценаріїв" захоплення влади.

    8) Наприклад, так, як вони запобігли штурму Податкової Академії? Та вас Регіони ви%буть прямо в залі Верховної Ради, а ви від щастя ще й стогнати будете...

    > Можливо такі сценарії жевріють у гарячковій свідомості лідерів БЮТ, а можливо це вже узгоджене на рівні колективної афери ТЛЯ, чи "БЛЯТ НеТак"

    Ні, це ви марите
   • 2006.03.16 | Englishman

    Фантазія юлефобів вже починає зашкалювати

    Одному рука Лукашенка мариться, другому військовий переворот. Розрахунок на те, що фантастичніший версії більше віри?
   • 2006.03.16 | Volodymir

    Трохи Не Так, але близько.

    Зрозумілі різниці можна знайти подумавши про відмінності між тотальним протистоянням та локальними діями.
    Для останніх використання військових є неможливим, ресурс має обмежене використання.
    Використання силовиків (добре, що досвід таких є обмеженим спогадами про переваги полкових калібрів перед АК для ТВД Еретреї) є пунктом для не служивої леді.
    Гірше, що створення хвилі про "адмінресурс" (якби не самі кримські російські націоналісти подають спотворені списки до ТВК - при тому що у паспортах фамілії пишуться російською і українською, а облік повинен вестися українською) та мобілізація електорату перед виборами шляхом залучення до масових акцій (пыво + адреналін) є найбільш дешевим способом агітації та розширення простору для маневрів апазіції, що потребує завжди підготованої відповіді. Іншими словами, тактика накручувань у ТЛІ в бою є єдино можливою, інше діло, що якби той же Кравчук відповів хоча б морально (інформування громадян) про весь симтомокомплекс від хатинки у Швейцарії та інших перекручувань із корисливих на рівні своїх же дій із російськими СМІ (раніше використовувалися Італійські) - подумав би десять разів, чи йти в маргінали, коли ніхто руки не подасть.
    Щодо БЮТу - на жаль, той випадок коли рве Батьківщину до себе так, що може і розірвати та не зберігти у цілостності. Це і є показником моральності - чи можеш зупинитися заради чогось більшого.
 • 2006.03.16 | observer

  тю. та бродський як заступник голови партії - це вже діагноз

  який не потребує коментування ;-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.16 | AxeHarry

  БЮТерБродський(-)

 • 2006.03.16 | mirgor

  Бродський і Турчинов - сама велика помилка ЮВТ

  Ці дві особи внесли самий великий внесок в війні компромату проти Нашої України, думаю Юлія Володимирівна зробе висновки за результатами виборів...
 • 2006.03.16 | Арій.

  Бродський - провокатор. Юліє - гони його! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua