МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко в Харкові: щось не бачу загравання

03/17/2006 | Englishman
з місцевим електоратом, яке їй приписують.


Тимошенко: Російська мова – це питання одноразового використання

Після того, як відбудуться вибори, жоден політик не згадає про свої обіцянки, пов’язані з російською мовою. Про це Юлія Тимошенко розповіла харків’янам на мітингу в четвер, 16 березня.

"Питання російської мови – це питання одноразового використання, тільки на вибори. Вибори минули – забули і російську, і українську, англійської не знали, і починають ділити власність. Ділять заводи, ділять землі, ділять гроші, а мова, повірте мені, займає менше одного відсотка у їхній філігранній пам’яті", – зазначила вона.

За словами Тимошенко, і до виборів, і зараз у парламенті немає і не буде жодного документу про введення другої державної російської мови.

"Якщо вам хтось буде обіцяти другу державну російську мову, то знайте: жоден політик ніколи не піде на цей крок з однієї причини – тому що якщо це зробити, то у країні рівно половина наших громадян забудуть, скільки коштує м’ясо, скільки коштує сало, сахар, забудуть, який розмір пенсії у них, і підуть воювати за мову. Тому що це, – сто відсотків, – приведе до громадянського протистояння", – сказала Юлія Тимошенко.


Тимошенко: Економічні кризи в Україні мають виключно політичне обґрунтування


1504, 16 березня 2006 // REGNUM, РосіяНа брифінгу в Харкові у четвер, 16 березня, Юлія Тимошенко прокоментувала стосунки між Україною і Росією у контексті майбутніх виборів.

"Власне кажучи, дуже дивно виглядає, коли під час виборчої кампанії в Україні закривають кордони для сала й молока, – зазначила вона. – Дивно виглядає, коли збільшують у 4 рази ціни на газ, причому через абсолютно непрозорих посередників. Дивно виглядає все, що пов’язано з нагнітанням економічних криз в Україні, які мають виключно політичне обґрунтування".

"Я гадаю, що після того, як виберуть новий український парламент на 5 років, усі ці кризи скінчаться", – додала Юлія Володимирівна, констатувавши, що подібні кризи, на жаль, сьогодні є невід’ємною частиною виборчої кампанії.

"Особисто я хотіла б, щоб ці кризи не перетворювалися на традицію у відносинах між Росією та Україною", – наголосила Тимошенко.

Тимошенко прокоментувала ситуацію у Придністров’ї


1251, 16 березня 2006 // Інтернет-прес-служба Юлії ТимошенкоНа брифінгу в Харкові у четвер, 16 березня, коментуючи на прохання журналістів ситуацію у Придністров’ї, Юлія Тимошенко наголосила, що найголовнішим питанням для кожної країни є цілісність її території. "І коли країна бореться за цілісність своєї території правовими, чесними заходами, я думаю, Україна мусить підтримувати саме таке устремління", – сказала вона.

Водночас екс-прем’єр-міністр України нагадала, що коли вона проводила програму "Контрабанда – стоп!", та ділянка українського кордону, яка межує з Придністров’ям, була "просто білою плямою".

"Там контрабанда, в тому числі підтримувана вищими посадовцями України, вона просто набула якихось фантастичних масштабів. І тому мені здається, що Україна мусить навести порядок зі свого боку на цьому кордоні", – додала Юлія Тимошенко.


www.tymoshenko.com.ua

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua