МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пропаґандивні недоліки мають небезпечне підґрунтя

03/20/2006 | Інший
На Сході людей залякують вступом до ЄС та НАТО, поширюються чутки про те, що це вигідно Європі та Сполученим Штатам, але з цього буде надвелика шкода Україні.

Чому ж досі влада не використала, мабуть, найпереконливіший аргумент? Якби це було вигідно Європі та Штатам, то ми давно вже були б у цих інституціях. А з огляду на те, що ми пнемося, але нас не пускають, то все навпаки...

Це приклад лише одного з десятків пропаґандивних прорахунків чинної вдади. Вважаю, що підґрунтям існування таких вад є тотальна домінанта окупаційних медіа.

Якщо ЗМІ не належать державі, то держава не розраховує на ЗМІ як на чинник інформаційної війни та не дбає про ґатунок своєї пропаґанди. Давайте спробуємо перелічити команди, які приймають участь у перегонах-2006 та планують опікуватися станом інформаційного фронту.

1. "Свобода".

2. ?

Відповіді

  • 2006.03.20 | Стась

    ЗМІ не потребують належати державі,

    щоб держава могла через ЗМІ щось донести до громадян. ЗМІ завжди з радістю візмуть інтервю у перших осіб - було б тим що казати. У держави досить важелів розгорнути державницьку пропаганду через незалежні ЗМІ - було б бажання.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua