МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Еще один всегда праздник - это Чварич. (/)

03/21/2006 | Роман ShaRP
5й, конечно, грамотностью, как всегда, не отличается, но общий масштаб перловки понять можно.

http://5tv.com.ua/newsline/207/0/22829/

Коаліції між "Нашою Україною" та партією Регіонів не буде - Зварич

Коаліції між блоком "Наша Україна" та партією Регіонів - не буде через ідеологічні та політичні розбіжності. На цьому наголошує заступник керівника помаранчевого штабу Роман Зварич.

Роман Зварич, блок "Наша Україна":
- Чи можна трикутник запихнути в квадратну дірку не можна. Я не знаю, як це можжна зробити. Треба або трикутника переробити на квадрата, або квадратну дірку перекрояти в трикутну. Чому я так кажую Тому що настільки глибокі ідеологічні та політичні розбіжності між нами. Не можливо звести до купи те, що не зводиться.

Зварич називає всі заяви з приводу такої коаліції передвиборними ходами опонентів "Нашої України". Він переконаний, що створена буде саме "помаранчева коалція". А документ про її створення може бути підписаний навіть до 26 березня.Хоть бы уже математику не трогал, проФФесор, бл@.

А вот как это подают еще несколько информсайтов, ссылаясь на УНИАН:


http://www.razom.org.ua/ua/news/10410/

Коаліція Партії регіонів і "Нашої України" неможлива - Зварич

"Між "Нашою Україною" та Партією регіонів в майбутній Верховній Раді коаліція неможлива", - сказав на своїй сьогоднішній прес-конференції перший заступник керівника штабу блоку "Наша Україна" Роман Зварич, підкресливши, що між цими політичними силами занадто глибокі ідеологічні та політичні розходження. За його словами, неможливо "звести до купи те, що не зводиться", та "чи можна втиснути трикутник у квадратну дірку?".

Зварич вважає, що всі заяви з приводу такої коаліції є передвиборчим ходом конкурентів "Нашої України".

Заступник керівника штабу блоку "Наша Україна" переконаний, що буде обов’язково створена "помаранчева коаліція". За його словами, не виключено, що до 26 березня буде не тільки домовлено про таку коаліцію, а й навіть підписано відповідний документ. Зварич підкреслив, що в нього є оптимізм, що це буде зроблено.

Як ми вже повідомляли, 17 березня керівник виборчої кампанії "Нашої України" Роман Безсмертний заявив, що "переговори про створення "помаранчевої коаліції" не припинялись і вони триватимуть до останньої хвилини голосування виборців в день парламентських виборів".Вообще несунов поперло в последнее время. ПростоРошенко налоговую реформу обещает, Кириленко пенсионную.

Вы записывайте, записывайте. Кому там на оргазм.орг.иа разом.орг.уа заходить не противно - читайте и записывайте ;). А еще лучше - стребуйте с них хотя бы проект. Хватит им "ЗаЕдУ" петь вместе с МЫшами и Рыгионами. Спросите с паразитов за "Не словом, а делом".

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua