МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Провокації проти „Нашої України” у київських гуртожитках.

03/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомили представники виборчих штабів Нашої України в студентських гуртожитках Києві нібито від „Нашої України” проводиться „набір спостерігачів” на виборчі дільниці. Пройдисвіти вимагають у студентів, які на це згоджуються ксерокопії паспортів, обіцяючи „подзвонити пізніше”.

На думку справжніх представників виборчих штабів Нашої України шахраї таким чином просто збирають паспортні дані студентів для якихось махінацій, можливо і для фальсифікації голосувань. Махінатори носять з собою папку, на яку для „достовірності” наклеєні кілька листівок „Нашої України”. Для пересування вони використовують автомобіль з некиївськими номерами.

Відповіді

 • 2006.03.18 | catko

  деталі

  прийшов студент в штаб НУ записуватись в спостерігачі - розказує, що в його гуртожитку КНЕУ висить об'ява що якийсь артур набирає спостерігачів для нашої україни за гроші. для запису треба здати йому ксеркопію паспорту і все. і спостерігачів треба йому сотнями. є моб.телефон 80674098381.
  працівник штабу прикинувся студентом, видзвонив. призначили зустріч прямо біля гуртожитку. приїхали. пацанчиків 3-4, але грузить один. в нього папочка. на папочці наклеєна акуратно обкладинка з брошури яку в наметах НУ роздають. вся бригада на машині - вбита таратайка з номером АР3309АС. ведуть себе впевнено і нагло. тикають в морду перелік районних штабів києва але кажуть що можете не дзвонити - вам скажуть що все укомплектовано. тому типа їх і послали - зібрати 15 тисяч(!)спостерігачів. робота за принципом: в переддень виборів вам позвонять і скажуть на якій ви дільниці. ви приходите і стоїте на дільниці спостерігаєте. вас контролюють час від часу. якщо все чікі - після виборів одержуєте бабло. 50 грн. якщо НУ набере більшість - то ще 50 грн. паспорт треба щоб офіційно оформити на роботу щоб офіційно виплатити гроші. чому так вербують - а тому що тепер омельченко вибори з себе на партії перекинув, от і приходиться. посилаються на якогось чувака з яким завжди працюють по платних демонстраціях - він головний організатор. ще посилаються на якогось кандидата в депутати який є старшим по набору.
  короче - несе повний брєд але так впевнено що розвести може. правда показово що ще з десяток студентів що видзвонили "артура" - майже ніхто після почутого не повівся - всі грамотні стали.
  після того як почали пацанчиків шугати - вони сіли в авто і поїхали.
  цікава деталь - в гуртожиток вони заходили вільно але абсолютно не орієнтуються в києві - гуртожиток кнеу на дегтярівській (навіть не окраїна шевченківського) а вони називали що зараз знаходяться в соломянському районі. і мобілки недешеві дуже.

  ну і найголовніше - повідомлення про подібні набори від НУ прийшли вже з 4-х гуртожитків різних вузів києва.

  напевне зайве казати що ні в жодному районному ні в міському ні в центральному штабі нашої україни нічого не чули про набір спостерігачів мимо усталеної процедури - людина має особисто прийти з рекомендаціями в штаб і написати відповідну заяву що вимагається законом. а потім пройти відповідне навчання.

  тому залишилось тільки вгадати для чого комусь ксерокопії паспортів студентів що живуть в гуртожитку і зібраних під маркою НУ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.19 | TrollSeeker

   Re: деталі

   Є серйозний привід нацькувати на метикуватих хлопчиків (якщо вони ще себе виявлять) правохоронців, визначитись з номерним знаком автомобіля.
   Якби це вдалось, думаю, багато чого мого б вияснитись.
   Може то є провокація, пов'язана з виборами, а може то аферисти, які діють під шумок виборів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua