МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А чи не багато нападів (чи самонападів аля піару)?

03/16/2006 | UNIK
В ніч з 14 на 15 березня в Чернігові було вчинено напад на обласний штаб Українського народного блоку Костенка-Плюща. Про це повідомив депутат Новозаводської Ради, кандидат в депутати обласної ради Андрій Глухенький. За його словами, зранку працівники обласного штабу виявили зламані вхідні двері, а в офісі розкидані папери, зламані сейфи та виявили, що зник один комп’ютер на якому була важлива важлива інформація (списки спостерігачів, членів комісій, макети листівок та под.)
На думку працівників штабу цей випадок пов’язаний передусім з виборчою активністю в області Українського народного блоку, зокрема, на минулих вихідних Чернігівщину відвідали народні депутати Іван Заєць та Степан Хмара, а на цю неділю запланований візит до області лідера блоку Юрія Костенко. Український народний блок за останніми далі долає з прохідний бар’єр до обласної та міської ради Чернігова.
Нагадаємо, що 10 днів тому в ДТП потрапив лідер обласної організації УНП народний депутат України Володимир Ступак. Цікава послідовність, правда? Таке враження, що певні сили на Чернігівщини не хочуть бачити в органах влади після виборів амбіційну національно-демократичну силу і вдаються до таких брудних методів боротьби.
Факт нападу на обласний штаб УНБ розслідує міліція. Зранку в офісі був голова обласної міліції Василь Костюк.

Самонапади це як елемент самопіару?
..."ізя, нас бьют! держи вора! і т д і т п" пустіть на телек, ми заябу зробим, "как ми живем и как на нас обижают."

рухман - це діагноз.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua