МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Далі буде. Нарешті є перша спроба на УТ1?

03/18/2006 | Харцизяка
Вийшло вже два випуски програми "Далі буде". Йде щонеділі, десь о 22.00. Веде Андрій Охрімович. Спроба українцеві розказати дещо з української/радянської історії. Обидва випуски мені видалися цікавими. Бракує, правда, якісного звуку ведучого. Але для УТ1 - це все одно прогрес.

Це на тлі усілякого історичного і псевдоісторичного мотлоху із сталіними, хрущовими, бреньками, судоплатовими й іже з ними, вміло підібраними колишніми і нинішніми "бойцами нєвідімого фронта" білокам*яної, що іх наче за рознарядкою транслюють "українські" канали, разом із розборками кримінальних подій на широких теренах північно-східного сусіди.

Наступна, третя програма, анонсована як присвята міфотворчості. Серед тем: Нахтігаль і бій під Крутами. Дивімося, оцінюймо, бо це канал, що працює за наші гроші. Щоб нашу історію розказував не німець і не москаль.

Відповіді

 • 2006.03.18 | Сергій Кабуд

  це має бути цікаво, нажаль УТР це не подає

  http://www.utr.tv/efir/
 • 2006.03.18 | Skapirus

  Дайте будь ласка додаткову інфу - поставлю в новини

  Мова йде про назви попередніх передач (хоча б орієнтовно) і орієнтовну тривалість кожної з програм.

  Було б класно, щоб це діло поставити перед черговою передачею, щоб привернути увагу людей.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.20 | Харцизяка

   Цього достаньо для новини?

   "Далі буде". Нова історична програма на УТ1. Ведучий - Андрій Охрімович. Транслюється щонеділі о 22.10, тривалість - 40 хвилин. Це спроба українця розказати українцям деякі події з української/радянської історії. Коментарі ілюстровані документальним відео. За 40 хвилин перед очима проходять 8-10 тем. Тобто, тематика виходить досить широкою, хоч за мінімальний час важко сповна розкрити тему.
   Вже вийшло три випуски. Між іншим, там були сюжети про Т. Петриненка, М.Врубеля, П.Поповича, С.Ріхтера, І.Мазепу... Спробуй подивитись своє, за свої ж гроші зроблене. Сподіваюсь, своїм відгуком ти можеш підтримати авторів чи змінити передачу на краще.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua