МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Наша Україна" вже освоїла обидві "шайки"

03/20/2006 | Нестор
Всі пам"ятають своєрідну характеристику Президента подіям навколо НФЗ. Він звинуватив Тимошенко в намаганні забрати завод від однієї шайки і передати іншій шайці. Як вона могла це зробити технічно Ющ не уточнив, але це і не планувалося.

Я ще тоді здивувався як швидко "бандит" Пінчук (той що мав сидіти у тюрмах) так стрімко понизився в званні від бандита до шайки.

Але ще більше здивувала кар"єра Коломойського: від власника помаранчевого каналу він деградував до звання шайки. Я ще тоді подумав, що треба йому було на своєму каналі теж говорити, що Ющенко отравився суші і робив собі омоложення. :)

Та на цьому метаморфози не завершилися. Невдовзі Пінчук стає "найкориснішим для держави та найлюбимішим в суспільстві", а Коломойський - "найбільшим злом і ворогом бюджетників". Щось таке. Озвучує це 5 канал.

Одночасно різні брехуни на "Майдані" та інших сайтах типу шутерів та обсерверів волають, що Коломойський - сірий кардинал Тимошенко і свої чорні справи вони планують на пару, а БЮТ є філією "Привату" :) Без єдиного підтвердження зрозуміло.

І що виявляється тепер? Лінія партії робить новий поворот. Виявляється, що "Наша Україна" успішно освоївши шайку Пінчука не забула і про шайку Коломойського. Спочатку Зварич і все юруправління НСНУ стають адвокатами Привату, а тепер і Приват іде по списках НСНУ.

http://www.pravda.com.ua/news/2006/3/20/39913.htm

Директор фірми "Славутич-реєстратор", яка діє в інтересах "Привату", зокрема, у конфлікті навколо Нікопольського заводу феросплавів Корбан балотується до Дніпропетровської облради за списком "Нашої України".

Вітаю прихильників несунів з приростом "любих друзів". Шайка Коломойського в ваших рядах :gun:

Відповіді

  • 2006.03.21 | samopal

    Так головне ж шоб дєньгі із сємї нє ухаділі...

    А заводік (НЗФ) кому грошики приносить? В з ким оті меценати діляться? А там хоч ВР щось вирішила, чи не вирішила - все'дно після виборів все переграють. Усі "реєстратори" прі дєлє. Головне шоб ета сучка опьять не винирнула десь...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua