МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Кривому Розі студент кинув в Януковича яйцем

03/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
14 березня під час виступу Януковича на мітингу в Кривому Розі один з присутніх студентів кинув у нього яйце. Про це розповів Станіслав Скиба, керівник виборчого штабу «Нашої України» в Кривому Розі.

«Студентів вигнали на вулицю зустрічати Януковича. У нас є відео свідчення студентів, де вони кажуть, що примусили вийти. Ректор КТУ – шостий номер в списку Регіонів, а перший номер – його син, директор центрального гірничо-збагачувального комбінату, це підприємство належить Ахметову. Один з студентів кинув яйце, воно не долетіло», - розповів він.

«Виступ Януковича йшов усього 15 хвилин. Хоча людей зняли зі змін не тільки центрального гірничо-збагачувального, а і північного гірничо-збагачувального. Прийшли автобуси з області. Люди дзвонять, просять захистити їх, бо їх примушують залишати робочі місця та їздити на мітинги», - сказав Скиба.

«Яйце в Януковича не долетіло, його захистила охорона. Але однозначно він злякався, оскільки різко скоротив свій виступ. Зараз хлопця переховують в міліції від бандюків Януковича», - повідомив він.

Скиба також розповів про те, що у місті надзвичайно складна ситуація. «Півтора місяці тому ми звернулися до лідерів політичних партій і міського голови в зв’язку з тим, що побили наших агітаторів. Ніякої реакції на це не булою. Потім був напад на штаб. Тобто ситуація у нас в регіоні досить наелектризована. Те, що відбулось сьогодні прямого відношення до нас не має, ми не брали участь в цій акції, але це є наслідком адміністративного і протизаконного тиску на людей з боку Регіонів», - підкреслив Скиба.

razom

Відповіді

 • 2006.03.17 | nachtigall

  Re: В Кривому Розі студент кинув в Януковича яйцем

  :hap:
 • 2006.03.18 | Кузнец

  Re: В Кривому Розі студент кинув в Януковича яйцем

  Чому не пишуть як нас виганяли Ющенко зустрічати? Сміття.
 • 2006.03.21 | Ігор

  Re: В Кривому Розі студент кинув в Януковича яйцем

  Привіт головному СКИБуну, вибачте, брехуну Кривого Рогу!
  І цей нікчемний пліткар і базікало хоче бути мером.
  Падає впевненість у пристойних результатах виборів? Хапайся за яйця, пан Скиба!

  Антипомаранч.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua