МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вибори в Білорусі - давайте не будемо підігрувати фальсифікатору

03/20/2006 | Мартинюк
Українські мас-медія зараз абсолютно некритично тиражують фантастичні "діагнози" лукашенківського ЦВК про "майже 90%" результат Лукашенка та ледь не стовідсоткову явку виборців. Це ще більш ганебно, оскільки ті хто це пишуть прекрасно уявляють як досягаються такі фантастичні цифри. Грандіознийний мітинг в Мінську показує що в опозиції достатньо прихильників, а отже і немало голосів.

Чомусь всі мовчать про 30% білорусів які проголосували вдома та напердодні виюбборів? Невже правління Лукашенка довело до того що кожен третій білорус не може за станом здоровя дійти до дільниці, чи у неділю тажко працювати на хліб насущний і не мати моджливості проголосувати.

Таке дострокове голосування може означати лише одне - позиції Лукашенка настільки слабкі, що він не вірить у свою пермогу в першому турі. Відповідно в другому турі, навіть якщо Лукашенко бере найбільше голосів у першому його шанси стають ще меншими, внаслідок неминучого обєднання прихильників попозиційних кандидатів.

Звідси висновок Лукашенко може твердо надіятися лише на приблизно 35% білоруських виборців, або й на ще менше.

Екзіт пул Левади показав 47% за Лукашенка, тобто 53% білорусів проголосували проти нього.

Зауважу - в умовах Білорусі багато людей приховали своє голосування проти Лукашенка , і заявили "підозрілим" опитувальникам що вони голосували за "бацьку". І це зрозуміло - в країні де нелояльні громадяни просто зникають без сліду це не є пуста пересторога.

Тому реальний результат Лукашенка може бути ще меншим.

Відповіді

 • 2006.03.20 | Tatarchuk

  Ще не позно показати себе на ділі. Це я для НЕТОКРАТІВ

  Мартинюк пише:
  > Українські мас-медія зараз абсолютно некритично тиражують фантастичні "діагнози" лукашенківського ЦВК про "майже 90%" результат Лукашенка та ледь не стовідсоткову явку виборців. Це ще більш ганебно, оскільки ті хто це пишуть прекрасно уявляють як досягаються такі фантастичні цифри. Грандіознийний мітинг в Мінську показує що в опозиції достатньо прихильників, а отже і немало голосів.

  Це найперший сигнал що треба діяти.
  Бачив вчора майданівця на Пятому, щоправда йому там рота не дали відкрити. Любі друзі (с) Чого ми тут просто сидімо? Як не поїхали ТУДИ, то давайте хоча б ідеї на СЬОГОДНІ оперативно надамо.

  1) Як передати потім інфу, яку неткорати сочлі полєзной, Мілінкевичу.

  2) Що треба робити на випадки отих снігових бурь? Невже на Майдані (фізичному, в Київі, на якому я власною персоною не був) не було морозів та снігу, які б так повпливали на білорусів.

  3) Ретельно, можна на закритому форумі, але ж оперативно, обсудити шляхі.

  4) знайти правця білоруського законодавства та багато суто юридичних проблєм рішати за його участі.

  ітн.

  > Чомусь всі мовчать про 30% білорусів які проголосували вдома та напердодні виюбборів? Невже правління Лукашенка довело до того що кожен третій білорус не може за станом здоровя дійти до дільниці, чи у неділю тажко працювати на хліб насущний і не мати моджливості проголосувати.

  Треба придумати як привернути до САМЕ ЦЬОГО факту увагу громадськості - та ще так, щоби ТУПІ редактори та цензори в Беларусі додумалися її опублікувати!!!!!

  Це не фантастика, зауважу лише, що і я і мабуть багато хто з майданівців знають такі випадки.

  > Таке дострокове голосування може означати лише одне - позиції Лукашенка настільки слабкі, що він не вірить у свою пермогу в першому турі. Відповідно в другому турі, навіть якщо Лукашенко бере найбільше голосів у першому його шанси стають ще меншими, внаслідок неминучого обєднання прихильників попозиційних кандидатів.

  Отже, треба добіти режим. Перший вихід - це досягти ЗАТЯГУВАННЯ процесу - вибори, перевибори, другі тури, розгляди в справах.

  Тому Що (с) підвішений за щось Диктатор вже перетворюється на колишнього диктатора. Криси повінні почати від нього збігати, і все почне руйнуватися.

  > Звідси висновок Лукашенко може твердо надіятися лише на приблизно 35% білоруських виборців, або й на ще менше.

  Це мета Другого Туру

  > Екзіт пул Левади показав 47% за Лукашенка, тобто 53% білорусів проголосували проти нього.

  На жаль, цого немає на сайті Левади

  > Зауважу - в умовах Білорусі багато людей приховали своє голосування проти Лукашенка , і заявили "підозрілим" опитувальникам що вони голосували за "бацьку". І це зрозуміло - в країні де нелояльні громадяни просто зникають без сліду це не є пуста пересторога.

  Як проривати цю блокаду? Повторюю, є наработки як донести повз редакції, це ж зветься інформаційний привід. Думайте, некторати. Вважайте що ви вже в прямому ефірі зкладаєте оті іспити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.20 | alx_1904

  Ошибка + Пример США

  Мартинюк пише:

  > Чомусь всі мовчать про 30% білорусів які проголосували вдома та напердодні виюбборів? Невже правління Лукашенка довело до того що кожен третій білорус не може за станом здоровя дійти до дільниці, чи у неділю тажко працювати на хліб насущний і не мати моджливості проголосувати.

  Во 1х - не 30, а 20%, во вторых, напомню, что в США можно голосовать заранее, причём по ПОЧТЕ.
  Врать нехорошо.
  а 80-20=60% полюбому.

  Лучше критикуйте выборы Буша и скажите, что он нелегитимный президент и диктатор, с которым весь цивилизованный мир должен разорвать отношения :lol: :lol: :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.20 | Tatarchuk

   Re: Ошибка + Пример США

   Можемо вас персонально включити в групу яка розвине демократію в Америці. Напрасно вважаєте що нас всіх все задовольняє в США, це якесь дивне антіНАТОвське уявлення в Вас.
   Бо я б перший туди переніс наш помаранчевий досвід, коли рученькі звільняться.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.20 | Боррачо

    Re: Ошибка + Пример США

    Tatarchuk пише:
    > Можемо вас персонально включити в групу яка розвине демократію в Америці. Напрасно вважаєте що нас всіх все задовольняє в США, це якесь дивне антіНАТОвське уявлення в Вас.
    > Бо я б перший туди переніс наш помаранчевий досвід, коли рученькі звільняться.

    Давно пора б.
    Бо може бути запізно - для всієї земної кульки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.20 | Мартинюк

     Може ми ще Буркіна-Фассо згадаємо?

     Ми розмовляємо про сучасну Білорусь, а не про сіракузьку тиранію у древній Сицилії.Так само ми не про французького Людовіка а про білоруського.
     Штати не межуть з Україною.Гіпотетичні махінції з 1% голосів не порівнянні із махінацією у 40%.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.20 | alx_1904

      Re: Може ми ще Буркіна-Фассо згадаємо?

      Мартинюк пише:
      > Штати не межуть з Україною.Гіпотетичні махінції з 1% голосів не порівнянні із махінацією у 40%.
      Они всего привели к власти Буша.
      Кстати решающее голосование было в штате, где губернатор Буш - родной брат президента.
      А проигравший нашёл в себе силы признать, что он должен поступить по ЗАКОНу и признать поражение, несмотря ни на что.
     • 2006.03.20 | Боррачо

      А чим ця країна гірша за Україну?

      За рівнем життя? Це ще треба передивитися. Принагідно, погляньте, на яких щаблях розташувалися Україна та Білорусь.

      > Штати не межуть з Україною.

      Так. Вони навіть дальші від нас за Буркіна-Фасо. Але мають на нашу країну колосальний імперський вплив, порівняний хіба що з Росією.

      >Гіпотетичні махінції з 1% голосів не порівнянні із махінацією у 40%.

      Невже М.Мура не дивилися?
   • 2006.03.20 | один_козак

    Самі себе обдурили

    Tatarchuk пише:
    > Напрасно вважаєте що нас всіх все задовольняє в США, це якесь дивне антіНАТОвське уявлення в Вас.

    То буває так, що якась група людей вигадує міфи, щоб морочити голову іншим, чи просто старанно намагається бачити речі не такими, як вони є, а такими, як їх хочеться бачити...
    А потім її адепти дивуються, наприклад, коли перед ними стоїть людина в помаранчевих стрічках і не тільки без рогів, а навіть без шмайсера )))
  • 2006.03.20 | Забойщик.

   Для alx_1904 : Ох,уЗ эти сказоЦники...

   Лучше критикуйте выборы Буша и скажите, что он нелегитимный президент и диктатор,

   ------Это американцы дали права гражданину украины определять легитимность АМЕРИКАНСКОГО преза? Или это Вы своей властью?... А откедова у Вас такая власть???

   Что -то ,вы пане alx_1904 путаете яйца с гландами. Мне так кажется.
 • 2006.03.20 | Боррачо

  Давайте не будемо підігрувати фантазіям

  Знаєте, ніколи у житті не був лукашістом. Але цур мене від таких "борців" із його режимом.

  Мартинюк пише:
  > Українські мас-медія зараз абсолютно некритично тиражують фантастичні "діагнози" лукашенківського ЦВК про "майже 90%" результат Лукашенка та ледь не стовідсоткову явку виборців.

  Розумна людина, Стас Белковський, якого важко звинуватити у симпатіях до путиністів, днями відповів на питання у чаті УП:

  „ - Станіславе, що станеться 20-го березня в Республіці Білорусь?

  - Звичайно, будуть народні виступи, але Майдану не буде, революції теж. Важливо розуміти, що Лукашенко принципово відрізняється від Кучми і Януковича. Він запропонував Білорусії неорадянський проект, який є насправді достатньо популярним. Крім того, Лукашенко є харизматичним лідером, а харизма визначає легітимність правителя”.

  > Це ще більш ганебно, оскільки ті хто це пишуть прекрасно уявляють як досягаються такі фантастичні цифри.

  Чому? Вони ж в Україні живуть, та ще в передвиборчий час. Наразі кількість фальсифікацій в нас така сама як раніше, хіба що, вона вже не має загального централізованого характеру - кожен собі у свому регіоні, чи на "своїй" дільниці фальсифікує. Такий собі конкурс на кращу фальсифікацію.

  >Грандіознийний мітинг в Мінську показує що в опозиції достатньо прихильників, а отже і немало голосів.

  А ось і ви вже заговорили мовою мінського ЦВК! Який там грандіозний мітинг - максимум 10 тисяч народу та купка недолугих вождиків, що намагались банально зимітувати Майдан. Куди їм до Луки, правду Белковський каже. Щей й байки придумали про "снігометальні гармати"! У дусі юліних "літаків з російським спецназом, що вже розвантажуються в Жулянах".. Афтар жжот! Добре хоч знайшлись порядні опозиціонери, які цю лабуду спростували.

  > Чомусь всі мовчать про 30% білорусів які проголосували вдома та напердодні виюбборів? Невже правління Лукашенка довело до того що кожен третій білорус не може за станом здоровя дійти до дільниці, чи у неділю тажко працювати на хліб насущний і не мати моджливості проголосувати.

  Мушу вас розачарувати. Правління Лукашенка довело до того, що кожен третій мешканець українського Полісся вже працює за кордоном, на території Білорусі. І намагається туди переїхати на ПМЖ, бо якісне безкоштовне лікування, пристойні пенсії та бюджетне дотування села – це той самий хліб насущний, якого позбавила нас наша влада – як діюча, так і минула.

  > Таке дострокове голосування може означати лише одне - позиції Лукашенка настільки слабкі, що він не вірить у свою пермогу в першому турі.

  Ви самі хоч у це вірите? Чи це спалах демократичної гарячки?

  > Звідси висновок Лукашенко може твердо надіятися лише на приблизно 35% білоруських виборців, або й на ще менше.

  Дурень думкою багатіє.

  > Екзіт пул Левади показав 47% за Лукашенка, тобто 53% білорусів проголосували проти нього.

  Погодьтеся, було б дивно, якби левадів пуп щось інше показав. Це як „соцопитування” лукашенківців – але навпаки. Та ж сама „чесність”.

  > Зауважу - в умовах Білорусі багато людей приховали своє голосування проти Лукашенка , і заявили "підозрілим" опитувальникам що вони голосували за "бацьку". І це зрозуміло - в країні де нелояльні громадяни просто зникають без сліду це не є пуста пересторога.

  Я – нелояльний до бацьки громадянин, моїх друзів – анархів та лівих – зараз тягають на допити, в РБ я буваю регулярно, а отже знаю ціну вашим байкам.

  > Тому реальний результат Лукашенка може бути ще меншим.

  Шкода що ви, Мартинюк, на вибори не пішли. Певно, відразу б отримали повну підтримку білоруського народу, „чаянія” якого так добре знаєте.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.20 | Мартинюк

   Червоний напівдемократизм - демократія не мета, а шлях до влади

   Захищає демократію лише тоді коли вона вигідна тим чи іншим червоним. Негайно забуває про неї, яек тільки якийсь червоний , чи навіть червонуватий диктатор приходить до влади.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.20 | Боррачо

    Що, друже, більш нічого сказати?

    Зову фантазуєте? Я ж вам сказав, що не маю симпатій до Лукашенко, а мюї друзі борються проти його режиму. Проте, це ще не привід підтримувати грантоїдів з "офіційної" опозиції - "любих друзів" мєнського розливу.

    Ви б краще спромоглися відповісти на грунтовний розбір вашіх фантазій.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.20 | Предсказамус

     Есть

     Особенность Белоруссии в том, что, во-первых, там реально работает монополия на информацию и, во-вторых, владеющие информацией боятся ее озвучивать даже в приватном формате.
     То, что вчера произошло на Октябрьской площади, по неожиданности для власти и самих белорусов можно сравнить с 24 ноября 2004 года в Украине. Если забыли, напоминаю: председатель КГБ Белоруссии пообещал всем, кто выйдет на улицы не за хлебушком, сажать как террористов. А вышло даже по самым скромным оценкам, тысяч 15 (оценку МВД считаю не скромной, а просто гоневом).
     Все противники Лукашенко, независимо от цвета, должны поддержать оппозицию, если хотят на следующих выборах иметь право голоса. Раскол в это время полезен только Лукашенко.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.20 | один_козак

      Треба ще пам'ятати кількість населення Білорусі (-)

     • 2006.03.20 | alx_1904

      Каких 15 тыс.?

      Предсказамус пише:
      > А вышло даже по самым скромным оценкам, тысяч 15 (оценку МВД считаю не скромной, а просто гоневом).
      Даже Евроньюз оценил ДО 10 тысяч, а они склонны завышать, но то, что собралось не больше, чем регионов с Витренко в Киеве на Грушевского на прошлой неделе - так точно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.20 | Предсказамус

       Обыкновенных

       alx_1904 пише:
       > Даже Евроньюз оценил ДО 10 тысяч, а они склонны завышать, но то, что собралось не больше, чем регионов с Витренко в Киеве на Грушевского на прошлой неделе - так точно.
       Я это знаю от людей, которые там были. Но в любом случае приятно, что это единственное Ваше возражение.
      • 2006.03.20 | Боррачо

       10-12 тис.

       Ось моє спілкування з мінськими друзями:

       "Ну тысяч 10 было стопрцентов. Погода подгадила крепко...
       ...Снегометы это смехота, уссаться можно!!!! Как будото Свобода это первая прогнала".
     • 2006.03.20 | Боррачо

      Та ну?

      Предсказамус пише:
      > Особенность Белоруссии в том, что, во-первых, там реально работает монополия на информацию

      Монполія на інформацію є майже в кожному сучасному суспільстві (окрім, можливо, Венесуели, де влада віддала ЗМІ опозиції). Ця монополія належить власникам медіа - телеканалів, радіо та газет.

      >и, во-вторых, владеющие информацией боятся ее озвучивать даже в приватном формате.

      Вибачте, це відверте перебільшення. Опозиційні ЗМІ у РБ вельми розгалуджені (хоча, звісно, вони значно слабші за офіційні) - а отже інформація поширюється.

      > То, что вчера произошло на Октябрьской площади, по неожиданности для власти и самих белорусов можно сравнить с 24 ноября 2004 года в Украине.

      Ще одне перебільшення. Лукашенко зіграв грамотно й чітко - ніяких арештів перед камерами ТБ поки що не було. Формальна свобода організації опозиційних акцій дотримана. А результат все одно буде на користь бацьки. Дивіться слова Белковського у моєму першому пості.

      > А вышло даже по самым скромным оценкам, тысяч 15 (оценку МВД считаю не скромной, а просто гоневом).

      Тобто, коли мєнти декларують 8 тис. демонстрантів (при реальній кількості 10-12 тис.) - це гонєво. А коли мєньскі любі друзі називають цифру 50 тис. - це так собі, незначна помилка. Як і ганебна брехня із "снігометами".

      > Все противники Лукашенко, независимо от цвета, должны поддержать оппозицию, если хотят на следующих выборах иметь право голоса. Раскол в это время полезен только Лукашенко.

      Сумнівна теза. Проте координувати дії, звісно, потрібно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.20 | Предсказамус

       А то?

       Боррачо пише:
       > Предсказамус пише:
       >> Особенность Белоруссии в том, что, во-первых, там реально работает монополия на информацию
       > Монполія на інформацію є майже в кожному сучасному суспільстві (окрім, можливо, Венесуели, де влада віддала ЗМІ опозиції). Ця монополія належить власникам медіа - телеканалів, радіо та газет.
       Как-нибудь на досуге посмотрите в словаре смысл слова "монополия". Если собственник не один и нет картельного сговора, то нет и монополии.

       >> и, во-вторых, владеющие информацией боятся ее озвучивать даже в приватном формате.
       > Вибачте, це відверте перебільшення. Опозиційні ЗМІ у РБ вельми розгалуджені (хоча, звісно, вони значно слабші за офіційні) - а отже інформація поширюється.
       Даже в Минске мои знакомые получают более-менее достоверную информацию только из Интернета. Если Вы знаете оппозиционные СМИ, озвучьте, я им передам и обязательно расскажу Вам о реакции.

       >> То, что вчера произошло на Октябрьской площади, по неожиданности для власти и самих белорусов можно сравнить с 24 ноября 2004 года в Украине.
       > Ще одне перебільшення. Лукашенко зіграв грамотно й чітко - ніяких арештів перед камерами ТБ поки що не було. Формальна свобода організації опозиційних акцій дотримана. А результат все одно буде на користь бацьки. Дивіться слова Белковського у моєму першому пості.
       Белковский для меня авторитетом не был никогда. Как раз в его словах преувеличений гораздо больше, начиная от харизмы Лукашенко. Если же Вы считаете, что люди, вышедшие на площадь, сработали на бацьку, то, действительно, смысла в таких акциях для Ваших единомышленников нет.

       >> А вышло даже по самым скромным оценкам, тысяч 15 (оценку МВД считаю не скромной, а просто гоневом).
       > Тобто, коли мєнти декларують 8 тис. демонстрантів (при реальній кількості 10-12 тис.) - це гонєво. А коли мєньскі любі друзі називають цифру 50 тис. - це так собі, незначна помилка. Як і ганебна брехня із "снігометами".
       Не знаю, к чему Вы мне это решили рассказать. Я о том, что в Белоруссии потихоньку проходит страх у политически активных людей, а Вы о любих друзях...

       >> Все противники Лукашенко, независимо от цвета, должны поддержать оппозицию, если хотят на следующих выборах иметь право голоса. Раскол в это время полезен только Лукашенко.
       > Сумнівна теза. Проте координувати дії, звісно, потрібно.
       У меня гораздо больше сомнений вызывают истинные цели "красного" движения в Белоруссии. Наверное, как и у нас - чем хуже, тем лучше.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.20 | Боррачо

        Re: А то?

        Предсказамус пише:
        > Боррачо пише:
        > > Предсказамус пише:
        > >> Особенность Белоруссии в том, что, во-первых, там реально работает монополия на информацию
        > > Монполія на інформацію є майже в кожному сучасному суспільстві (окрім, можливо, Венесуели, де влада віддала ЗМІ опозиції). Ця монополія належить власникам медіа - телеканалів, радіо та газет.

        > Если собственник не один и нет картельного сговора, то нет и монополии.

        Якщо ЗМІ висловлюють інтереси 3% громадян країни, це й є справжня монополія на інформацію. За соціальною та політичною ознаками.

        > > > Вибачте, це відверте перебільшення. Опозиційні ЗМІ у РБ вельми розгалуджені (хоча, звісно, вони значно слабші за офіційні) - а отже інформація поширюється.

        > Даже в Минске мои знакомые получают более-менее достоверную информацию только из Интернета. Если Вы знаете оппозиционные СМИ, озвучьте, я им передам и обязательно расскажу Вам о реакции.

        "Народная воля", "Белорусская деловая газета", "Солидарность", "Навінкі" (выходит то легально, то из под полы), ціла купа самвидаву.

        > >> То, что вчера произошло на Октябрьской площади, по неожиданности для власти и самих белорусов можно сравнить с 24 ноября 2004 года в Украине.
        > > Ще одне перебільшення. Лукашенко зіграв грамотно й чітко - ніяких арештів перед камерами ТБ поки що не було. Формальна свобода організації опозиційних акцій дотримана. А результат все одно буде на користь бацьки. Дивіться слова Белковського у моєму першому пості.

        > Белковский для меня авторитетом не был никогда. Как раз в его словах преувеличений гораздо больше, начиная от харизмы Лукашенко.

        Ну-ну.

        > >> А вышло даже по самым скромным оценкам, тысяч 15 (оценку МВД считаю не скромной, а просто гоневом).
        > > Тобто, коли мєнти декларують 8 тис. демонстрантів (при реальній кількості 10-12 тис.) - це гонєво. А коли мєньскі любі друзі називають цифру 50 тис. - це так собі, незначна помилка. Як і ганебна брехня із "снігометами".
        > Не знаю, к чему Вы мне это решили рассказать. Я о том, что в Белоруссии потихоньку проходит страх у политически активных людей, а Вы о любих друзях...

        А я про те, що брехати не гарно. Навіть на Майдані. Тема "любих друзів" має безпосереднє відношення до цієї тези.

        > >> Все противники Лукашенко, независимо от цвета, должны поддержать оппозицию, если хотят на следующих выборах иметь право голоса. Раскол в это время полезен только Лукашенко.
        > > Сумнівна теза. Проте координувати дії, звісно, потрібно.

        > У меня гораздо больше сомнений вызывают истинные цели "красного" движения в Белоруссии. Наверное, как и у нас - чем хуже, тем лучше.

        Я бачу, ви дуже обізнані щодо цього руху. Апломбу вам не бракує.

        :-)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.20 | Предсказамус

         Именно это. Вырождение "красного" движения

         Боррачо пише:
         > Предсказамус пише:
         >> Если собственник не один и нет картельного сговора, то нет и монополии.
         > Якщо ЗМІ висловлюють інтереси 3% громадян країни, це й є справжня монополія на інформацію. За соціальною та політичною ознаками.
         Давайте без лозунгов, ладно? Владельцы разные, интересы разные. А в Белоруссии фактически один владелец и один интерес.

         >> Даже в Минске мои знакомые получают более-менее достоверную информацию только из Интернета. Если Вы знаете оппозиционные СМИ, озвучьте, я им передам и обязательно расскажу Вам о реакции.
         > "Народная воля"
         Витебская милиция проверяет тираж "Народнай воли"
         15.03.2006, www.belaruspartisan.org
         Сотрудники витебской милиции проводят проверку тиража газеты "Народная воля", который был задержан во вторник на белорусско-российской границе."В настоящее время задержанный 14 марта тираж "Народной воли" - 27 тысяч экземпляров - находится в УВД Витебского облисполкома
         http://baj.ru/2006/Mar/150306smi4.asp
         ---
         > "Белорусская деловая газета"
         В отношении негосударственных изданий были применены антизаконные меры, как-то, отказ руководства Дома печати в публикации их продукции. В результате такие издания как “Белорусская Деловая Газета”, “Свобода” и “Белорусская Газета” вынуждены были прибегнуть к услугам печатного учреждения в Литве.
         http://bhc.unibel.by/arhiv/doklady/DokladAnisko.htm
         ---
         > "Солидарность"
         В среду в Минске была убита известная журналистка Вероника Черкасова, она работала в оппозиционной газете “Солидарность”. Вероника погибла в собственной квартире: ей нанесено двадцать ножевых ранений, перерезано горло. Инсценировано под бандитское нападение.
         http://www.mk.ru/numbers/1332/article41217.htm
         ---

         > "Навінкі" (выходит то легально, то из под полы)
         Белорусская газета закрыта на время предвыборной кампании
         БЕЛОРУССИЯ, Минск. (Соб. корр.). Министр информации Белоруссии Владимир Русакевич издал приказ о трёхмесячной приостановке издания сатирической газеты «Навінкі» за «грубое нарушение законодательства о печати». «Грубым нарушением» министр считает мелкие просчеты в работе редакции
         (из кэша Гугла)
         Теперь это называется "Опозиційні ЗМІ у РБ вельми розгалуджені (хоча, звісно, вони значно слабші за офіційні) - а отже інформація поширюється."?

         >> Не знаю, к чему Вы мне это решили рассказать. Я о том, что в Белоруссии потихоньку проходит страх у политически активных людей, а Вы о любих друзях...
         > А я про те, що брехати не гарно. Навіть на Майдані. Тема "любих друзів" має безпосереднє відношення до цієї тези.
         То есть, мы о разном. В принципе, не сомневался.

         >> У меня гораздо больше сомнений вызывают истинные цели "красного" движения в Белоруссии. Наверное, как и у нас - чем хуже, тем лучше.
         > Я бачу, ви дуже обізнані щодо цього руху. Апломбу вам не бракує. :-)
         Наоборот, совершенно не в курсе, т.к, о нем ничего не слышно. И это тоже о многом говорит.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.20 | Боррачо

          Смішно казати про це на тлі тотального виродження помаранчових

          Предсказамус пише:
          > Боррачо пише:
          > > Предсказамус пише:
          > >> Если собственник не один и нет картельного сговора, то нет и монополии.
          > > Якщо ЗМІ висловлюють інтереси 3% громадян країни, це й є справжня монополія на інформацію. За соціальною та політичною ознаками.
          > Давайте без лозунгов, ладно? Владельцы разные, интересы разные. А в Белоруссии фактически один владелец и один интерес.

          Давайте не заперечувати реальний стан справ. Ці різні власники мають загальний класовий інтерес - а отже, ні на 5-му, ні на "Україні" ви однаково не почуєте новини про боротьбу львівської незалежної профспілки, мешканців гуртожитків з Луганську, тощо. Це й є справжня монополія на поширення інформації - нічим не краща за ситуацію в Білорусі.

          > Теперь это называется "Опозиційні ЗМІ у РБ вельми розгалуджені (хоча, звісно, вони значно слабші за офіційні) - а отже інформація поширюється.

          Так. Бо ж ці газети виходять - хоч ви про них до цього дня нічого не знали. А репресії проти опозиційної преси - звичайна річ як для РБ, так і до України, Росії, Грузії, США, ЄС, тощо.
          Я вже не кажу про те, що вірю інформації від опозиціонерів так само, як лукашистам.

          "Снігові гармати" :)

          > >> Не знаю, к чему Вы мне это решили рассказать. Я о том, что в Белоруссии потихоньку проходит страх у политически активных людей, а Вы о любих друзях...
          > > А я про те, що брехати не гарно. Навіть на Майдані. Тема "любих друзів" має безпосереднє відношення до цієї тези.
          > То есть, мы о разном. В принципе, не сомневался.

          Звісно так. Я не симпатик Лукашенко, але мушу визнати, що сьогодні його дійсно підтримує переважна більшість громадян Білорусі. Переважно, тому, що цей режим утримав високі стандарти соціальних гарантій, завдяки чому до нього бігуть наші поліщуки. А отже, я мушу поважати вибір громадян РБ. Тоді як ви розумієте під демократією бажання за будь яку ціну нав`язати країні вашого режима.

          > >> У меня гораздо больше сомнений вызывают истинные цели "красного" движения в Белоруссии. Наверное, как и у нас - чем хуже, тем лучше.
          > > Я бачу, ви дуже обізнані щодо цього руху. Апломбу вам не бракує. :-)
          > Наоборот, совершенно не в курсе, т.к, о нем ничего не слышно.

          А ви гадали, що європейські та грантові ЗМІ будуть розповідати вам про ліво-анархічний рух Білорусі?
          :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.20 | Предсказамус

           Не вижу ничего смешного

           "Оранжевое" движение возникло как протестное. Оно объединило совершенно различных политиков и их сторонников. Если кто-то считал, что это надолго, он сильно ошибался. Сейчас на основе этого движения формируются левые, центристские и правые политические силы. Т.е. идет нормальный процесс.

           Боррачо пише:
           > Предсказамус пише:
           >> Давайте без лозунгов, ладно? Владельцы разные, интересы разные. А в Белоруссии фактически один владелец и один интерес.
           > Давайте не заперечувати реальний стан справ. Ці різні власники мають загальний класовий інтерес
           Даже наличие общего классового интереса не пересиливает политические интересы. И если "красные" в кои-то веки сделают что-то действительно заметное, "буржуи" обязательно разместят информацию в СМИ, руководствуясь как политической, так и коммерческой конкуренцией.

           >> Теперь это называется "Опозиційні ЗМІ у РБ вельми розгалуджені (хоча, звісно, вони значно слабші за офіційні) - а отже інформація поширюється.
           > Так. Бо ж ці газети виходять - хоч ви про них до цього дня нічого не знали. А репресії проти опозиційної преси - звичайна річ як для РБ, так і до України, Росії, Грузії, США, ЄС, тощо.
           "У кого суп жидкий, а у кого жемчуг мелкий". Мы же не на митинге, давайте говорить, как взрослые люди.

           >> То есть, мы о разном. В принципе, не сомневался.
           > Звісно так. Я не симпатик Лукашенко, але мушу визнати, що сьогодні його дійсно підтримує переважна більшість громадян Білорусі. Переважно, тому, що цей режим утримав високі стандарти соціальних гарантій, завдяки чому до нього бігуть наші поліщуки. А отже, я мушу поважати вибір громадян РБ. Тоді як ви розумієте під демократією бажання за будь яку ціну нав`язати країні вашого режима.
           Если бы Вы с этого начали, мы с Вами сэкономили бы кучу времени. Считать, что лишенный информации народ сделал выбор - это настолько сильная мысль, что сразу же пропадает желание спорить.

           >>>> У меня гораздо больше сомнений вызывают истинные цели "красного" движения в Белоруссии. Наверное, как и у нас - чем хуже, тем лучше.
           >>> Я бачу, ви дуже обізнані щодо цього руху. Апломбу вам не бракує. :-)
           >> Наоборот, совершенно не в курсе, т.к, о нем ничего не слышно.
           > А ви гадали, що європейські та грантові ЗМІ будуть розповідати вам про ліво-анархічний рух Білорусі? :-)
           Зачем рассказывать? Если бы на Октябрьской площади стояли не грантоеды и европейские запроданцы, а левые анархисты Белоруссии, именно их кандидат конкурировал бы с убийцей и вором Лукашенко, доходчиво рассказав людям,что сохранит "высокий социальный уровень", было бы о чем говорить. А так...
 • 2006.03.20 | Мінор

  Непрофесійність випускових редакторів

  Потрібно розіслати листи від Майдану по телеканалах з проханням бодай подавати 2 протилежні точки зору на результати виборів у Білорусі і не замовчувати опозицію.
  А взагалі - ганьба для українців підпримувати такого мудака, як Лукашенка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.20 | alx_1904

   А нагло врать - не ганьба?

  • 2006.03.20 | line305b

   Ось, б***, ось! (-)

 • 2006.03.20 | Боррачо

  Центр Левади не брав участь у виборах в Білорусі (л)

  http://www.pravda.ru/news/world/20-03-2006/79322-belarus-0

  То, знову ж таки - хто бреше насправді?

  :-)

  Мартинюк пише:
  > Екзіт пул Левади показав 47% за Лукашенка, тобто 53% білорусів проголосували проти нього.
 • 2006.03.20 | alx_1904

  Пушки и 20тыс. уже до УП дошли

  http://pravda.com.ua/ru/news/2006/3/20/38914.htm
  УП всё больше лапши пишет. :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.20 | Боррачо

   Re: Пушки и 20тыс. уже до УП дошли

   alx_1904 пише:
   > http://pravda.com.ua/ru/news/2006/3/20/38914.htm
   > УП всё больше лапши пишет. :(

   Але й на УП визнають, що Левада не робив екзіт-пулу у Білорусі.
 • 2006.03.20 | Tatarchuk

  Луку треба міняти. Лука це Кучмо

  Якщо комусь здається що Лука це Ющенко з вусами, то він помиляється.
  Якби Ющ спробував розігнати чиєсь каре - пофіг БЮТ чи ПРУ - йому була б хана, бо не для того мали клопіт.

  Лука рідкісний негативний чувак (о як я м'яко вирази знайшов). Він кошмарить всіх білорусів тому що натравлює вмираючих дітей-партизан на "єту агалтелую моладь".

  А ще цей пихатий тип примудрився назвати БІЛОРУСІВ у власній країні НАЦМЕНАМИ. А в остальном, пани номер1904 та Бораччо, дійсно "всьо харашо". За кучми нас намивали думати, що "спасібо что войни нєт".

  Газова гілка продана фактично Росії, а ті ще ціну підняли.

  Невже неясно, що варто вдарити по режиму Лукі коли він слабкий та від нього біжуть перші пацюки, а не коли він зовсім приборзіє.
 • 2006.03.20 | zubr

  Re: Вибори в Білорусі - давайте не будемо підігрувати фальсифікатору

  Досыць, хацім вольнасці і свабоды. Сябры украінцы, вы пэрэбулы власны Майдан, не палівайце панапрасну нас брудом, чым больш вас будзе нас падтрымліваць, тым лепей і для нас. Памагайце, як то робляць ў Польшчы, Чэхіі. Протэстуйце обок нашай амбасады в Кіеве. Будзем вельмі рады за ўсе. Можэ Лука разгоніць нас як было з вамі ў 2001 року. Але не верце нашай пропагандзе, ены говоряць што пэрэварот не стаўся, а сапраўды рэволюцыя ў нас будзе. Повем толькі што Беларусь ужо не така як была


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua