МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До кінця весни планується завершення переговорів з вступу до СОТ

03/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Україна планує повністю завершити переговорний процес зі вступу до СОТ до наступного засідання робочої групи, яке відбудеться у другій половині травня 2006 року

16-17 березня у Женеві проходило неофіційне засідання Робочої групи з розгляду заявки України про вступ до СОТ, під час якого завершено черговий раунд двосторонніх переговорів з доступу до ринків товарів та послуг України з Колумбією та Вірменією.

У рамках переговорів узгоджено всі проблемні питання з делегацією Панами. Також Главі делегації України В.Пятницькому вдалося дійти згоди щодо шляхів вирішення проблемних питань доступу до українського ринку товарів з Постійним представником Австралії при СОТ Б.Госпером. Зокрема, сторони погодили основні принципи механізму розподілу тарифної квоти на ввезення в Україну цукру-сирцю тростинного.

За результатом засідання країни-члени РГ відзначили суттєвий прогрес у процесі двосторонніх та багатосторонніх переговорів з вступу України до СОТ. Делегації країн-членів РГ заявили про свою підтримку якнайшвидшого завершення переговорів.

Делегація України продовжує двосторонні переговори з Киргизстаном та планує повністю завершити переговорний процес до наступного засідання робочої групи.

Прес-служба Міністра економіки України

Відповіді

 • 2006.03.17 | pavlina

  Re: До кінця весни планується завершення переговорів з вступу до СОТ

  Молодці хлопці!
  Побільше б Україні таких молодих людей, котрі вміють захищати національні інтереси, професіонали і патріоти.
  Тільки хай Господь береже Україну від таких молодих людей, як син Януковича.
  Люди добрі! 21 століття, а син Януковича не вміє читати. Сьогодні сама це бачила. З листочка не зміг прочитати декілька речень.
  Господи рятуй Україну від таких бездарів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua