МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лук’яненко: Не допустити реваншу колишніх

03/16/2006 | mirgor
Не допустити реваншу колишніх, які цього разу вже остаточно загублять державу
Наближається до кінця, мабуть, найвиснажливіша виборча кампанія в історії незалежної України. Не знаю, як для кого, але для мене особисто вона запам’ятається, окрім іншого, ще й незбагненно величезною кількістю бруду, вилитого політичними опонентам один на одного та на голови збентежених українських виборців.

З жахом ознайомився з висновками Комітету виборців України. Політичні партії витратили на так званий чорний ПР кілька сотень мільйонів доларів. Гігантські кошти, які могли піти якісь добрі справи, викинуто на брутальну лайку, пасквілі та образи. Найбільше ж бруду, за висновками Комітету виборців, було вилито на Блок Юлії Тимошенко та на його лідера, мого політичного соратника – Юлію Тимошенко особисто.

Брудні листівки, карикатури, сфальшовані заяви – все це „мужніми чоловічими руками” виготовлено і кинуто проти жінки. Як не соромно вам – чоловіки (хоча які ви в біса після цього чоловіки?) здіймати руку чи слово на жінку і матір? Хто керував вашими помислами, що ви опустилися до такої ницості? Як ви дивитесь в очі після цього своїм дружинам та дітям?.

В цих карикатурах та пасквілях ані натяку на добрий гумор, дотепність чи жарт. Лише -злоба, злість та відверте хамство. Саме такі вбогі карикатури малювали колись в сумнозвісному журналі „Під прапором ленінізму” на демократичний світ.

Я би ще якось зрозумів, якби подібний бруд розповсюджувала Партія Регіонів Януковича або комуністи. Це, так би мовити, їхній стиль і спосіб життя. Але ж ні! Головними авторами продукування бруду проти Юлії є лідери блоку „Нашої України”, Пора-ПРП та блоку Костенка-Плюща. Це саме ті сили, які величають себе пропрезидентськими. Та не соромте, бодай, Ющенка. Хіба ж він опустився би до такого?

Де б сьогодні були ви, псевдопатріоти, коли б не Юля? Хто підіймав народ на протест, коли ви сиділи немовби в рот води понабирали? Хто ніколи не повзав на колінах і не мовчав, коли в країні владарювала орда Кучми? Хто рятував Майдан, коли ви були готові підписати з Януковичем будь-яку мирову угоду? Де ви буди тоді? - Ви вийшли співати на Майдані тільки тоді, коли останній кучміст пішов з владних коридорів з піднятими руками.

Коли Юлю кинули за грати, нині чільний лідер „Нашої України” Роман Безсмертний був представником Кучми і відмивав його від касетного скандалу та вбивства Георгія Гонгадзе. Коли Блок Юлії Тимошенко починав акцію „Повстань, Україно!” Петро Порошенко створював фракції то з Медведчуком, то з Азаровим. Та ви не маєте права слова мовити проти цієї жінки. Вам все життя треба замолювати гріхи за те, що разом з Кучмою довели Україну до ручки. Юлія йшла до праведної мети терновими стежками тоді, коли ви разом з медведчуками, пінчуками, червоненками і бакаями рвали країну на шмаття.

Сьогодні Україні належить пережити двобій такий самий, як і драматичної осені 2004 року. Тоді Януковичу та його бандитам протистояв Ющенко. Сьогодні єдиний, хто може врятувати державу від кримінального іга донбаських донів – це Юлія Тимошенко. Сьогодні не стоїть питання „Тимошенко чи Ющенко”, - як ви говорите. Не дуріть людей! Бо Ющенко не балотується до парламенту і не обирається прем’єр-міністром. Сьогодні стоїть лише питання „Тимошенко чи Янукович?”. І саме тому навколо неї треба згуртуватися всім патріотичним силам, щоб не допустити реваншу колишніх, які цього разу вже остаточно загублять державу. А ви, замість цього, ллєте на неї бруд та свій рабський, холуйський гнів.

Я ж, пригадую слова Івана Франка, сказані ним вже давно на адресу Лесі Українки: „Мимоволі думаєш, що ця дівчина – чи не єдиний чоловік на всій Україні”. Мабуть, це і про Юлю сказано та про всю українську політику.

Користуючись нагодою, звертаюся до „нашоукраїнців”: припиніть цю істерію та провокації. Нам же належить жити з вами в одній країні. Нам належить боротися за вільну і незалежну державу. Хоч сьогодні, доки ще не пізно, ставайте до спільної роботи з розбудови нашої Вітчизни. Тримайтеся за Юлію Тимошенко, бо вже завтра, коли до стін українського парламенту увірветься неконтрольована донецька орда вас, ніхто окрім Юлі, не захистить і не врятує!

А всіх виборців, патріотів України, всіх чесних і свідомих людей я хочу попрохати: не зважайте на бруд і провокації, підтримайте справжніх політиків-патріотів, що мають державне мислення та не розмінюються на бруд і фальш.
http://byut.com.ua/ukr/news-1176


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua