МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Помаранчеві відроджують СРСР

03/18/2006 | Juan Antonio Barden
http://www.geocities.com/shimanovsky
Юрій Шимановський

Помаранчеві відроджують СРСР

По-моєму очевидно, що нинішня „помаранчева демократія” - ніщо інше як спроба відновити СРСР у межах окремо взятої України. У наявності всі ознаки.

Головне у країні – ідеологія, прославляння вождів і якогось „вектора розвитку”, нібито західного і європейського. Хоча багатьом ясно, що це - африканський вектор. Політика будується таким чином, щоб цю ідеологію провадити в життя. Ну і на правах бідного родича - економіка, яка повинна бути такою, щоб не суперечити ані політиці ані ідеології. Як результат – щомісяця в нас то бензинова криза, то пташиний грип, то газова гангрена.

Цікаво, що в західних країнах, таких як Росія або США, пріоритети зовсім протилежні. Економіка – це головне. Політика – лише інструмент економіки, слуга та підтримка. Ну а
державна ідеологія – вона взагалі відсутня. Як правило це релігія, яку кожен сам обирає за своїм смаком.

Економічні реформи влади за рік звелися до понять „заборонити” і „скасувати”. Тут і ДАІ, і продаж ліків без рецептів, візи, міждержавні угоди, російськомовне ТБ і радіо... список можна продовжити. Це ж легше за все! Але я не пригадую жодної серйозної ініціативи в плані „дозволити” або „створити”.

Ознак СРСР у нас стільки, що розміри даної замітки не дозволять їх навіть коротенько позначити. Спробуємо просто - навскидку…

Переслідування за переконання. Неповага до національних меншин. Спроби командного керування цінами. Масові звільнення відповідальних працівників. Пригадується, Ленін теж усіх професіоналів розігнав за те, що вони співробітничали зі старим урядом. Та й узагалі, досить згадати більшовицький прихід до влади. Тільки пострілу з „Аврори” не вистачило для повної подібності. А помаранчевий колір – той же червоний, але з домішкою коричневого, що теж символічно. Дуже показове неприйняття нової влади інтелігенцією. А чого дивуватися? Коли боксери в політику подалися, значить незабаром там же будуть куховарки та доярки…

Загалом, до чого це я? А до того, що коли найближчим часом у країні нічого не зміниться, потрібно чекати закономірного розпаду нашого незалежного і дуже прозахідного СРСР. Всі передумови для цього є. І не треба потім звинувачувати Путіна або вторгнення інопланетян.

Відповіді

 • 2006.03.18 | Свiдомий

  Re: Помаранчеві відроджують СРСР

  Juan Antonio Barden пише:
  >
  > Цікаво, що в західних країнах, таких як Росія

  Далi я не читав.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | Роман ShaRP

   І правильно! Це ж [Ч]удак Шимановський.

   Свiдомий пише:
   > > Цікаво, що в західних країнах, таких як Росія
   > Далi я не читав.

   Трохи більше як рік тому він спамив тут посиланнями під девізом "Просто надругайся над ним" (над Ющенком).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | stefan

    І правильно! Це ж [Ч][M]удак Шимановський.

    Роман ShaRP пише:
    > Свiдомий пише:
    > > > Цікаво, що в західних країнах, таких як Росія
    > > Далi я не читав.
    >
    > Трохи більше як рік тому він спамив тут посиланнями під девізом "Просто надругайся над ним" (над Ющенком).
    ***
    Шиманвський втік з України, значить - зрадник.
    -А зі зрадниками що роблять?
    - :gun:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.18 | Englishman

     Не кажіть дурні

     Він звісно "чудак", але не тому що "втік за кордон". Він таку муйню гидотну на Ющенка писав у 2004-му, я його навіть запам"ятав.
    • 2006.03.18 | ziggy_freud

     дати аффтару медаль за звільнення України

     від своєї присутності. Можна посмертно. ТОМУ ЩО повний мастдай.

     1. Відродженням СРСР в межах окремої республіки займались Кучма, Азаров та ін. Ідеологом державництва був Діма Табачнік, синіший за всіх синіх. Мені соромно, що це чмо закінчило той самий навчальний заклад, що і я.

     2. Думки аффтара є калькою з деяких дописів на хворумі, що стосувались саме цієї ідеології унд практики.

     3. Кожна влада щось забороняє. Наприклад, в лукашенковій Бєларусі і путінській РФ фактично заборонено громадскі організації.

     4. Правонаступницею СРСР є РФ. Це зафіксовано рядом міжнародних угод.
 • 2006.03.18 | anorma

  Re: Помаранчеві відроджують СРСР

  ЗН»: Какими, с вашей точки зрения, должны быть минимальные пенсия и зарплата и где конкретно вы видите источники наполнения бюджета для их выплаты?

  Говорить об абстрактных цифрах — неправильно. Любой адекватный экономическому развитию размер пенсии и зарплаты все равно вызовет массу недовольства. Хотя бы потому, что в Украине хотят пенсию, как в Польше, в Польше, как в Германии, и т.д. Мы должны пересмотреть сам подход. Формировать социальную политику из соображений возврата долгов — ошибочно, выводить по остаточному принципу — порочно. Социальная политика должна, с одной стороны, предстать в качестве производной от политики экономического роста, а с другой — выступать его, в смысле — роста, стимулирующим фактором. В качестве первого шага я вижу выведение зарплаты из тени, поначалу в основном за счет агитации и административных мер, в последствии — за счет налогового стимулирования.


  «ЗН»: Согласны ли вы с тем, что Украина должна стремиться к членству в ЕС, и назовите три основные причины, почему она должна к этому стремиться?


  Да, согласен.

  Причина первая. Послевоенная европейская модель развития доказала, что именно она является самой эффективной, наиболее стабильной, демократичной и социальной. Кроме того, эта модель — не унификационная. Современная Европа доказала на практике, что различия могут объединять и обогащать народы и страны, а не разъединять их.

  Причина вторая. Пример стран бывшего соцлагеря показывает, что процесс подготовки к вступлению в ЕС является важнейшим катализатором проведения необходимых реформ. Заметьте, реформ, необходимых именно этим странам, а не ЕС.

  Причина третья. Украина является неотъемлемой частью Европы. Географически, исторически, культурно. Пришло время дополнить этот список экономикой и политикой.


  ЗН»: Назовите, пожалуйста, партии и блоки, с которыми руководимая вами политическая сила ни при каких обстоятельствах не вступит в коалицию в будущем парламенте?


  — Мы вступим в коалицию с теми политическими силами, которые убедят нас в том, что их видение будущего Украины согласуется с нашим. Основой для создания коалиции будет общее понимание необходимости создания динамичной рыночной экономики, с приоритетом развития современных технологий, желание провести реформу политической системы и структуры государственного управления. Понимание необходимости европейской интеграции как стратегии для Украины также будет существенным фактором в выборе партнеров по будущей коалиции.

  Естественно, мы не сможем создать коалицию с политическими силами, которые не попадут в парламент.
 • 2006.03.18 | пан Roller

  Re: Юрій Шимановський - гарно бреше. Аде, брехати не гарно.

  Juan Antonio Barden пише:
  > http://www.geocities.com/shimanovsky
  > Юрій Шимановський
  >
  > Помаранчеві відроджують СРСР
  >
  А помаранчевий колір – той же червоний, але з домішкою коричневого, що теж символічно.

  Брехать не гарно, не коричневого.
  -------------

  Найдите сами цвет, которым треба тыкнуть Шимановскому в харю.

  Цвета делятся на первичные (красный, синий, желтый), вторичные (оранжевый, зеленый, фиолетовый), а также промежуточные.

  http://www.fio.by/vypusk/Potok_65/group_1/user_4/Master.htm

  >
  > По-моєму очевидно, що нинішня „помаранчева демократія” - ніщо інше як спроба відновити СРСР у межах окремо взятої України. У наявності всі ознаки.
  >
  > Головне у країні – ідеологія, прославляння вождів і якогось „вектора розвитку”, нібито західного і європейського. Хоча багатьом ясно, що це - африканський вектор.

  Так само же як же ясно с коричневым цветом, так и с Африкой.

  Brgds
 • 2006.03.18 | Sean

  М-дя, це від душі

  Juan Antonio Barden пише:
  > Цікаво, що в західних країнах, таких як Росія або США.
  Оригінально. Я б сказав - свіжо!

  > Загалом, до чого це я?
  А біс його зна.

  > А до того, що коли найближчим часом у країні нічого не зміниться, потрібно чекати закономірного розпаду нашого незалежного і дуже прозахідного СРСР. Всі передумови для цього є.
  А автор, бува, не знає, як по-гішпанськи буде "х*й"?
 • 2006.03.18 | Faargenwelsh

  quote : "в західних країнах, таких як Росія або США" (-)

 • 2006.03.18 | catko

  взагалі за федеративний устрій - янучари

  бо саме "союз нерушимий республік свободних" - основна ознака срср. друга основна - однопартійний комуністичний режим і диктатура на його основі.
  а решта - похідне.
 • 2006.03.18 | S.D.

  Шимановского надо слать. Сходу. И не тратить время (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua