МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

російські комуняки начитались майдану і перейменовують вулиці(л)

03/21/2006 | catko
порівняйте ось це

--------
http://www.newsru.com/russia/21mar2006/communisty.html
Под покровом ночи питерские коммунисты переименовали Белградскую улицу в улицу Слободана Милошевича

Группа активистов региональной организации "Коммунисты Петербурга" в ночь с 20 на 21 марта осуществила символическое переименование Белградской улицы Санкт-Петербурга в улицу Слободана Милошевича, сообщает Фонтанка.ru.

На 15 из 20 жилых домов, расположенных на Белградской (то есть на все строения, где это было возможно) поверх таблички с наименованием улицы коммунисты поместили временные таблички "улица Слободана Милошевича", небольшие флаги СССР и портреты умершего президента Югославии.

-----------

і ось це
------------
http://www2.maidan.org.ua/n/arch2006/113853877
Майданівці перейменували вул. Московську на вул. Героїв Крут

Сьогодні на заклик Майдану, була проведена чи не найвранішніша акція громадян, в ході якої було перейменована вул. Московська на вулицю Героїв Крут. Акція була приурочена до річниці бою патріотів-юнаків під залізничною станцією Крути, про що детальніше описано в статті річної давності, розміщеної тут. Вулиця для перейменування обрана була не випадково, оскільки вона є найбільш наближеною до місця поховання юнаків на Аскольдовій могилі, а сама Москва була джерелом агресії на територію України в далекому 1918 році. До того ж, в Києві є багато інших місць, пов’язаних з Москвою: Московський проспект, Московська площа, залізничний вокзал Київ-Московський, Московська вулиця та Московський провулок в Жулянах. Натомість, пам’яті героїв присвячена невелика алея неподалік Аскольдової могили у вигляді автомобільного повороту, що встановлюється на підставі лише двох (!) табличок, які можна знайти лише після уважного дослідження місцевості на початку Дніпровського узвозу.
-----------

тільки от яка країна, такі і вулиці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua