МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія Регіонів має бути знятою з виборів на Дніпропетровщині.

03/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Партію Регіонів за підкуп виборців знімуть з виборів в Дніпропетровській області

В п’ятницю 17 березня в 23.30 Кіровський районний суд міста Дніпропетровська за позовом Дніпропетровської обласної організації Народного Руху України встановив факти підкупу виборців та незаконного ведення передвиборчої агітації з боку обласного відділення Партії Регіонів.
На підставі цього рішення, згідно чинного законодавства та після відповідного рішення апеляційного суду, обласна виборча комісія повинна прийняти рішення щодо зняття з виборчих перегонів місцевих регіоналів.
В Дніпропетровській області вже був прецедент зняття політичної партії з виборів за аналогічних підстав – в Нікопольському районі знято партію НС «Наша Україна» за позовом блоку «Не так».
Слід зазначити, що Народний Рух України є суб’єктом Блоку «Наша Україна» на виборах до Верховної Ради, у місцевих виборах Рух приймає участь самостійно. Список Народного Руху до Дніпропетровської обласної ради очолює відомий економіст Володимир Лановий.


прес-центр ДОО НРУ

Відповіді

 • 2006.03.18 | Сергій Кабуд

  це шо на всю область не буде жодного кандидата ПРУсистів в бюлет

  в бюлетнях? це ВЖЕ чи ще ні?
  це скіки- 1,5 міліона виборців
  гиги
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | Сахаров

   Гоп...

   Сьогодні ПРУ провела пресконференцію. Вони посилаються на некоректність доказової бази і подали апеляцію. У суді журналістів не було бо ані ПРУ ані Рух нікому про суд не повідомили (незрозуміло чому)і що там насправді відбувалося, невідомо. Говорять про те що у знятті ПРУ з виборів особисто зацікавлений голова облради Швець, котрий іде на область у списку НУ під номером 1. Є певні ознаки впливу Швеця на обласну виборчу комісію. Але говірка - не факт. Варто почекати рішення апеляційного суду. Тоді буде повна визначеність. А покищо казати "Гоп" зарано.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua